Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    Delock Kábel USB Type-C csatlakozódugó > HDMI csatlakozódugó (DP váltakozó) 4K 30 Hz,3 m,fekete

    Delock Kábel USB Type-C csatlakozódugó > HDMI ...

    Garancia: 4 HónapLeírás Ez a Delock kábel lehetové teszi, hogy HDMI-monitort csatlakoztasson egy USB-C™ vagy Thunderbolt™ 3 porttal rendelkezo hordozható vagy asztali számítógéphez ...
    >
    ár:
    12 736 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Synology DS218J NAS

    Synology DS218J NAS

    ... 1080p (1920×,1080) , 140 FPS @ 3M (2048x1536) , 90 FPS @ 5M (2591x1944) , ... 1080p (1920×,1080) , 40 FPS @ 3M (2048x1536) , 20 FPS @ 5M (2591x1944) ...
    >
    ár:
    67 246 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Delock MHL -> HDMI M/M video jelkábel 3m High Speed fekete

    Delock MHL -> HDMI M/M video jelkábel 3m High ...

    Description This cable by Delock with MHL interface, a combination of ...
    >
    ár:
    2 448 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Vivitek QUMI Q6 LED projektor

    Vivitek QUMI Q6 LED projektor

    Megj.: 36 hónap szavatossági időGyártó: Vivitek, Termékosztály: Multimédiás DLP projektor, Projektor rendeltetése: Hordozható, Valós felbontás: 1280 x 800 (WXGA) pixel, Pixelek ...
    >
    ár:
    185 094 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Delock LTE antenna

    Delock LTE antenna

    This LTE antenna can be installed indoors and can be used , for reception of different LTE bands. It is completely Bluetooth, UMTS,&nbs$1, $2SM, WLAN 2.4 GHz and ZigBee , ...
    >
    ár:
    3 622 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Hecht 317 magasnyomású mosó 1600W

    Hecht 317 magasnyomású mosó 1600W

    Elektromos nagynyomású mosó 1600 W teljesítményű bemenettel. Maximális nyomás 105 bar és a maximális vízáramlási sebesség 360 liter / óra. Variojet, habosítóval ellátott ...
    >
    ár:
    18 790 Ft
    szállítási díj:
    1 900 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 7 nap
    Kiemelt Ajánlat
    SJCAM / GoPro akció kamera egyenes gyors csatlakozó talp alj 3M öntapadós rögzítő SJ/GP-15 SJ GP-15

    SJCAM / GoPro akció kamera egyenes gyors ...

    ... / GoPro gyorscsatlakozó rögzítő aljzat (sima típus) a hozzá tartozó kétoldalas 3M ragasztó kiegészítővel. Leírás: Egyszerűen és gyorsan felszerelhető. Univerzális kiegészítő minden ...
    >
    ár:
    390 Ft
    szállítási díj:
    790 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    SJCAM / GoPro akció kamera kerékpár sisak rögzítő forgófejes tartó konzol SJ/GP-201 SJ GP-201

    SJCAM / GoPro akció kamera kerékpár sisak ...

    ... stabilitást és masszív rögzítést biztosít az állítható pánttal és a 3M kétoldalas ragasztó segítségével. Egyszerűen és gyorsan alkalmazható, könnyen hordozható. Ideális ...
    >
    ár:
    1 390 Ft
    szállítási díj:
    790 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Delock Kábel USB Type-C csatlakozódugó > HDMI csatlakozódugó (DP váltakozó) 4K 60 Hz,3 m,fekete

    Delock Kábel USB Type-C csatlakozódugó > HDMI ...

    Garancia: 4 HónapLeírás Ez a Delock kábel lehetové teszi, hogy HDMI-monitort csatlakoztasson egy USB-C™ vagy Thunderbolt™ 3 porttal rendelkezo hordozható vagy asztali számítógéphez ...
    >
    ár:
    13 968 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    3M PF23.0W9 betekintésvédelmi monitorszűrő 23'

    3M PF23.0W9 betekintésvédelmi monitorszűrő 23'

    ... No Aspect Ratio 16:9 Clarity within 3M line High Device Type Desktop LCD Monitor ... Model Name PF23.0W9 Privacy level within 3M line Better Reduces Radiation No Reversible Matte- ...
    >
    ár:
    36 528 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Halmar SEWERYN sonoma tölgy/fehér étkezőasztal

    Halmar SEWERYN sonoma tölgy/fehér étkezőasztal

    Seweryn étkezőasztal laminált MDF lábazattal és asztallappal készült;sötét dió színben kapható; étkezőkben; konyhákban; vendéglátóhelyeken használható asztal. Az asztallap ...
    >
    ár:
    69 800 Ft
    szállítási díj:
    2 900 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 12 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Hecht 2005 kéziszerszám készlet (49db)

    Hecht 2005 kéziszerszám készlet (49db)

    ... , bit készlet, imbuszkulcs készlet, fázisceruza 230 V, állítható fogó, mérőszalag (3m), kalapács
    >
    ár:
    9 390 Ft
    szállítási díj:
    990 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 7 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Razer Panthera Arcade PlayStation 4 Stick Controller gamepad fekete

    Razer Panthera Arcade PlayStation 4 Stick ...

    ... . Méhsejt belső az egyszerűbb rögzítésért. Bővítőhely más joystick-ok esetére. 3m-es lecsatolható USB-kábel a biztonságos rögzítésért.
    >
    ár:
    73 342 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Razer Raiju PlayStation 4 gamepad fekete

    Razer Raiju PlayStation 4 gamepad fekete

    2 év Szervizben2 felső Hyperreszponzív Multi-funkciós Bumper gomb. 2 levehető Hyperreszponzív Multi-Funkciós Trigger gomb. 4 mechanikus akciógomb. 4 gombos Gyorsvezérlő panel. ...
    >
    ár:
    54 216 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset

    Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset

    - Virtuális 7.1 térhatású hangzás a valósághű hangélmény érdekében- Erőteljes 50 mm-es aktív basszusrezgést kínáló hangszóróegységek- USB-csatlakozás a minőségi zenéhez és ...
    >
    ár:
    20 471 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Trust GXT 340 7.1 Surround Gaming Headset

    Trust GXT 340 7.1 Surround Gaming Headset

    - A fokozott játékélményért- USB csatlakozó a tiszta hanghoz online játékoknál- Fülre illeszkedő, puha fülpárnák- Állítható fejpánt és mikrofon- Vezetékre szerelt hangerő- ...
    >
    ár:
    17 511 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    1 700 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    23 277 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Delock GSM Quadband SMA antenna

    Delock GSM Quadband SMA antenna

    Description Use this antenna with SMA connector devices to receive and ...
    >
    ár:
    6 169 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Truecam full HD autós kamera

    Truecam full HD autós kamera

    ... autókamera- 1x töltő; adapter- 1x GPS modul- 1x tapadókorong- 1x 3M kétoldaló ragasztó- 1x autóstöltő- 1x HDMI kábel- 1x USB kábel ...
    >
    ár:
    29 980 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    StarTech LC M/M adatkábel 3m Multimode 62.5/125 Duplex narancssárga

    StarTech LC M/M adatkábel 3m Multimode 62.5/125 ...

    ... kg] What's in the Box Included in Package 1 - 3m Multimode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - LC
    >
    ár:
    6 629 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    StarTech HDMI M/M video jelkábel 3m 4k fekete

    StarTech HDMI M/M video jelkábel 3m 4k fekete

    ... kg] What's in the Box Included in Package 1 - 3m High Speed HDMI®, Cable - HDMI - M/M
    >
    ár:
    6 133 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    StarTech VGA M/M video jelkábel 3m fekete

    StarTech VGA M/M video jelkábel 3m fekete

    ... lb] What's in the Box Included in Package 1 - 3m Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M
    >
    ár:
    5 463 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    StarTech MHL -> USB micro B M/M adatkábel 3m passzív fekete

    StarTech MHL -> USB micro B M/M adatkábel 3m ...

    Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride Cable Shield Type Aluminum-Mylar Foil with Braid Connector Plating Gold Connector(s) Connector A 1 - HDMI (19 pin) Male Connector B 1 - ...
    >
    ár:
    5 692 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    StarTech USB A -> USB B M/M adatkábel 3m fekete

    StarTech USB A -> USB B M/M adatkábel 3m fekete

    Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride Cable Shield Type Aluminum-Mylar Foil with Braid Connector(s) Connector A 1 - USB A (4 pin) Male Connector B 1 - USB B (4 pin) Male ...
    >
    ár:
    2 297 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    LENOVO storage HDD 2.5' 1.2TB SAS 10000rpm 12Gbps, SFF Hot-Swap kerettel (V3700 v2)

    LENOVO storage HDD 2.5' 1.2TB SAS 10000rpm 12Gbps, ...

    ... 1m LC-LC OM3 MMF Cable00MN502ASR68Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable00MN505ASR78Lenovo 5m ... (mSAS)01DC671AU4K8 / 12**Lenovo Storage V3700 V2 3m SAS Cable (mSAS)01DC673AU4M8 / 12**SAS host ...
    >
    ár:
    251 380 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    LENOVO storage HDD 2.5' 2TB NLSAS 7200rpm 12Gbps, SFF Hot-Swap kerettel (V3700 v2)

    LENOVO storage HDD 2.5' 2TB NLSAS 7200rpm 12Gbps, ...

    ... 1m LC-LC OM3 MMF Cable00MN502ASR68Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable00MN505ASR78Lenovo 5m ... (mSAS)01DC671AU4K8 / 12**Lenovo Storage V3700 V2 3m SAS Cable (mSAS)01DC673AU4M8 / 12**SAS host ...
    >
    ár:
    406 574 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    LENOVO storage SSD 2.5' 400GB SAS 12Gbps Flash Drive, SFF Hot-Swap kerettel (V3700 v2)

    LENOVO storage SSD 2.5' 400GB SAS 12Gbps Flash ...

    ... 1m LC-LC OM3 MMF Cable00MN502ASR68Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable00MN505ASR78Lenovo 5m ... (mSAS)01DC671AU4K8 / 12**Lenovo Storage V3700 V2 3m SAS Cable (mSAS)01DC673AU4M8 / 12**SAS host ...
    >
    ár:
    1 104 947 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Home by Somogyi Home hálózati elosztó 3 m (NV 06-3/W)

    Home by Somogyi Home hálózati elosztó 3 m (NV ...

    A Home hálózati elosztó 3 m (NV 06-3/W) fehér színű. Az elosztó 3 m hosszú H05VV-F 3G 1,0 mm2 kábellel ellátott, amely IP 20 kivitelben készült. Terhelhetősége 250 V, 10 A, 2300 W. ...
    >
    ár:
    1 310 Ft
    szállítási díj:
    490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Home by Somogyi Home hálózati hosszabbító, 3 m (NV 2-3/W)

    Home by Somogyi Home hálózati hosszabbító, 3 m ...

    A Home hálózati hosszabbító, 3 m (NV 2-3/W) fehér színű. Pipa alakú dugóval és egyenes lengő aljzattal ellátott. Terhelhetősége 250 V, 10 A, 2300 W. A hálózati hosszabbító ...
    >
    ár:
    980 Ft
    szállítási díj:
    490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
    Legnépszerűbb keresések
    1,3mm
    1,3mm 3|8"
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom