Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti Infinity (XG) - 8x SFP+ 1x RJ45 Gigabit Port Rack 19" EdgeRouter

    Ubiquiti Infinity (XG) - 8x SFP+ 1x RJ45 Gigabit ...

    ... (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19"Az Ubiquiti Networks bemutatja az EdgeRouter Infinity-t, az EdgeMAX platform következő ...
    >
    ár:
    557 310 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti AM-5G20 5GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna

    Ubiquiti AM-5G20 5GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation ...

    Ubiquiti Networks AM-5G20-90. Frekvenciasáv: 5.15 - 5.85. Antenna-típus: Sector, Polarizáció: Dual polarization, Feszültségálló hullám arány (VSWR): 1.5:1
    >
    ár:
    43 740 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi LiteBeam M5 2x2 MIMO 5GHz 23dBi kültéri kliens

    UBiQUiTi LiteBeam M5 2x2 MIMO 5GHz 23dBi kültéri ...

    Ubiquiti LiteBeam M5 - LBE-M5-23- Ultra-könnyű szerkezeti kialakítás- Egyszerűen, ...
    >
    ár:
    16 540 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UB-AM (Universal Arm Bracket) Konzol

    UBiQUiTi UB-AM (Universal Arm Bracket) Konzol

    Ubiquiti tartó konzol NanoStation / Loco / M-sorozatú eszközökhöz.A konzol 90°- ...
    >
    ár:
    2 640 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi switch

    Ubiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi ...

    Ubiquiti Networks Switch 8, UniFi. Switch típusa: vezérelt. Basic switching RJ- ...
    >
    ár:
    36 810 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    UBIQUITI Rocket AC Prism

    UBIQUITI Rocket AC Prism

    Ubiquiti Rocket AC Prism 5GHz 802.11AC AirMax BaseStation up to 500+ Mbps.
    >
    ár:
    79 660 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UniFi UAP AC HD 2.4GHz/5GHz 802.11ac Wave Access point

    Ubiquiti UniFi UAP AC HD 2.4GHz/5GHz 802.11ac Wave ...

    Ubiquiti Networks UniFi AC HD. Hálózati szabvány: IEEE 802.11a, IEEE ...
    >
    ár:
    112 160 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBIQUITI US-16-150W

    UBIQUITI US-16-150W

    Ubiquiti UniFi switch 16-150W, 16 gigabit + 2 SFP port, PoE+/ ...
    >
    ár:
    106 010 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at (ES-16-150W) - Fekete

    Ubiquiti 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch ...

    Ubiquiti ES-16-150W 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/ ...
    >
    ár:
    103 460 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    UBIQUITI UniFi Access Point AC Mesh

    UBIQUITI UniFi Access Point AC Mesh

    Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh 802.11AC Indoor/Outdoor Access Point, 24V/802.3af PoE.
    >
    ár:
    32 690 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz (NSM2M5FG)

    Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz ...

    Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz
    >
    ár:
    7 967 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBIQUITI ES-8-150W

    UBIQUITI ES-8-150W

    Ubiquiti ES-8-150W 8-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/ ...
    >
    ár:
    71 080 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti 24-12W-G Passzív PoE Adapter Gigabit Ethernet

    Ubiquiti 24-12W-G Passzív PoE Adapter Gigabit ...

    Ubiquiti PoE-24G Passzív PoE Adapter Gigabit EthernetESD védelemRövidzárlat elleni védelemTúlfeszültség ...
    >
    ár:
    4 730 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UniFi Cloud key menedzsment eszköz

    UBiQUiTi UniFi Cloud key menedzsment eszköz

    Ubiquiti Networks UC-CK. Internal storage capacity: 0,1 TB, Storage ...
    >
    ár:
    29 420 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti airFiber AF5U High-Band 5GHz Point-to-Point Gigabit Radio

    Ubiquiti airFiber AF5U High-Band 5GHz ...

    Ubiquiti AirFiber 5GHz 2x2 MIMO kültéri egységIdeális a szabadtéri, pont-pont ...
    >
    ár:
    355 810 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ optikai aljzat SR-LC - Ezüst (2db)

    UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ optikai aljzat SR-LC - ...

    UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ SR-LC optikai aljzatTX és RX ...
    >
    ár:
    15 610 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBIQUITI UniFi AC MESH PRO, EU (UAP-AC-M-PRO-EU)

    UBIQUITI UniFi AC MESH PRO, EU (UAP-AC-M-PRO-EU)

    UBIQUITI UniFi AC MESH PRO, EU
    >
    ár:
    61 509 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX (UVC-G3-FLEX)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX (UVC-G3-FLEX)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX
    >
    ár:
    26 927 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO (UVC-G3-PRO)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO (UVC-G3-PRO)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO
    >
    ár:
    98 406 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports

    Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ...

    Ubiquiti Networks U Fiber, OLT. Kapcsoló típusa: Vezérelt. Alapvető kapcsolási RJ- ...
    >
    ár:
    542 380 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UVC-G3-Micro 1080p HD Dual Band Vezeték nélküli IP kamera

    Ubiquiti UVC-G3-Micro 1080p HD Dual Band Vezeték ...

    Ubiquiti UVC-G3-Micro 1080p HD Dual Band Vezeték nélküli IP kamera
    >
    ár:
    68 290 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UF-SM-10G - U SFP+ optikai aljzat LC 2 db Duplex Ezüst

    Ubiquiti UF-SM-10G - U SFP+ optikai aljzat LC 2 db ...

    UBiQUiTi UF-SM-10G SFP+ LC Duplex optikai aljzatTX és RX ...
    >
    ár:
    32 830 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti Edge ER-8 - 8x10/100/1000Mbps 19" Router

    Ubiquiti Edge ER-8 - 8x10/100/1000Mbps 19" Router

    Ubiquiti Networks ER-8, EdgeRouter. Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X). ...
    >
    ár:
    103 100 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti AM-2G16 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna

    Ubiquiti AM-2G16 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO ...

    Ubiquiti Networks AM-2G16-90. Polarizáció: Dual polarization, Rögzítés: fal, Termék színe: fehér
    >
    ár:
    45 350 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti AirMAX AC 5GHz 2x2 22dBi Hálózati antenna

    Ubiquiti AirMAX AC 5GHz 2x2 22dBi Hálózati ...

    Ubiquiti Networks airMAX ac 2x2. Antenna hozamszint (max): 22 dBi, Frekvenciasáv: ...
    >
    ár:
    65 750 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UAS-XG 10G Rack-Mountable UniFi Application Server Pre-Installed

    Ubiquiti UAS-XG 10G Rack-Mountable UniFi ...

    Ubiquiti Networks UAS-XG. Processszorcsalád: Intel® Xeon®, A processzor frekvenciája: 2, ...
    >
    ár:
    676 890 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UniFi AC HD 1733Mbit MU-MIMO PoE tápegység nélkül 5 db Access point

    UBiQUiTi UniFi AC HD 1733Mbit MU-MIMO PoE ...

    Ubiquiti UniFi UAP AC HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave 2, 2xGbE, 802.3at - 5 Pack
    >
    ár:
    540 520 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UF-SM-10G-S SFP+ optikai aljzat LC 2db Ezüst

    UBiQUiTi UF-SM-10G-S SFP+ optikai aljzat LC 2db ...

    UBiQUiTi UF-SM-10G-S SFP+ LC optikai aljzatTX hullámhossz: 1270 ...
    >
    ár:
    59 030 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    UBiQUiTi UniFi Cloud Key Gen2

    UBiQUiTi UniFi Cloud Key Gen2

    Ubiquiti Vezérlő - UniFi Cloud Key Gen2 (UniFi eszközök távoli menedzsmentjéhez; af PoE; 1Gbps)
    >
    ár:
    61 120 Ft
    szállítási díj:
    1 490 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 - AF (UVC-G3-AF)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 - AF (UVC-G3-AF)

    Ubiquiti UniFi Video Camera G3 - AF
    >
    ár:
    50 371 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Legnépszerűbb keresések
    led
    samsung
    lcd
    tuzhely
    mosógép
    full
    tablet
    asus
    huawei
    hűtő
    porszivo
    32''
    sony
    notebook
    monitor
    kombinált
    engelbert
    strauss
    40''
    keskeny
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom