Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Access Point WiFi AC1200 - Omada EAP225-Wall (300Mbps 2,4GHz + 867Mbps 5GHz; 100Mbps; af/atPoE; fali dobozhoz)

    TP-LINK Access Point WiFi AC1200 - Omada ...

    ... Omada Cloud Access Yes Omada App Yes Omada Cloud Controller Yes Omada Controller Software Yes Riasztás e-mailben Yes LED ki/bekapcsolás Yes Mac-cím alapú ...
    >
    ár:
    20 855 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Dahua IP dómkamera - IPC-HDBW3541E-AS (AI; 5MP, 2,8mm, kültéri, H265+, IP67, IR 50m; ICR, WDR, PoE, I/O,audio, IK10, SD)

    Dahua IP dómkamera - IPC-HDBW3541E-AS (AI; 5MP, ...

    ... Night - Auto(ICR)/Color/B/W BLC - Yes HLC - Yes WDR - 120 dB White Balance - ... °/270° with 1920 × 1080 resolution.) Mirror - Yes Privacy Masking - 4 areas Audio Audio Compression - ...
    >
    ár:
    68 754 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Dahua IP dómkamera - IPC-HDBW3541E-AS (AI; 5MP, 3,6mm, kültéri, H265+, IP67, IR 50m; ICR, WDR, PoE, I/O,audio, IK10, SD)

    Dahua IP dómkamera - IPC-HDBW3541E-AS (AI; 5MP, ...

    ... Night - Auto(ICR)/Color/B/W BLC - Yes HLC - Yes WDR - 120 dB White Balance - ... °/270° with 1920 × 1080 resolution.) Mirror - Yes Privacy Masking - 4 areas Audio Audio Compression - ...
    >
    ár:
    68 754 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    SPIRIT OF GAMER Fejhallgató - ELITE-H5 (MultiPlatfrom, mikrofon, hangerõszabályzó, nagy-párnás, 3m kábel, fekete-kék)

    SPIRIT OF GAMER Fejhallgató - ELITE-H5 ...

    ... Jack (Audio & Microphone) Adjustable rollbar Yes Earphones Soundproofing; Upholstered & comfortable cushion ... XP to 10 Plug & Play Yes Software included No Material Plastic and ...
    >
    ár:
    10 841 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    SPIRIT OF GAMER Fejhallgató - ELITE-H40 (mikrofon, USB+jack, hangerõszabályzó, nagy-párnás, 2.2m kábel, fekete-kék)

    SPIRIT OF GAMER Fejhallgató - ELITE-H40 ...

    ... XBOX ONE / NINTENDO SWITCH Adjustable rollbar Yes Backlight Blue LED: headphones and microphone ... 345 g ADDITIONAL INFORMATION Plug & Play Yes Supported operating system (s) Windows® ...
    >
    ár:
    10 086 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    SPIRIT OF GAMER Egér - PRO-M4 (Optikai, 4000DPI, 1000Hz, 7gomb, Avago A3050; RGB LED; fém váz; harisny. kábel, fekete)

    SPIRIT OF GAMER Egér - PRO-M4 (Optikai, 4000DPI, ...

    INTERFACE Wired model Yes Interface with the computer USB (Plaqué Or ... cable 180 cm COMPATIBILITY & INSTALLATION Plug & Play Yes Supported operating system (s) Windows XP to Windows ...
    >
    ár:
    5 099 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Access Point WiFi N Kültéri - Pharos CPE605 (150Mbps, 5Ghz; 100Mbps, 24V PoE; IP65; irányított 23dBi antenna)

    TP-LINK Access Point WiFi N Kültéri - Pharos ...

    ... Power Max. 23dBm (Adjustable power by 1dBm) SOFTWARE FEATURES IPv6 Yes Network Configuration WAN: Static/Dynamic/PPPoE/L2TP/PPTP LAN: Static ...
    >
    ár:
    15 775 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 3m (DK-2533-03/3)

    Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch ...

    ... Category: OM3 Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes Anti-kink sleeve: Put-on Type of connector connection 1 ...
    >
    ár:
    2 191 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Onyx BOOX e-book 10,3'' - Note 2 (HD E-Ink flex, 1872x1404; 2.0GHz Octa, 4GB/64GB, WiFi; BT4.1; 4100mAh; A9.0; Wacom)

    Onyx BOOX e-book 10,3'' - Note 2 (HD E-Ink flex, ...

    ... Expansion Interface: USB-C (support OTG) Speaker: Dual speakers Mic: yes Earphone Jack: USB-C earphone jack Battery: 4300mAh lithium-ion ...
    >
    ár:
    171 413 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m (DK-2533-01/3)

    Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch ...

    ... Category: OM3 Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes Anti-kink sleeve: Put-on Type of connector connection 1 ...
    >
    ár:
    1 966 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Onyx BOOX e-book 7,8'' - Nova 2 (HD E-ink Carta, 1872x1404; 2GHz Octa, 3GB/32GB, WiFi; BT4.1; 3150mAh; A9.0; Wacom)

    Onyx BOOX e-book 7,8'' - Nova 2 (HD E-ink Carta, ...

    ... Expansion Interface: USB-C (support OTG) Speaker: N/A Mic: Yes Earphone Jack: USB-C earphone jack Battery Capacity: 3150mAh Polymer ...
    >
    ár:
    103 855 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Switch PoE - TL-SL1226P (24port 1Gbps; 24 af PoE port; 2x Combo SFP; 250W, 250m extended mode)

    TP-LINK Switch PoE - TL-SL1226P (24port 1Gbps; 24 ...

    ... -X MMF, SMF Fan Quantity 2 Fans Physical Security Lock Yes Power Supply 100-240 VAC, 50/60 Hz Backup Bandwidth ...
    >
    ár:
    79 480 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Switch PoE - TL-SG1210P (10 port 1Gbps; 8x at/af PoE port; 63W; 1x SFP)

    TP-LINK Switch PoE - TL-SG1210P (10 port 1Gbps; 8x ...

    ... ) 1000BASE-X MMF, SMF Ventilátorok száma Fanless Fizikai biztonsági zár Yes Hálózati tápegység External Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A ...
    >
    ár:
    31 211 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Access Point WiFi AC1200 Kültéri - Omada EAP225-Outdoor (300Mbps 2,4GHz + 867Mbps 5GHz; 1000Mbps; PoE/24V PoE)

    TP-LINK Access Point WiFi AC1200 Kültéri - Omada ...

    ... ) Felszerelés Oszlop/Fal szerelési Készlet a csomagolásban Hardware Watch Dog Yes VEZETÉK NÉLKÜLI JELLEMZÕK Wi-Fi sztenderd IEEE 802.11a/b ...
    >
    ár:
    27 420 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    TP-LINK Switch PoE - TL-SG1218MPE (16 port 1Gbps; 16x at/af PoE port; 192W; 2x SFP)

    TP-LINK Switch PoE - TL-SG1218MPE (16 port 1Gbps; ...

    ... -X MMF, SMF Ventilátorok száma  2 Fans Fizikai biztonsági zár  Yes Hálózati tápegység  100-240V AC, 50/60 Hz PoE+ portok ...
    >
    ár:
    83 000 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    YES FINISHING TOUCH - fénytechnológiás szőrtelenítő

    YES FINISHING TOUCH - fénytechnológiás ...

    A szőrtelenítés bizony sokszor fájdalmas és kellemetlen dolog; akár borotvát; akár gyantát vagy epilátort használunk. Míg a borotvával könnyen megvághatjuk magunkat és csúnya ...
    >
    ár:
    9 990 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes toalettpapír adagolló 26x24x13 cm fehér

    Yes toalettpapír adagolló 26x24x13 cm fehér

    Tulajdonságok: Méretei: 26x24x13 cm Praktikus és higiénikus megoldás a mindennapokra. Letisztult stílus, klasszikus forma Utántöltése könnyű és egyszerű. Kulccsal zárható Ajánlott ...
    >
    ár:
    4 795 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes alufólia 10m

    Yes alufólia 10m

    Tulajdonságok: A fólia használatával könnyen és higiénikusan tárolhatja ételeit kiválóan alkalmas csomagolásra és fagyasztásra különböző méretekben kaphatók speciális kivitelüknek ...
    >
    ár:
    870 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes alufólia 20m

    Yes alufólia 20m

    Tulajdonságok: A fólia használatával könnyen és higiénikusan tárolhatja ételeit kiválóan alkalmas csomagolásra és fagyasztásra különböző méretekben kaphatók speciális kivitelüknek ...
    >
    ár:
    1 430 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes alufólia 30m

    Yes alufólia 30m

    Tulajdonságok: A fólia használatával könnyen és higiénikusan tárolhatja ételeit kiválóan alkalmas csomagolásra és fagyasztásra különböző méretekben kaphatók speciális kivitelüknek ...
    >
    ár:
    1 630 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes alufólia tekercs 45cm x 150m (YESALU15045)

    Yes alufólia tekercs 45cm x 150m (YESALU15045)

    Tulajdonságok: 150 m hosszú 45 cm széles 11 micron vastag
    >
    ár:
    7 920 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes frissentartó fólia 300m (YESFOL30030)

    Yes frissentartó fólia 300m (YESFOL30030)

    Tulajdonságok: Átlátszó háztartási polietilén, rugalmas, öntapadó Megakadályozza az ételek kiszáradását, szagok átvételét a hűtőszekrényben Használható húsok, zöldségek ...
    >
    ár:
    1 880 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes frissentartó fólia 45cm x 300m (YESFOL30045)

    Yes frissentartó fólia 45cm x 300m (YESFOL30045)

    Tulajdonságok: Átlátszó háztartási polietilén, rugalmas, öntapadó Megakadályozza az ételek kiszáradását, szagok átvételét a hűtőszekrényben Használható húsok, zöldségek ...
    >
    ár:
    2 585 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes folyékony szappan adagoló (YESSZ05)

    Yes folyékony szappan adagoló (YESSZ05)

    Tulajdonságok: Praktikus és higiénikus megoldás a mindennapokra. Letisztult stílus, klasszikus forma, amely minden mosdóhelyiségbe illik. Utántöltése könnyű és egyszerű Űrtartalom: ...
    >
    ár:
    2 110 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Yes folyékony szappan adagoló (YESSZ05D)

    Yes folyékony szappan adagoló (YESSZ05D)

    Tulajdonságok: Praktikus és higiénikus megoldás a mindennapokra. Letisztult stílus, klasszikus forma, amely minden mosdóhelyiségbe illik. Utántöltése könnyű és egyszerű Kulccsal ...
    >
    ár:
    3 665 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    5 999 Ft
    szállítási díj:
    890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    4 999 Ft
    szállítási díj:
    890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    2 999 Ft
    szállítási díj:
    890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    4 799 Ft
    szállítási díj:
    890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    14 999 Ft
    szállítási díj:
    890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Legnépszerűbb keresések
    kétszemélyes
    szennyestartó
    Egyszemélyes
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom