Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP+ modul 10GBase-SR MM 850 nm (86199)

Delock SFP+ modul 10GBase-SR MM 850 nm (86199)

Leírás Ezzel a Delock SFP+ modul segítségével egy 10 Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP+ bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
12 172 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm socket (86355)

Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm socket ...

Leírás This DC installation socket by Delock can be installed in e.g. a housing or device and connect a cable to supply it with power. With its standardised dimensions it can
>
ár:
664 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.5 mm socket (86373)

Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.5 mm socket ...

Leírás This DC installation socket by Delock can be installed in e.g. a housing or device and connect a cable to supply it with power. With its standardised dimensions it can
>
ár:
664 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 351 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Keystone 3-portos fali kimeneti nyílás, kompakt (86194)

DELOCK Keystone 3-portos fali kimeneti nyílás, ...

LeírásA Delock fali kimenet falba vagy 60 mm-es nyílású dobozba szerelhető. Szabványos méretének köszönhetően 3 Keystone modul egyszerű rögzítésére használható. ...
>
ár:
1 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom