Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green

KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green

KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
4 506 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
4World HDMI - DVI 24 +1 1.8m monitor kábel aranyozott (04698)

4World HDMI - DVI 24 +1 1.8m monitor kábel ...

HDMI - DVI átalakító kábel aranyozott csatlakozóval. Alap információk:Kábel típusa VideoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú HDMI (19-tűs, Single Link)DVI csatlakozók 1x DVI-D apa ( ...
>
ár:
940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 1m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
2 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
2 040 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54035)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 745 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 037 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 982 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 927 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord FC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m (54303)

Qoltec Optic Patchcord FC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 500 cm; Kábelezé
>
ár:
1 334 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m (54036)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
1 835 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |0.5m (54004)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 50 cm; Kábelezés
>
ár:
2 118 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m (54007)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
1 801 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m (54037)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 300 cm; Kábelezé
>
ár:
1 753 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |1,5m (54006)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 150 cm; Kábelezé
>
ár:
1 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
APC Surgearrest notebookpro C6 W/TEL/NET túlfeszültségvédő

APC Surgearrest notebookpro C6 W/TEL/NET ...

APC Notebook Surge Protector for AC, phone and network lines, 3 pin
>
ár:
11 280 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4World Monitor hosszabító kábel VGA D-Sub15 M / F 1.8 m

4World Monitor hosszabító kábel VGA D-Sub15 M / ...

Megj.: 24 hónap szavatossági időGyártó: 4World, Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek, ... , Rugalmas műanyag bevonat, További információk: www.4world.com [LINK]
>
ár:
2 015 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World USB 2.0 kábel,iPad / iPhone / iPod transfer/töltőhöz 1.0m fehér

4World USB 2.0 kábel,iPad / iPhone / iPod ...

Gyártó: 4World, Termékosztály: USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA kábelek, USB ... /160GB,, iPod photo 20/30/40/60GB, További információk: www.4world.com [LINK]
>
ár:
1 472 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World USB 2.0 kábel AM / BM mini, 1,8m, fekete

4World USB 2.0 kábel AM / BM mini, 1,8m, fekete

Gyártó: 4World, Termékosztály: USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA kábelek, ... információk: Rugalmas műanyag bevonat, Magas minőség, További információk: www.4world.com [LINK]
>
ár:
1 300 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World NoteBook tápkábel C8 (2 pin) 1.8m

4World NoteBook tápkábel C8 (2 pin) 1.8m

Gyártó: 4World, Termékosztály: Egyéb kábelek, Vezeték típusa: 10A/230V Tápkábel, Tápkábel, Csatlakozó ... , Hossz: 1.8 m, További információk: Notebook tápkábel, http://www.4world.com/
>
ár:
1 394 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World Monitor kábel SVGA D-Sub15 M/M, ferrite, screen 10m

4World Monitor kábel SVGA D-Sub15 M/M, ferrite, ...

Gyártó: 4World, Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek, Kábel típusa: ... műanyag bevonat, Anti-interferencia ferrit szűrő, További információk: www.4world.com [LINK]
>
ár:
5 285 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e UTP, 15m, zöld

4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e ...

Gyártó: 4World, Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord), Kábelezés típusa: UTP - árnyékolatlan ... További információk: Magas minőség, Rugalmas műanyag bevonat, http://www.4world.com/
>
ár:
1 663 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e UTP, 1.8m, kék

4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e ...

Gyártó: 4World, Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord), Kábelezés típusa: UTP - árnyékolatlan ... További információk: Magas minőség, Rugalmas műanyag bevonat, http://www.4world.com/
>
ár:
557 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e UTP, 15m, piros

4World Patchcord RJ45, törésgátló, Cat. 5e ...

Gyártó: 4World, Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord), Kábelezés típusa: UTP - árnyékolatlan ... További információk: Magas minőség, Rugalmas műanyag bevonat, http://www.4world.com/
>
ár:
1 758 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom