Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC Kommunikációs Kábel - 940-0024C

APC Kommunikációs Kábel - 940-0024C

Kommunikációs Kábel - 940-0024C
>
ár:
7 278 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 052 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC 940-0020 DB9 kommunikációs kábel

APC 940-0020 DB9 kommunikációs kábel

940-0020 DB9 kommunikációs kábel
>
ár:
11 537 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 037 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 099 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR

APC PM5-GR

... reakciót biztosítanak villámcsapás, illetve kábelhibák esetén. Ezek az eszközök ... arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban ... kábelek esetében. Emellett csökkenti a ...
>
ár:
4 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM8-GR

APC PM8-GR

... szigorú tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja eszközeit a ... a szabványos áramellátó kábelek esetében. Emellett csökkenti a ...
>
ár:
9 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM6-GR Essential SurgeArrest

APC PM6-GR Essential SurgeArrest

... szigorú tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja eszközeit a ... a szabványos áramellátó kábelek esetében. Emellett csökkenti a ...
>
ár:
6 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM6U-GR Essential SurgeArres túlfeszültségvédő 6 aljzat + 2 USB 1,8 méter

APC PM6U-GR Essential SurgeArres ...

... meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... a szabványos áramellátó kábelek esetében. Emellett csökkenti a kábel megfeszülését is.USB ...
>
ár:
10 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5U-GR Essential SurgeArres túlfeszültségvédő 5 aljzat + 2xUSB 1,8 méter

APC PM5U-GR Essential SurgeArres ...

... meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... a szabványos áramellátó kábelek esetében. Emellett csökkenti a kábel megfeszülését is.USB ...
>
ár:
8 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR Surge Arrest

APC PM5-GR Surge Arrest

PM5-GR - túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1,8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések ...
>
ár:
4 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V

APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V

... számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután megrendelt ...
>
ár:
5 895 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A 2 port USB charger 230V 

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A ...

... számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
9 825 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V

APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V

... számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
12 812 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR Surge Arrest

APC PM5-GR Surge Arrest

PM5-GR - túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1,8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések ...
>
ár:
5 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V (PM5-GR)

APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V (PM5-GR)

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.
>
ár:
4 950 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A 2 port USB charger 230V (PM5U-GR)

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A ...

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.
>
ár:
7 640 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR Surge Arrest

APC PM5-GR Surge Arrest

PM5-GR - túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1,8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések ...
>
ár:
4 765 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR

APC PM5-GR

Túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1.8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések ...
>
ár:
5 173 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |0.5m (54004)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 50 cm; Kábelezés
>
ár:
1 881 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54035)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 654 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54005)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 905 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |1,5m (54006)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 150 cm; Kábelezé
>
ár:
1 621 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m (54036)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
1 741 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m (54037)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 300 cm; Kábelezé
>
ár:
1 761 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Pigtail 12x SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m (54361)

Qoltec Optic Pigtail 12x SC/APC | SM | 9/125 | ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
4 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |25m (54336)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 25 m; Kábelezés
>
ár:
2 029 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |20m (54335)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 20 m; Kábelezés
>
ár:
1 852 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m (54357)

Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
5 151 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 aljzat 230V, Schuko

APC Essential SurgeArrest 5 aljzat 230V, Schuko

Kimeneti csatlakozó típusa: Schuko Aljzatok száma: 5 db Tápkábel hossza: 1,83 m Beépített RJ-11 telefonvonal szűrő: Nem ...
>
ár:
7 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom