Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m

Egyéb Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 849 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 2m

Egyéb Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 028 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Toslink optikai kábel 1m 50216

Egyéb Toslink optikai kábel 1m 50216

Toslink optikai kábel 1m 50216
>
ár:
1 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb 3m 50/125 LC-ST optikai kábel

Egyéb 3m 50/125 LC-ST optikai kábel

1Optikai kábel2LC / ST33m
>
ár:
3 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Előlap 1U 12xSC duplex toldóhoz (24szál)

Egyéb Előlap 1U 12xSC duplex toldóhoz (24szál)

Előlap az optikai alapszerelvényhez 12db duplex SC port 1U magas Fekete
>
ár:
2 370 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Egyéb LAN - Előlap 1U 24xSC szimplex toldóhoz

Egyéb LAN - Előlap 1U 24xSC szimplex toldóhoz

Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
>
ár:
2 621 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Egyéb LAN - Előlap 1U 12xSC szimplex toldóhoz

Egyéb LAN - Előlap 1U 12xSC szimplex toldóhoz

Előlap az optikai tálcához 12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
>
ár:
2 560 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Home by Somogyi Optikai kábel, 1,5m

Home by Somogyi Optikai kábel, 1,5m

... - kábel hossza: 1,5 m - aranyozott: nem - fém csatlakozóház: nem - egyéb információ: optikai kábel (Ø2,2 mm), porvédő sapkával - szín: fekete
>
ár:
1 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kolink optikai mini USB egér fekete MOU1102

Kolink optikai mini USB egér fekete MOU1102

... Csatlakozó típusa: USB 2.0 Gombok száma: 3 gomb + 1 görgő Letapogatás: optikai Egyéb jellemzők: 1000 dpi Szín: fekete Garanciaidő: 1 év Kicsi mérete ...
>
ár:
1 205 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi Optikai SFP+ 10Gbps kábel, 2m - UDC-2

UBiQUiTi Optikai SFP+ 10Gbps kábel, 2m - UDC-2

... , Hossz: 2 m, Csatlakozó: SFP+, Csatlakózó 2: SFP+, Szin: fekete, Egyéb: 10Gbps
>
ár:
10 511 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<