Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Equip LC-SC Duplex 3m - 254313

Equip LC-SC Duplex 3m - 254313

Optikai LC-SC 3m 50/125 OM2 Duplex mm kábel Equip
>
ár:
4 806 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip LC-SC duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai patch kábel narancssárga, 3m

Equip LC-SC duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai ...

Hossz3 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebességNem ...
>
ár:
4 760 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom