Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-SC duplex mm 50/125 OM2 LSOH narancssárga, 1m

Equip optikai patch kábel LC-SC duplex mm 50/125 ...

Hossz1 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebességNem ...
>
ár:
3 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-SC duplex mm 50/125 OM2 LSOH narancssárga, 2m

Equip optikai patch kábel LC-SC duplex mm 50/125 ...

Hossz2 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebességNem ...
>
ár:
4 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 20m

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 ...

Gyártó szimbóluma255418TerméknévEquip
>
ár:
6 652 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 728 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 447 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel 20m Többszínű

Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel 20m ...

TípusKábel1. CsatlakozóLC2. CsatlakozóSTHosszúság20 m
>
ár:
5 110 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m

Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, ...

Optikai Fiber Patch kábel 20 méter LC/ST
>
ár:
7 690 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 843 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 379 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 583 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 113 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 437 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 522 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 409 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m

Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, ...

Típus: Kábel1. Csatlakozó: LC2. Csatlakozó: STHosszúság: 20
>
ár:
5 448 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<