Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock 85083 Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres OS2, Uniboot, 1 m

Delock 85083 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85084 Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres OS2, Uniboot, 2 m

Delock 85084 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85085 Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres OS2, Uniboot, 3 m

Delock 85085 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85127 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 1 m

Delock 85127 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85128 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 2 m

Delock 85128 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85129 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 3 m

Delock 85129 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85132 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 1 m

Delock 85132 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85133 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 2 m

Delock 85133 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
4 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85134 Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 3 m

Delock 85134 Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
5 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock optikai szálas LC  LC többszörös OM 3m

Delock optikai szálas LC LC többszörös OM 3m

... kerámiából készült kábelátvezető, védősapkával - Uniboot csatlakozó - Kiemelőkar - Változtatható polaritás - Megosztott külső burkolat - Kábelátmérő: kb. 3 mm - Beillesztési ...
>
ár:
4 329 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Optikai szálas LC - LC többszörös OM

Delock Optikai szálas LC - LC többszörös OM

... kerámiából készült kábelátvezető, védősapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelőkar • Változtatható polaritás • Megosztott külső burkolat • Kábelátmérő: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
3 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock optikai szálas LC  LC többszörös OM 1m

Delock optikai szálas LC LC többszörös OM 1m

... kerámiából készült kábelátvezető, védősapkával - Uniboot csatlakozó - Kiemelőkar - Változtatható polaritás - Megosztott külső burkolat - Kábelátmérő: kb. 3 mm - Beillesztési ...
>
ár:
3 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Triangle Opera Hangfal kábel 2x2,5 1méter

Triangle Opera Hangfal kábel 2x2,5 1méter

... a vezetőt. A vezeték szigetelése PVC, amelyen jelezve van a  + / - polaritás és irány.Triangle Opera Hangfal kábel 2x2,5 mm. Méterre ...
>
ár:
1 499 Ft
szállítási díj:
1 250 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres OS2, Uniboot, 10 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
15 024 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres OS2, Uniboot, 5 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC egyszeres ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
12 489 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 10 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
21 792 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 5 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
15 096 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 10 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
27 852 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 5 m

Delock Kábel, optikai szálas LC > LC ...

... kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával • Uniboot csatlakozó • Kiemelokar • Változtatható polaritás • Megosztott külso burkolat • Kábelátméro: kb. 3 mm • Beillesztési ...
>
ár:
18 078 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Opticum quatro lnb

Opticum quatro lnb

... táplálására alkalmas 4 kimenetű fej, ahol a két sáv mindkét polárjának egyidejűleg rendelkezésre kell állnia(H/H, H/L, V/L ...
>
ár:
3 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 670 Ft
szállítási díj:
1 400 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
kabel
hdmi
TESZTER
USB
audio
headset
RCA
sarokcsiszoló
telefon
Engel
spirál
full
hangfal
Koax
adapter
fejhallgató
BitFenix
Lan
sas
bm-10
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom