Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 50440 1m - Fekete

Qoltec 50440 1m - Fekete

Kábel típusa : HDMI/DP/DVI/VGAKábel csatlakozása (1) : DisplayPortKábel csatlakozása (2) : HDMIKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : apa/apa90° : NemKábel hossza :  ...
>
ár:
3 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 50452 1m - Fekete

Qoltec 50452 1m - Fekete

Kábel típusaAudio-videoDisplayPort csatlakozók2 x apa DisplayPortKábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFekete
>
ár:
2 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec DisplayPort v1.2 / HDMI 1m - Fekete

Qoltec DisplayPort v1.2 / HDMI 1m - Fekete

Kábel típusa : HDMI/DP/DVI/VGAKábel csatlakozása (1) : DisplayPortKábel csatlakozása (2) : HDMIKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : apa/apa90° : NemKábel hossza :  ...
>
ár:
5 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Displayport v1.2 4K kábel 1m (50445)

Qoltec Displayport v1.2 4K kábel 1m (50445)

1 méteres 1.2 specifikációjú DisplayPort DisplayPort kábel. Csatlakozó:Displayport 20 érintkezős dugó >Displayport 20 érintkezős dugóDisplayport 1.2 specifikáció20-as tű ...
>
ár:
1 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec kábel DisplayPort v1.1 / HDMI - 1m - Fekete (50440)

Qoltec kábel DisplayPort v1.1 / HDMI - 1m - ...

Kábel típusaAudio-videoHDMI csatlakozók1x apa A típusú HDMI (19-tűs, Single Link)DisplayPort csatlakozók1x DisplayPort apaKábel hossza1 mEgyéb információkAranyozott végNemKábel ...
>
ár:
3 020 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 699 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 048 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

1.2 verziószámú 1 méter hosszú Displayport HDMI átalakító kábel. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú HDMI (19-tűs, Single Link)DisplayPort ...
>
ár:
4 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 470 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | 4Kx2K | 1m (50445)

Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio
>
ár:
1 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Cable DisplayPort v1.1 / DisplayPort v1.1 | 1080p | 1m (50452)

Qoltec Cable DisplayPort v1.1 / DisplayPort v1.1 | ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio
>
ár:
1 778 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

Bontott csomagolás, a termék nem használt. 1.2 verziószámú 1 méter hosszú Displayport HDMI átalakító kábel.Alap információk:Kábel típusa Audio-videoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú ...
>
ár:
4 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | 4Kx2K | 1m

Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | ...

Kábel típusaAudio-videoDisplayPort csatlakozók2 x apa DisplayPortKábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFekete
>
ár:
1 830 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB-C - Displayport kábel 4K 60HZ 1m (50412)

Qoltec USB-C - Displayport kábel 4K 60HZ 1m ...

Ennek a kábelnek a segítségével Displayport monitort tud csatlakoztatni egy USB-C porton keresztül. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoDisplayPort csatlakozók 1x DisplayPort ...
>
ár:
5 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB-C - HDMI kábel 4K 30HZ 1m (50414)

Qoltec USB-C - HDMI kábel 4K 30HZ 1m (50414)

Ennek a kábelnek a segítségével HDMI monitort tud csatlakoztatni egy USB-C porton keresztül. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú HDMI (19-tűs, ...
>
ár:
7 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / HDMI AM | 4Kx2K | 1m (50414)

Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio
>
ár:
7 998 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / DVI M | 4Kx2K | 1m (50416)

Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / DVI ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio
>
ár:
7 798 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / DisplayPort M | 4Kx2K | 1m (50412)

Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio
>
ár:
5 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m (54353)

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 748 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m (54348)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 891 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54014)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 905 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 1m (54075)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 695 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54035)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 654 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m (54343)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 881 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54005)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 905 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54031)

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
1 685 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom