Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Displayport v1.2 4K kábel 1m (50445)

Qoltec Displayport v1.2 4K kábel 1m (50445)

1 méteres 1.2 specifikációjú DisplayPort DisplayPort kábel. Csatlakozó:Displayport 20 érintkezős dugó >Displayport 20 érintkezős dugóDisplayport 1.2 specifikáció20-as tű ...
>
ár:
1 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

Qoltec Displayport 1.2 - HDMI 4K kábel 1m (50435)

1.2 verziószámú 1 méter hosszú Displayport HDMI átalakító kábel. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú HDMI (19-tűs, Single Link)DisplayPort ...
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 736 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 356 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | 4Kx2K | 1m

Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 | ...

Kábel típusaAudio-videoDisplayPort csatlakozók2 x apa DisplayPortKábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFekete
>
ár:
2 070 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB-C - HDMI kábel 4K 30HZ 1m (50414)

Qoltec USB-C - HDMI kábel 4K 30HZ 1m (50414)

Ennek a kábelnek a segítségével HDMI monitort tud csatlakoztatni egy USB-C porton keresztül. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoHDMI csatlakozók 1x apa A típusú HDMI (19-tűs, ...
>
ár:
7 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB-C - Displayport kábel 4K 60HZ 1m (50412)

Qoltec USB-C - Displayport kábel 4K 60HZ 1m ...

Ennek a kábelnek a segítségével Displayport monitort tud csatlakoztatni egy USB-C porton keresztül. Alap információk:Kábel típusa Audio-videoDisplayPort csatlakozók 1x DisplayPort ...
>
ár:
5 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 1m (54075)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
2 896 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54031)

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
2 896 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m (54348)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
3 302 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54035)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
2 819 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m (54005)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
3 048 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m (54022)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
2 921 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m (54039)

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 100 cm; Kábelezé
>
ár:
2 921 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 199 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 459 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 819 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 1m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 ...

Hossz100 cmKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC/UPCCsatlakozó típusa 2LC/UPCMaximális adatátviteli sebességNem érintiTovábbi információkFibre ...
>
ár:
2 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 980 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 004 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 ...

Hossz100 cmKábelezés típusaSingleMode G652DCsatlakozó típusa 1SC/UPCCsatlakozó típusa 2LC/UPCMaximális adatátviteli sebességNem érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard ...
>
ár:
2 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<