Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female (50427)

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA kábelek; USB csatlakozók:
>
ár:
8 128 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemTovábbi információkStandard: USBType: USB C male - HDMI A femaletype package: PolybagDimensions (mm): 18,2
>
ár:
7 070 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 001 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter fiber optic hybrid LC/UPC-ST/UPC | simplex | MultiMode

Qoltec Adapter fiber optic hybrid LC/UPC-ST/UPC | ...

Gyártó szimbóluma54150TerméknévQoltec
>
ár:
3 612 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB AF + USB 3.1 typC (50425)

Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA kábelek; USB csatlakozók:
>
ár:
13 124 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB AF + USB 3.1 typC

Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB ...

USB csatlakozók1 x USB C apa1x USB A-tipusú anya1x USB 3.0Kábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1 typC male/ HDMI A female + ...
>
ár:
11 110 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter fiber optic hybrid LC/UPC-ST/UPC | simplex | MultiMode (54150)

Qoltec Adapter fiber optic hybrid LC/UPC-ST/UPC | ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Gyerek terítékek; További információk:
>
ár:
3 691 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / VGA female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / VGA female

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1 typC male / VGA femaletype package: PolybagDimensions ( ...
>
ár:
8 470 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / VGA female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / VGA female

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1 typC male / VGA femaletype package: PolybagDimensions ( ...
>
ár:
9 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / HDMI A female

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemTovábbi információkStandard: USBType: USB C male - HDMI A femaletype package: PolybagDimensions (mm): 18,2
>
ár:
8 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 161 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 810 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 956 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 747 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 956 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB AF + USB 3.1 typC

Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / HDMI AF + USB ...

USB csatlakozók1 x USB C apa1x USB A-tipusú anya1x USB 3.0Kábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1 typC male/ HDMI A female + ...
>
ár:
11 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / DisplayPort female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / DisplayPort ...

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1C Male - DisplayPort femaletype package: ...
>
ár:
5 950 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / DisplayPort female

Qoltec Adapter USB 3.1 typC male / DisplayPort ...

USB csatlakozók1 x USB C apaKábel hossza0.1 mAranyozott végNemKábel színeFehérTovábbi információkStandard: USBType: USB 3.1C Male - DisplayPort femaletype package: ...
>
ár:
7 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 699 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB 3.1 Type C / VGA female adapter /50428/

Qoltec USB 3.1 Type C / VGA female adapter /50428/

Tulajdonságok:Csatlakozók: USB 3.1 type C male + VGA femaleKábel hossza: 18 cm
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB 3.1 Type C / DisplayPort female adapter /50429/

Qoltec USB 3.1 Type C / DisplayPort female adapter ...

Tulajdonságok:Csatlakozók: USB 3.1 type C male + DisplayPort femaleKábel hossza: 20 cm
>
ár:
7 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB 3.1 Type C / HDMI A female adapter /50427/

Qoltec USB 3.1 Type C / HDMI A female adapter ...

Tulajdonságok:Csatlakozók: USB 3.1 type C male + HDMI A femaleKábel hossza: 18 cm
>
ár:
8 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Cabel HDMI Male/ Micro HDMI Male (50509)

Qoltec Cabel HDMI Male/ Micro HDMI Male (50509)

Gyártó: QoltecTermékosztály: Átalakító | adapter (hálózati termékeken kívül)Cs
>
ár:
1 829 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 810 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec USB 3.1 Type C / HDMI A female + USB 3.0 A female + USB 3.1 type C PD adapter /50425/

Qoltec USB 3.1 Type C / HDMI A female + USB 3.0 A ...

Tulajdonságok:Csatlakozók: USB 3.1 type C male + HDMI A female + USB 3.0 A female + USB 3.1 type C PDKábel hossza: 20 cm
>
ár:
13 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom