Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Roline Patch kábel ROL 21.15.1531 UTP CAT6 1m piros (21.15.1531)

Roline Patch kábel ROL 21.15.1531 UTP CAT6 1m ...

ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1531UTP CAT6 1m piros
>
ár:
1 104 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline Patch kábel ROL 21.15.1533 UTP CAT6 1m zöld (21.15.1533)

Roline Patch kábel ROL 21.15.1533 UTP CAT6 1m ...

ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1533UTP CAT6 1m zöld
>
ár:
1 156 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline Patch kábel ROL 21.15.1532 UTP CAT6 1m sárga (21.15.1532)

Roline Patch kábel ROL 21.15.1532 UTP CAT6 1m ...

ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1532UTP CAT6 1m sárga
>
ár:
1 104 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Patch kábel ROL 21.15.1534 UTP CAT6 1m kék (21.15.1534)

Roline Patch kábel ROL 21.15.1534 UTP CAT6 1m ...

ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1534UTP CAT6 1m kék
>
ár:
1 104 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline USB 3.1 C-C, M/M 1m kábel, fekete

Roline USB 3.1 C-C, M/M 1m kábel, fekete

Roline USB 3.1 C-C, M/M kábel fekete 1m
>
ár:
7 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline DisplayPort Premium M/M kábel - 1m

Roline DisplayPort Premium M/M kábel - 1m

ROLINE Kábel DisplayPort Premium M/M 1.0m
>
ár:
3 550 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline DisplayPort - DVI (24+1) M/M - 1m

Roline DisplayPort - DVI (24+1) M/M - 1m

ROLINE Kábel DisplayPort - DVI (24+1) M/M 1.0m
>
ár:
4 710 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline 11.04.5901-10 HDMI (apa - apa) kábel 1m - Piros

Roline 11.04.5901-10 HDMI (apa - apa) kábel 1m - ...

Roline HDMI Ultra HD kábel, max felbontás 7680x430 60Hz, HDMI 19 apa és HDMI 19 apa csatlakozó, 1 méteres kábelhossz
>
ár:
5 730 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT5e patch kábel 1m, zöld

Roline UTP CAT5e patch kábel 1m, zöld

1m hosszú UTP csatlakozó CAT5e típusú
>
ár:
590 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, kék

Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, kék

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT6 típusú
>
ár:
990 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, piros

Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, piros

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT6 típusú
>
ár:
990 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, sárga

Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, sárga

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT6 típusú
>
ár:
990 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, szürke

Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, szürke

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT6 típusú
>
ár:
990 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, zöld

Roline UTP CAT6 patch kábel 1m, zöld

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT6 típusú
>
ár:
1 290 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline HDMI Ethernet, Ultra HD, M/M 1m-es kábel (11.04.5680-10)

Roline HDMI Ethernet, Ultra HD, M/M 1m-es kábel ...

1m-es kábelhossz HDMI apa-HDMI apa csatlakozók Aranyozott csatlakozók
>
ár:
6 490 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP CAT5e patch kábel 1m, piros

Roline UTP CAT5e patch kábel 1m, piros

1m hosszú UTP csatlakozó CAT5e típusú
>
ár:
1 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline ROL 21.15.0501 UTP CAT5e patch kábel, szürke (1m)

Roline ROL 21.15.0501 UTP CAT5e patch kábel, ...

1 m hosszú UTP csatlakozó CAT5e típusú
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M ZÖLD (21.15.0533)

Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M ZÖLD (21.15.0533)

felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;Jelleg: CAT5E;Csatlakozó: RJ45;esetén te
>
ár:
580 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Gold DisplayPort M/M 1m kábel /11.04.5644-10/

Roline Gold DisplayPort M/M 1m kábel ...

Tulajdonságok: Roline DisplayPort kábel szövet borítással és aranyozott csatlakozókkal. Csatlakozók: 2x DisplayPort ...
>
ár:
3 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M SZÜRKE (21.15.0501)

Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M SZÜRKE ...

felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;Jelleg: CAT5E;Csatlakozó: RJ45;modem, rou
>
ár:
560 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 62,5/125 µm LC/SC 1m (21.15.9351-20)

ROLINE Kábel Optikai 62,5/125 µm LC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. Csatlakozó típus :LC / SCHosszúság :1 m.Átmérő :62,5
>
ár:
3 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm SC/SC 1m (21.15.9901-40)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm SC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. Csatlakozó típus :SC/SCHosszúság :1 m.Átmérő :50
>
ár:
3 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 1m (21.15.8761-10)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. Csatlakozó típus :LC / SCHosszúság :1 m.Átmérő :50
>
ár:
4 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline SATA IDE "L" csatlakozó kábel, 1m

Roline SATA IDE "L" csatlakozó kábel, 1m

Egyik csatlakozója L alakú Hossza 1 m Bármilyen SATA eszközhöz
>
ár:
790 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline M/M Toslink optikai kábel, 1m

Roline M/M Toslink optikai kábel, 1m

Csatlakozó típus 1 :Toslink Csatlakozó típus 2 :Toslink Kábel hossz :1 m
>
ár:
1 890 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom