Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0524 UTP CAT.5e 0,5m kék

ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0524 UTP CAT.5e 0,5m ...

... -patch vagy link- kábelek használhatók, mert a készülékCsatlakozó: RJ45;Jelleg: CAT5E;felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;bekötésu patch kábelekkel számítógép és ...
>
ár:
380 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline Rolinve Patch kábel ROL 21.15.0552 UTP CAT.5e 3m sárga

Roline Rolinve Patch kábel ROL 21.15.0552 UTP ...

Csatlakozó: RJ45;Jelleg: CAT5E;felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;modem; router) kötheto össze. (MDI-MDIX képességu Ethernet eszközök használatabekötésu ...
>
ár:
1 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Patch kábel ROL 21.15.0510 UTP CAT.5e 10m szürke

Roline Patch kábel ROL 21.15.0510 UTP CAT.5e 10m ...

Csatlakozó: RJ45;Jelleg: CAT5E;felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;modem; router) kötheto össze. (MDI-MDIX képességu Ethernet eszközök használatabekötésu ...
>
ár:
2 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel HDMI Ethernet M/M 15m

ROLINE Kábel HDMI Ethernet M/M 15m

Leírás:15m-es kábelhosszHDMI apa Csatlakozó AHDMI apa Csatlakozó ... egy külső vevőhöz/erősítőhöz fogja küldeni aHDMI kábelen keresztül3D képalkotás támogatásaAz új szabvány több 3D ...
>
ár:
14 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP patch kábel CAT6 7m narancssárga /21.15.1577-50/

Roline UTP patch kábel CAT6 7m narancssárga ...

... UTP összekötő patch kábel. Az egyenes bekötésű patch kábelekkel számítógép és hálózati eszköz ... ) köthető össze. A CAT6-os kábelek 250MHz sávszélességre képesek a CAT5e szabvánnyal ...
>
ár:
2 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline USB 2.0  OTG kábel  0,15m

Roline USB 2.0 OTG kábel 0,15m

USB 2.0 OTG kábel Kábelhossz: 0.15 m Árnyékolt kábel
>
ár:
1 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Roline Kábel UTP CAT5e 15m-es kábel, szürke (21.15.0515-30)

Roline Kábel UTP CAT5e 15m-es kábel, szürke ...

Csavart érpáras UTP kábel Típus: RJ45 15m kábelhossz
>
ár:
4 090 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ROLINE kábel Monitor HDMI - HDMI Összekötő kábel 3m, v1.4

ROLINE kábel Monitor HDMI - HDMI Összekötő ...

... , feljavított és high-definition videót és többcsatornás digitális hangot egyetlen kábelen. Továbbítja az összes ATSC HDTV szabványú jelet ...
>
ár:
3 296 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline kábel Monitor HDMI - HDMI Összeköt?‘ kábel 3m, v1.4 (11.04.5543)

Roline kábel Monitor HDMI - HDMI Összeköt?‘ ...

... , feljavított és high-definition videót és többcsatornás digitális hangot egyetlen kábelen. Továbbítja az összes ATSC HDTV szabványú jelet és 8 csatornás ...
>
ár:
4 115 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel USB 2.0 KM link PC/Android 2.0m

ROLINE Kábel USB 2.0 KM link PC/Android 2.0m

... és támogatja OTG funkciót) ezzel a adatkapcsolati kábellel USB porton keresztül -Váltás egy PC ( ... el -Energiaellátás USB porton keresztül is -Kábel hossz: 1.5 m -Támogatott Operációs ...
>
ár:
9 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Kábel USB 2.0 KM link PC/Android 1.5 m

Roline Kábel USB 2.0 KM link PC/Android 1.5 m

... és támogatja OTG funkciót) ezzel a adatkapcsolati kábellel USB porton keresztül -Váltás egy PC ( ... el -Energiaellátás USB porton keresztül is -Kábel hossz: 1.5 m -Támogatott Operációs ...
>
ár:
9 380 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE USB 2.0 A-A kábel, 3m

ROLINE USB 2.0 A-A kábel, 3m

USB 2.0 A-A kábel Apa/anya Kábelhossz: 3m
>
ár:
1 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ROLINE kábel PS/2 Hosszabbító 6P-6M 6m

ROLINE kábel PS/2 Hosszabbító 6P-6M 6m

... ;Tipus: adat;Gyártó: ROLINE;meghosszabbítására, valamint KVM switcheknél. 1:1 transzparens bekötésuek.PS/2 összeköto és hosszabbító kábelek. Alkalmazhatók PS/2 egér ...
>
ár:
1 439 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel UTP CAT6 10m szürke

ROLINE Kábel UTP CAT6 10m szürke

... ellátott; CAT6-os; árnyékolás nélküli UTP összekötő patch kábel. Az egyenes bekötésű patch kábelekkel számítógép és hálózati eszköz (hub; switch; ADSL modem ...
>
ár:
3 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel UTP CAT6 20m szürke

ROLINE Kábel UTP CAT6 20m szürke

... ellátott; CAT6-os; árnyékolás nélküli UTP összekötő patch kábel. Az egyenes bekötésű patch kábelekkel számítógép és hálózati eszköz (hub; switch; ADSL modem ...
>
ár:
7 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Toslink optikai kábel M/M 10m /11.09.4389-5/

Roline Toslink optikai kábel M/M 10m ...

Tulajdonságok: Digitális audió jeltovábbítás optikai kábelen keresztül. Csatlakozók: Toslink apa --> Toslink apa Kábel hossza: 10 méter
>
ár:
5 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP kábel CAT5e 10m - piros

Roline UTP kábel CAT5e 10m - piros

... ellátott; CAT5-ös; árnyékolás nélküli UTP összekötő patch kábel. Az egyenes bekötésű patch kábelekkel számítógép és hálózati eszköz (hub; switch; ADSL modem ...
>
ár:
2 570 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline UTP kábel CAT5e 10m - kék

Roline UTP kábel CAT5e 10m - kék

... ellátott; CAT5-ös; árnyékolás nélküli UTP összekötő patch kábel. Az egyenes bekötésű patch kábelekkel számítógép és hálózati eszköz (hub; switch; ADSL modem ...
>
ár:
2 570 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 62,5/125 µm LC/SC 1m (21.15.9351)

ROLINE Kábel Optikai 62,5/125 µm LC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
3 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm SC/SC 1m (21.15.9901)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm SC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
3 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 0.5m (21.15.8750)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 0.5m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
3 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 1m (21.15.8751)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 10m (21.15.8758)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 10m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
10 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 2m (21.15.8752)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 2m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
5 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 3m (21.15.8753)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 3m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
5 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 5m (21.15.8755)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 5m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
6 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 0.5m (21.15.8760)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 0.5m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
3 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 1m (21.15.8761)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 1m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
4 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 10m (21.15.8768)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 10m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
9 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 2m (21.15.8762)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/SC 2m ...

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. ...
>
ár:
3 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<