Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech 30M AKTIVES GLASFASER HDMI KABEL - HDMI GLASFASERKABEL (HDMM30MAO)

StarTech 30M AKTIVES GLASFASER HDMI KABEL - HDMI ...

StarTech.com HDMI/Fiber Optic A/V Cable for Audio/Video ...
>
ár:
153 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 30M MULTIMODE 50/125 DUPLEX LWL-PATCHKABEL - LC-LC (50FIBLCLC30)

StarTech 30M MULTIMODE 50/125 DUPLEX ...

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 30 m - 2 x LC Male Network - 2 x LC Male Network - Orange
>
ár:
15 062 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 30m (100 ft) Active Fiber Optic AOC High Speed HDMI Cable M/M - Ultra HD 4k x 2k HDMI Cable (HDMM30MAO)

Startech 30m (100 ft) Active Fiber Optic AOC High ...

OverviewThe HDMM30MAO Active Optical High Speed HDMI® Cable features both copper and fiber conductors, providing a lighter, more flexible cable construction, which makes it ideal ...
>
ár:
133 307 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 30 m HDMI kábel (HDMM30MAO)

Startech 30 m HDMI kábel (HDMM30MAO)

AlapadatokA csatlakozó1 HDMIB csatlakozó1 HDMIKábelhossz30 mSzínFekete
>
ár:
140 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
141 500 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 30 m (50FIBLCLC30)

Startech Fiber Optic Cable - Multimode Duplex ...

OverviewThe 50FIBLCLC30 30m LSZH LC to LC Fiber Cable features 50/125 micron ...
>
ár:
11 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech High Speed HDMI Cable - Active Optical - 4K 60Hz - 30 m (100 ft.) (HD2MM30MAO)

Startech High Speed HDMI Cable - Active Optical - ...

OverviewThis 4K HDMI® cable provides a 100 ft. (30 m) connection between your HDMI devices, with no signal loss. The cable supports HDMI 2.0 devices, and it’s backward compatible ...
>
ár:
119 697 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech High Speed HDMI Cable M/M - Active - CL2 In-Wall - 30 m (100 ft.) (HDMM30MA)

Startech High Speed HDMI Cable M/M - Active - CL2 ...

OverviewThis active HDMI cable offers a connection distance of up to 100 feet (30 meters) between your HDMI enabled devices. It meets CL2 rating safety requirements, so it’s ideal ...
>
ár:
45 517 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<