Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7M SINGLEMODE 9/125 DUPLEX LC AUF LC LWL NETZWERKKABEL - GELB (SMFIBLCLC7)

StarTech 7M SINGLEMODE 9/125 DUPLEX LC AUF LC LWL ...

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 7 m - 1 Pack - 2 x LC Male Network - 2 x LC Male Network - Yellow
>
ár:
12 751 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7M VGA KABEL - HD15 MONITORKABEL - ST/ST (MXTMMHQ7M)

StarTech 7M VGA KABEL - HD15 MONITORKABEL - ST/ST ...

StarTech.com VGA Video Cable for Video Device, Monitor, Projector - 7 m - Shielding - 1 Pack - 1 x HD-15 Male VGA - 1 x HD-15 Male VGA - Nickel Plated - Black
>
ár:
8 255 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7M CL3 HIGH-SPEED-HDMI CABLE FOR WALL INSTALATION (HD3MM7MW)

StarTech 7M CL3 HIGH-SPEED-HDMI CABLE FOR WALL ...

StarTech.com HDMI A/V Cable for Audio/Video Device, TV, ...
>
ár:
8 839 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7m (23 ft) White CL3 In-wall High Speed HDMI Cable – HDMI to HDMI - M/M (HD3MM7MW)

Startech 7m (23 ft) White CL3 In-wall High Speed ...

OverviewThe HD3MM7MW 7m (22.9ft) High Speed HDMI® Cable is CL3-Rated for ...
>
ár:
6 597 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7m High Speed HDMI Cable - Ultra HD 4k x 2k HDMI Cable - HDMI to HDMI M/M (HDMM7M)

Startech 7m High Speed HDMI Cable - Ultra HD 4k x ...

OverviewThe HDMM7M High Speed HDMI® cable (7m/22.9ft) features 2 gold-plated HDMI (male) connectors and ...
>
ár:
10 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7m CAT6 Patch kábel, szürke (N6PATC7MGR)

StarTech 7m CAT6 Patch kábel, szürke ...

7m Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 7 m Patch Cord
>
ár:
4 394 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7m CAT6 Patch kábel, zöld (N6PATC7MGN)

StarTech 7m CAT6 Patch kábel, zöld (N6PATC7MGN)

7m Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 7 m Patch Cord
>
ár:
4 394 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7m DisplayPort Cable with Latches - M/M (DISPL7M)

Startech 7m DisplayPort Cable with Latches - M/M ...

OverviewThe DISPL7M DisplayPort Cable with latches provides a secure connection between your DisplayPort-enabled devices and allows for a connection distance of up to 7 meters ...
>
ár:
17 846 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 7M SINGLEMODE 9/125 DUPLEX LC AUF SC LWL NETZWERKKABEL - GELB (SMFIBLCSC7)

StarTech 7M SINGLEMODE 9/125 DUPLEX LC AUF SC LWL ...

Provide a high-performance link between fiber network devices1x LC SM male connect
>
ár:
11 354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7m CAT6 UTP kábel, szürke (N6PATC7MGR)

Startech 7m CAT6 UTP kábel, szürke (N6PATC7MGR)

AlapadatokA csatlakozó1 RJ-45 [M]B csatlakozó1 RJ-45 [M]SzínSzürkeKábelhossz7 m
>
ár:
3 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7m CAT6 UTP kábel, zöld (N6PATC7MGN)

Startech 7m CAT6 UTP kábel, zöld (N6PATC7MGN)

AlapadatokA csatlakozó1 RJ-45 [M]B csatlakozó1 RJ-45 [M]SzínZöldKábelhossz7 m
>
ár:
3 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 7M Optikai kábel (SMFIBLCLC7)

Startech 7M Optikai kábel (SMFIBLCLC7)

AlapadatokA csatlakozó1 Fiber Optic LC DuplexB csatlakozó1 Fiber Optic LC DuplexKábelhossz7mSzínSárga
>
ár:
10 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 855 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 635 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MOR Narancssárga

STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MOR ...

Kábel csatlakozása (1) : UTPKábel csatlakozása (2) : UTPKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : CAT6Hálózati kábel : Patch90° : NemKábel hossza : 7 mSzín :  ...
>
ár:
3 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MXTMMHQ7M monitorkábel 7M - VGA - HD15 apa/apa -.fekete

Startech MXTMMHQ7M monitorkábel 7M - VGA - HD15 ...

Alapadatok Kábel méret7 mFunkcióvideóCsatlakozó(k) Csatlakozó 1VGA apaCsatlakozó 2VGA apa Gyártói link:LINK
>
ár:
6 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MWH Fehér

STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MWH Fehér

Kábel csatlakozása (1) : UTPKábel csatlakozása (2) : UTPKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : CAT6Hálózati kábel : Patch90° : NemKábel hossza : 7 mSzín : Fehér
>
ár:
3 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MYL Sárga

STARTECH UTP Összekötő 7m N6PATC7MYL Sárga

Kábel csatlakozása (1) : UTPKábel csatlakozása (2) : UTPKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : CAT6Hálózati kábel : Patch90° : NemKábel hossza : 7 mSzín : Sárga
>
ár:
3 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech HIGH SPEED HDMI KABEL 7M ST/ST HDMI TYP A VERBINDUNGSKABEL (HDMM7M)

StarTech HIGH SPEED HDMI KABEL 7M ST/ST HDMI TYP A ...

StarTech.com HDMI A/V Cable for Audio/Video Device, Optical Drive, Projector, TV, Gaming Console - 7
>
ár:
13 945 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m (N6PATC7MOR)

StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m (N6PATC7MOR)

Hozzon létre Power-over-Ethernet-képes Gigabit hálózati csatlakozást. Ez a 7 méteres Cat6 kábel megfelel a legmagasabb kategóriájú, Cat6-os kábelek specifikációinak, amelyek ...
>
ár:
4 369 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m fehér (N6PATC7MWH)

StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m fehér ...

Hozzon létre Power-over-Ethernet-képes Gigabit hálózati csatlakozást. Ez a 7 méteres Cat6 kábel megfelel a legmagasabb kategóriájú, Cat6-os kábelek specifikációinak, amelyek ...
>
ár:
4 369 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m sárga (N6PATC7MYL)

StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m sárga ...

Hozzon létre Power-over-Ethernet-képes Gigabit hálózati csatlakozást. Ez a 7 méteres Cat6 kábel megfelel a legmagasabb kategóriájú, Cat6-os kábelek specifikációinak, amelyek ...
>
ár:
4 369 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech UTP CAT6 patch kábel 7m - Szürke

Startech UTP CAT6 patch kábel 7m - Szürke

Jellemzők7 m hosszúUTP Cat6 szabvány500 MHz2x RJ45 csatlakozóAranyozott érintkezők10/100/1000Base-T(X)
>
ár:
3 350 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech UTP CAT6 patch kábel 7m - Zöld

Startech UTP CAT6 patch kábel 7m - Zöld

Jellemzők7 m hosszúUTP Cat6 szabványAWG24500 MHz2x RJ45 csatlakozóAranyozott érintkezőkPower-over-Ethernet10/100/1000Base-T(X)
>
ár:
3 350 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m piros (N6PATC7MRD)

StarTech CAT6 UTP Ethernet kábel 7m piros ...

Hozzon létre Power-over-Ethernet-képes Gigabit hálózati csatlakozást. Ez a 7 méteres Cat6 kábel megfelel a legmagasabb kategóriájú, Cat6-os kábelek specifikációinak, amelyek ...
>
ár:
4 369 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HDMM7MP HDMI apa/apa kábel 7m (HDMM7MP)

Startech HDMM7MP HDMI apa/apa kábel 7m (HDMM7MP)

Csatlakozó 1 HDMICsatlakozó 2 HDMICsatlakozó típus Apa - ApaMéret 7 méter
>
ár:
16 764 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant QSFP+ Active Optical Cable - 7 m (23 ft) (QSFP40GAO7M)

Startech MSA Compliant QSFP+ Active Optical Cable ...

OverviewThe QSFP40GAO7M is an MSA compliant optical quad small form-factor pluggable (QSFP+) cable that is designed, programmed and tested to work with 40 GbE compatible switches ...
>
ár:
189 321 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 7 m (23 ft) (QSFP40GAC7M)

Startech MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax ...

OverviewThe QSFP40GAC7M is an MSA compliant direct-attach copper QSFP+ cable that’s designed, programmed and tested to work in 40G network deployments. It delivers dependable 40 ...
>
ár:
206 365 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet - 4K 60Hz - 7 m (23 ft.) (HDMM7MP)

Startech Premium High Speed HDMI Cable with ...

OverviewThis 7-meter High Speed HDMI® cable has been tested in accordance with the Premium HDMI Cable Certification Program. This ensures it’s able to deliver the newest technical ...
>
ár:
12 929 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco QSFP-H40G-ACU7M Compatible QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 7 m (23 ft) (QSFPH40GACU7)

Startech Cisco QSFP-H40G-ACU7M Compatible QSFP+ ...

OverviewThe QSFPH40GACU7 is an Cisco QSFP-H40G-ACU7M compatible direct-attach copper QSFP+ cable that’s designed, programmed and tested to work with Cisco® brand compatible ...
>
ár:
217 231 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<