Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco PA100 5V/2A SB VoIP telefonokhoz hálózati adapter

Cisco PA100 5V/2A SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

AC Adapter Cisco VOIP eszközökhöz. Többek között az alábbi modellekhez használható: SPA2102 Analog VoIP Adapter SPA3102 Analog VoIP Adapter PAP2T Analog VoIP Adapter
>
ár:
3 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható kezelőfelület

Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható ...

- Könnyű telepítés - 32 programozható gomb - Több színű LED - 2 modul linkelésével 64 gombos felület érhető el
>
ár:
19 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható kezelőfelület

Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható ...

Könnyű telepíteni és kifejezetten a Cisco SPA 500 Széria IP Telefonokhoz tervezték, A 32 programozható gomb ...
>
ár:
15 310 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati adapter

Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

AlapadatokGigabit Mbps LAN48 db
>
ár:
3 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható kezelőfelület

Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható ...

- Könnyű telepítés - 32 programozható gomb - Multicolor státusz LEDek - Hívás átirányítás - Gyorstárcsázás - Hívás fogadás - DSS funkció
>
ár:
17 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul (MFEBX1)

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul (MFEBX1)

Mini-GBIC SFP Transceiver - single mode Típus: 10/100Mbps és Gigabit Modulok Mini-GBIC portba helyezhetõ BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. - single mode - 1310
>
ár:
47 160 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 MiniGBIC Modul

Cisco MFEBX1 MiniGBIC Modul

MFEBX1 MiniGBIC Modul
>
ár:
49 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFELX1 MiniGBIC Modul

Cisco MFELX1 MiniGBIC Modul

MFELX1 MiniGBIC Modul
>
ár:
37 917 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC SFP Transceiver - single mode
>
ár:
48 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati adapter

Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

AC Adapter Linksys VOIP eszközökhöz. Az alábbi modellekhez használható: SPA2102 Analog VoIP Adapter SPA3102 Analog VoIP Adapter PAP2T Analog VoIP Adapter SPA901 IP Phone SPA921 IP ...
>
ár:
3 430 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus10/100Mbps és Gigabit Modulok
>
ár:
46 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SPA500S - Programozható kezelőfelület SPA5xx sorozathoz

Cisco SPA500S - Programozható kezelőfelület ...

SPA500S - Programozható kezelőfelület SPA5xx sorozathoz
>
ár:
15 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 516 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhetõ BX optikai modul. 100 Mbps sávszélesség. Egy modusú. 1 LC optikai csatlakozó felület.
>
ár:
46 961 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco PA100 5V/2A SB VoIP telefonokhoz hálózati adapter

Cisco PA100 5V/2A SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

5V/2A tápegység VoIP telefonokhoz
>
ár:
3 499 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati adapter

Cisco PA100 SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

AC Adapter Linksys VOIP eszközökhöz. 5V/2A tápegység VoIP telefonokhoz
>
ár:
3 548 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 679 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

Cisco PA100 5V/2A SB VoIP telefonokhoz hálózati ...

5V/2A tápegység VoIP telefonokhoz AC Adapter Cisco VOIP eszközökhöz. Többek között az alábbi modellekhez használható: SPA2102 Analog ...
>
ár:
3 470 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
TEL CISCO SPA500S programozható kezelõfelület SPA5xx sorozathoz

TEL CISCO SPA500S programozható kezelõfelület ...

Kihangosító: Nem Készenléti idõ: 0 óra Üzenetrögzítõ: Nem VoIP funkció: Nem
>
ár:
17 160 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SPA500S VoIP telefon (bővítő modul)

Cisco SPA500S VoIP telefon (bővítő modul)

Tulajdonságok:Kínálatunkban talál megfelelő megoldást, ha szeretné bővíteni meglévő telefonos hálózatát vagy kiegészíteni kívánja a már meglévő készülékét. LSPA500S: Telefon bővítő ...
>
ár:
15 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. single mode1310nm20km1 LC optikai csatlakozó felület
>
ár:
50 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Jabra Speak 510 Bluetooth asztali kihangosító - black

Jabra Speak 510 Bluetooth asztali kihangosító - ...

... . Az eszközzel a számítógépen futó VoIP telefon-alkalmazásokra (pl. Skype, Cisco WebEx Connect stb.) érkező hívásaidat is kezelheted, kihangosíthatod. A Jabra ...
>
ár:
34 920 Ft
szállítási díj:
550 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
mizu
tok
samsung
Akku
SONY
tolto
Xiaomi
redmi
folia
nokia
Galaxy
Lenovo
Tripod
htc
krusell
bőr
iphone
navon
james
flip
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom