Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Video Grabber Media-Tech MT4169 USB

Video Grabber Media-Tech MT4169 USB

VIDEO GRABBER MT4169 Analóg audio és video jel fogadására és továbbítására alkalmas eszköz pl. VHS kazetták digitalizálásához, akár közvetlen CD/DVD-re történő írással, iPod vagy ...
>
ár:
4 140 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 839 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MEDIATECH Media-Tech MT4169 analógvideó-digitalizáló

MEDIATECH Media-Tech MT4169 ...

Sok embernek; bár nem használnak videomagnót; még vannak VHS; vagy másmilyen analóg kazettái a kedvenc filmjeikkel; emlékezetes esküvőkkel; és más fontos ünnepekkel. Az MT4169 ...
>
ár:
3 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TRENDnet TFC-1000MSC - Gigabit Ethernet Media Converter

TRENDnet TFC-1000MSC - Gigabit Ethernet Media ...

TFC-1000MSC - Gigabit Ethernet Media Converter
>
ár:
20 575 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Trendnet 1000BASE-T TO 1000BASE-SX SC-TYPE FIBER CONVERTER (TFC-1000MSC)

Trendnet 1000BASE-T TO 1000BASE-SX SC-TYPE FIBER ...

TRENDnet TFC-1000MSC Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - 550 m
>
ár:
22 733 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 738 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media ...

Gyári cikkszám: TP-MC210CS • Garancia (hó): 24Gyártói link: http://www.tp-link.com/products/productDetails.asp?class==MC210CS
>
ár:
16 213 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Média konverter, TP-LINK MC210CS

Média konverter, TP-LINK MC210CS

- Támogatott szabványok és protokollok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x. - Half/Full-Duplex továbbítási mód FX porton. - Hullámhossz: 1310nm. - 1 db 1000Mbps SC/UPC ...
>
ár:
18 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AVERMEDIA Live Gamer Portable

AVERMEDIA Live Gamer Portable

... a készletbenNemTámogatott operációs rendszerMicrosoft Windows 8Microsoft Windows 7Szoftver mellékelveAVerMedia RECentralKészlet tartalmaHDMI kábelAudio kábel (3.5mm stereo mini ...
>
ár:
45 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AVERMEDIA Live Gamer Portable Lite

AVERMEDIA Live Gamer Portable Lite

... operációs rendszerMicrosoft Windows 8Microsoft Windows 7Szoftver mellékelveAVerMedia RECentralKészlet tartalmaMini USB kábelHasználati útmutatóLow-profile kártyaNem
>
ár:
30 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TRENDnet Fiber Converter TFC-1000MSC

TRENDnet Fiber Converter TFC-1000MSC

Multi-Mode, Media Converter, 1p 10/100/1000 LAN, SC
>
ár:
20 180 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Trendnet TFC-1000MSC média konverter SC

Trendnet TFC-1000MSC média konverter SC

Tulajdonságok:Portok: 1 x 1000Base-T, 1 x 1000Base-SX (SC-type)Hullámhosszúság: 850nmMaximális adatátvitel: 2000 Mbps Szabványok: IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base- ...
>
ár:
20 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AVerMedia DVD Easy Maker7 digitalizáló

AVerMedia DVD Easy Maker7 digitalizáló

... teszi a könnyű hordozhatóságot.   Az AVerMedia DVD EZMaker 7 könnyen átalakítja felvételeit különböző ... csodálatos Effektek és SablonokSokrétű média formátum támogatásTöbbféle A/V ...
>
ár:
19 630 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
AVerMedia Video Grabber Live Gamer EXTREME, USB 3.0, FullHD 60 FPS, Recentral 2

AVerMedia Video Grabber Live Gamer EXTREME, USB ...

... operációs rendszerMicrosoft Windows 10Windows 8.1Windows 7Szoftver mellékelveAVerMedia RECentralKészlet tartalmaHálózati tápegységHasználati útmutatóLow-profile kártyaNem
>
ár:
50 870 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Media-Tech MT4169 Digi Video Grabber

Media-Tech MT4169 Digi Video Grabber

Közvetlen CD/DVD írás YouTube közzététel USB 2.0 kimenet
>
ár:
4 490 Ft
szállítási díj:
690 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
AverMedia DVD EZMaker 7 Cyberlink

AverMedia DVD EZMaker 7 Cyberlink

... Beágyazott csodálatos Effektek és SablonokSokrétű média formátum támogatásTöbbféle A/V eszközök ... szoftverekGyártói link: http://www.avermedia.com/Product/ProductDetail.aspx?Id=505
>
ár:
17 351 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
AVerMedia Live Gamer Portable

AVerMedia Live Gamer Portable

... (h) x131 (w) Weight 117g Applications Software AVerMediaRECentral, RECentral for Mac, XSplit Broadcaster (3 months ... USB Power PC-Free Mode Storage Media SD Card: SDHC Class10 is the ...
>
ár:
47 023 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
Wacom Intuos M Bluetooth fekete North

Wacom Intuos M Bluetooth fekete North

... ://www.youtube.com/embed/KghanqRVFXA frameborder=0 allow=autoplay; encrypted-media allowfullscreen/iframe
>
ár:
67 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Wacom Intuos M Bluetooth fekete North

Wacom Intuos M Bluetooth fekete North

... ://www.youtube.com/embed/KghanqRVFXA frameborder=0 allow=autoplay; encrypted-media allowfullscreen/iframe
>
ár:
67 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 982 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 150 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
kazetta
video
USB
HDMI
audio
Avermedia
easycap
Digitalizáló
GRABBER
Live
Orion
KÖNIG
NTSC
Capture
KONVERTER
Electronic
BOX
Elgato
Ewent
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom