Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS (DN-95104)

Assmann DIGITUS (DN-95104)

DIGITUS PoE Ultra Injektor, 802.3at, 60 Watt.
>
ár:
19 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 1,25 Gbps, 0,55km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Modul, Bis zu 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
7 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81004

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm.
>
ár:
17 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail Distribution Box

Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail ...

DIN Rail Splicing Box for 6x SC/SX Couplers or 8x LC/DX Couplers.
>
ár:
3 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Mini GBIC (SFP+) 10G Modul, 0,3 km

Assmann PLANET Mini GBIC (SFP+) 10G Modul, 0,3 km

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 db
>
ár:
31 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

300Mbps sebességű vezeték nélküli N repeater. Hálózati eszköz típus: RepeaterVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll : 802.11nWi-Fi max. sebesség: 300 ...
>
ár:
7 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81101

Assmann DIGITUS DN-81101

Professional Mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 2km.
>
ár:
8 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95322-1

Assmann DIGITUS DN-95322-1

Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 4 dbPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
24 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional 1.25 Gbps Kupfer SFP-Modul, RJ45

Assmann DIGITUS Professional 1.25 Gbps Kupfer ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
11 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS PLUG&VIEW OPTIPAN - Fehér

Assmann DIGITUS PLUG&VIEW OPTIPAN - Fehér

Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)0 - 40 °CMaximális felbontás1920 x 1080 pixelekKépalkotási sebesség25 fpsMegapixel2 MPTeljes HD (Full HD)igenSzélesség99 mmMélység100 mmMagasság118 ...
>
ár:
48 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional ...

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm
>
ár:
10 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) moduleBidirectional WDM Module - Only one fiber is neededHigh quality and excellent reliability1.25 Gbps Maximum Data RateCompliant to ...
>
ár:
8 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81001

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Mini SFP modul 1.25 GPS 20 km-re.
>
ár:
8 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 987 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

... GHzTámogatott protokollok és szabványok802.11n (támogatásával HDMI)Letölthető információkwww.business.assmann.com
>
ár:
6 301 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 059 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 384 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
64 696 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 429 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
220 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
D-Link
PS4
SONY
synology
ENCLOSURE
HDD
vezeték
Router
VDSL
asus
ds716+
remote
AS6104T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom