Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

300Mbps sebességű vezeték nélküli N repeater. Hálózati eszköz típus: RepeaterVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll : 802.11nWi-Fi max. sebesség: 300 ...
>
ár:
7 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81004

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm.
>
ár:
17 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 10Gbps, 0.3km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
13 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS UTP Törésgátló Zöld 3cm A-MOT/G 8/8

Assmann DIGITUS UTP Törésgátló Zöld 3cm ...

Törésgátló RJ-45 8P8C csatlakozóra.
>
ár:
20 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-97648

Assmann DIGITUS DN-97648

1U fixed shelf. f 1000 mm cab adjustable. 700 mm depth.
>
ár:
8 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81101

Assmann DIGITUS DN-81101

Professional Mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 2km.
>
ár:
9 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional ...

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm
>
ár:
10 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95103-2

Assmann DIGITUS DN-95103-2

DIGITUS PoE+ Injector, 802.3at, 30 Watt.
>
ár:
14 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 1,25 Gbps, 0,55km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Modul, Bis zu 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
9 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 214 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 840 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

... GHzTámogatott protokollok és szabványok802.11n (támogatásával HDMI)Letölthető információkwww.business.assmann.com
>
ár:
6 545 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
338 844 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 552 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
D-Link
Synology
ASUSTOR
AMD
AS6104T
ASUS
ReadyNAS
NAS-326
Drobo
-Wave
Digital
Western
LICENSE
AS6204T
as6202t
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom