Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann SFP+ 10G 2M DAC CABLE AWG 30 HP COMPATIBLE kábel (DN-81222-02)

Assmann SFP+ 10G 2M DAC CABLE AWG 30 HP COMPATIBLE ...

Az Assmann kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elekt
>
ár:
14 983 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 1,25 Gbps, 0,55km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Modul, Bis zu 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
7 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 006 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) moduleBidirectional WDM Module - Only one fiber is neededHigh quality and excellent reliability1.25 Gbps Maximum Data RateCompliant to ...
>
ár:
7 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional ...

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm
>
ár:
7 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95103-2

Assmann DIGITUS DN-95103-2

DIGITUS PoE+ Injector, 802.3at, 30 Watt.
>
ár:
15 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional 1.25 Gbps Kupfer SFP-Modul, RJ45

Assmann DIGITUS Professional 1.25 Gbps Kupfer ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
11 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS (DN-81010) Professional Industrial mini GBIC (SFP) Modul, 1,25 Gbps, 0,55km

Assmann DIGITUS (DN-81010) Professional Industrial ...

Hálózati eszköz típus: MédiaVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
9 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional ...

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
7 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann RAL7035 10" 6U Üvegajtós fali szekrény Szürke

Assmann RAL7035 10" 6U Üvegajtós fali szekrény ...

Belső magasság6 UMagasság306 mmSzélesség315 mmMélység300 mmNettó tömeg5.4 kgTovábbi információkAcéllapból készült4mm-es levehető üvegajtóAz aljában és a tetőlapban ventilátor ...
>
ár:
15 410 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81001

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Mini SFP modul 1.25 GPS 20 km-re.
>
ár:
7 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET FT-802 média konverter

Assmann PLANET FT-802 média konverter

100TX - 100FX (SC) Multimódusú optikai konverter 100Base-FX to 10/100Base-TX (SC, MM) Bridge Media Converter
>
ár:
19 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 10Gbps, 0.3km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
10 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Assmann SFP+ 10G 3M DAC CABLE AWG 30 HP HPE ...

Az Assmann kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elekt
>
ár:
12 616 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 111 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
Synology
Thecus
RS3617XS+|72TB
ASUSTOR
QNAP
d-link
regisztrációs
BUFFALO
ASUS
UBiQUiTi
Tenda
DiskStation
HDD
Hálózati
Pro
Seagate
Western
Digital
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom