Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus DN-19 ORG-3-SW Cable Bracket 10 Pack, szürke

Assmann Digitus DN-19 ORG-3-SW Cable Bracket 10 ...

Brand Name:DigitusProduct Name:Cable Management Rings for 19" CabinetsPackaged Quantity:10Product Type:Cable BracketProduct InformationCable Manager Type:RingPhysical ...
>
ár:
4 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus DN-94005 - Fekete

Assmann Digitus DN-94005 - Fekete

Szerszám típusa: RJ45 (8P8C) krimpelő fogó További információk: csiptető Nettó tömeg: 0.3 kg Szín: Fekete
>
ár:
1 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

Assmann DIGITUS DN-70182 - Fekete/Fehér

300Mbps sebességű vezeték nélküli N repeater. Hálózati eszköz típus: RepeaterVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll : 802.11nWi-Fi max. sebesség: 300 ...
>
ár:
7 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus DN-16049 - Fehér

Assmann Digitus DN-16049 - Fehér

Lencse:F1.5 / 3.6 mmLátószög:69°Frame ráta:25/15 fpsVideo tömörítés:H.264Hálózat:LAN, WiFiTitkosítás:WPSBeépített tároló:2 GBMűködési környezet:-20°C ~ 60°CTápellátás:12 VDCMéret: ...
>
ár:
50 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) moduleBidirectional WDM Module - Only one fiber is neededHigh quality and excellent reliability1.25 Gbps Maximum Data RateCompliant to ...
>
ár:
8 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 EARTH

Assmann DIGITUS DN-19 EARTH

Suitable for all DIGITUS® 19" cabinets. For grounding of all installated components. Copper busbar 6 earthing leads
>
ár:
9 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 ORG-1-SW

Assmann DIGITUS DN-19 ORG-1-SW

Cable management rings for Cabinets.
>
ár:
6 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 ORG-1

Assmann DIGITUS DN-19 ORG-1

Kábelrendező rackszekrényhez.
>
ár:
6 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81004

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm.
>
ár:
17 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 20km DN-81001

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Mini SFP modul 1.25 GPS 20 km-re.
>
ár:
8 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1,25 Gbps, 80km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Modul, Bis zu 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm.
>
ár:
26 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 CASTOR

Assmann DIGITUS DN-19 CASTOR

Suitable for mounted and unmounted DIGITUS 19" network and server cabinets. Mounting among the cabinets. Set = 4 pcs. 2x lockable Rotating
>
ár:
12 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81101

Assmann DIGITUS DN-81101

Professional Mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 2km.
>
ár:
9 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95122

Assmann DIGITUS DN-95122

10/100Mbps sebességű PoE+ Repeater.
>
ár:
28 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81001-02 Professional ...

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm
>
ár:
10 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail Distribution Box

Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail ...

DIN Rail Splicing Box for 6x SC/SX Couplers or 8x LC/DX Couplers.
>
ár:
4 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DA-90310-1 Universal Wall Mount

Assmann DIGITUS DA-90310-1 Universal Wall Mount

Fali tartó monitorok részére 37"-ig.
>
ár:
2 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DA-90303-1 Universal Wall Mount

Assmann DIGITUS DA-90303-1 Universal Wall Mount

Fali tartó monitorok részére 27"-ig.
>
ár:
2 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 GS-SRV

Assmann DIGITUS DN-19 GS-SRV

Suitable to support heavy 19" devices. Insertable to DIGITUS 19" network cabinets with a depth of 1000mm, as well as DIGITUS 19" mounted and unmounted server cabinets. Four fixing ...
>
ár:
8 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81000-02 Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81000-02 Professional ...

CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
10 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95103-2

Assmann DIGITUS DN-95103-2

DIGITUS PoE+ Injector, 802.3at, 30 Watt.
>
ár:
15 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS POE INJECTOR 802.3AF 10/100 MBPS

Assmann DIGITUS POE INJECTOR 802.3AF 10/100 MBPS

Complies with the 802.3af PoE standard48V output voltage, 15.4 WattLAN(RJ45) input jackLAN(RJ45) output jackConnection: 10/100 Mbit/sEach output port has output current limited, ...
>
ár:
7 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-97648

Assmann DIGITUS DN-97648

1U fixed shelf. f 1000 mm cab adjustable. 700 mm depth.
>
ár:
8 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Modul, 10Gbps, 0.3km

Assmann DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
18 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DA-90350 Universal Wall Mount

Assmann DIGITUS DA-90350 Universal Wall Mount

Falra rögzíthető monitor tartó 27"-ig.
>
ár:
5 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional ...

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
10 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

... és szabványok: 802.11n (támogatásával HDMI), Letölthető információk: www.business.assmann.com
>
ár:
5 864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 417 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

DIGITUS Wireless 300N Repeater + 2x10/100Mbps LAN

... GHzTámogatott protokollok és szabványok802.11n (támogatásával HDMI)Letölthető információkwww.business.assmann.com
>
ár:
5 962 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
AS6104T
ASUSTOR
D-Link
AS3102T
ReadyNAS
eszközök
hálózati
DS215+
520
340l
meghajtó
Synology
Western
Amazon
NAS-326
rs217
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom