Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Plug&View OptiVision Pro (DN-16047)

DIGITUS Plug&View OptiVision Pro (DN-16047)

DescriptionDIGITUS Plug&View OptiVision Pro 1 Megapixel H.264 IP 11N Day&Night Mini camera Max. 1280x720, 25fps, 5VYour wireless Plug&View IP camera with simple installation and 1 ...
>
ár:
30 428 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Gigabit PoE+ Extender (DN-95123)

DIGITUS Professional Gigabit PoE+ Extender ...

DescriptionGigabit PoE Indoor Extender, 22 Watts Output Desktop or Wall-mount, 100m extension cascadable, self poweredExtend an existing PoE connection over the 100m distcance ...
>
ár:
19 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS 2.5 SSD/HDD Enclosure, SATA I-II - USB 2.0 (DA-71104)

DIGITUS 2.5 SSD/HDD Enclosure, SATA I-II - USB 2.0 ...

DescriptionUSB 2.0-SATA 2 SSD/HDD Enclosure, 2.5" 9.5 & 7.5 mm SSD/HDD Aluminum hosuing, w/o PSUExternal 2.5 SSD/HDD enclosure, SATA I-II to USB 2.0 with premium aluminum ...
>
ár:
1 979 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10.0km, with DDM Feature (DN-81201)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, ...

DescriptionSFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM LC connector, Power dissipation < 1W 1310nm DFB Laser, SinglemodeThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link ...
>
ár:
19 318 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional 24 port gigabit PoE+ injector (DN-95117)

DIGITUS Professional 24 port gigabit PoE+ injector ...

DescriptionDIGITUS 24-Port Gigabit PoE+ Injector 24 ports data in, 24 ports data out+PoE 370W power supportMinimization of the cabling costs for PoE-capable devices24 gigabit ports ...
>
ár:
131 815 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional 16 port gigabit PoE+ injector (DN-95116)

DIGITUS Professional 16 port gigabit PoE+ injector ...

DescriptionDIGITUS 16-Port Gigabit PoE+ Injector 16 ports data in, 16 ports data out+PoE 250W power supportMinimization of the cabling costs for PoE-capable devices16 gigabit ports ...
>
ár:
92 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional QSFP+ 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m (DN-81300)

DIGITUS Professional QSFP+ 40 Gbps Module, ...

DescriptionQSFP 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m MPO Connector, OM3The plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables quick installationSends data in ...
>
ár:
27 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km, with DDM Feature (DN-81200)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDM LC connector, Power dissipation < 1W 850nm VCSEL LaserThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables ...
>
ár:
11 812 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55 Km (DN-81000-01)

DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) ...

DescriptionHP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Aruba 1000Base-SX, 850nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link ...
>
ár:
7 446 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km (DN-81000)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables ...
>
ár:
7 515 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional 1.25 Gbps copper SFP-module, RJ45 (DN-81005)

DIGITUS Professional 1.25 Gbps copper SFP-module, ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 mThe plug and play extension for your network switchExtend your network switch with free SFP ports ...
>
ár:
12 653 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km, with DDM Feature (DN-81004-01)

DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) ...

Description1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex, Aruba, 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & ...
>
ár:
10 024 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km (DN-81003)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber ...
>
ár:
7 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km, with DDM Feature (DN-81003-01)

DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) ...

DescriptionHP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex, Aruba, 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nmThe plug and play fiber connectionThe Plug ...
>
ár:
8 208 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km (DN-81010)

DIGITUS Professional Industrial mini GBIC (SFP) ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-SX, 850nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic ...
>
ár:
10 578 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 80km (DN-81002)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables ...
>
ár:
23 301 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km (DN-81001)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables ...
>
ár:
7 516 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km (DN-81004)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber ...
>
ár:
10 018 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km (DN-81001-01)

DIGITUS Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) ...

DescriptionHP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, Aruba, 1000Base-LX, 1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic ...
>
ár:
7 449 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km (DN-81000-02)

DIGITUS Professional Cisco-compatible mini GBIC ...

DescriptionCISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link ...
>
ár:
7 455 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km (DN-81011)

DIGITUS Professional Industrial mini GBIC (SFP) ...

DescriptionDIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, 1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber ...
>
ár:
10 452 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 20km (DN-81104)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 155 ...

DescriptionDIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nmThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber ...
>
ár:
11 704 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) module, 155 Mbps, 2km (DN-81101)

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) module, 155 ...

DescriptionDIGITUS 155M SFP MM 1310nm FP 2km LCThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic link enables quick installationSends data in high quality and ...
>
ár:
7 456 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, TX1270/RX1330, 10km (DN-81204)

DIGITUS Professional SFP+ 10 Gbps Bi-directional ...

DescriptionSFP+10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM featureThe plug and play fiber connectionThe Plug & Play fiber optic ...
>
ár:
31 198 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable (DN-81222-01)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 2m AWG 30, HP HPE compatibleExtend your copper connectionsSFP+ 10G 2m DAC cableAWG 30 Twinax cable1.0625-10.52Gbps supported data rate
>
ár:
11 321 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable (DN-81222-02)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 2m AWG 30, HP compatibleExtend your copper connectionsSFP+ 10G 2m DAC cableAWG 30 Twinax cable1.0625-10.52Gbps supported data rateTh
>
ár:
14 581 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable (DN-81222)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 2m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 2m, AWG 30 Cisco, Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, D-Link, Edima$1, $2ntelline$1, $2TI NetworksExtend your copper connectionsSFP+ 10G 2m DAC ...
>
ár:
8 165 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable (DN-81220-01)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30, HP HPE compatibleExtend your copper connectionsSFP+ 10G 0.5m DAC cableAWG 30 Twinax cable1.0625-10.52Gbps supported data rate
>
ár:
9 566 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable (DN-81220)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 0.5m, AWG 30 Cisco, Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, D-Link, Edima$1, $2ntelline$1, $2TI NetworksExtend your copper connectionsSFP+ 10G 0.5m DAC ...
>
ár:
6 852 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable (DN-81220-02)

DIGITUS Professional SFP+ 10G 0.5m DAC cable ...

DescriptionDIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30, HP compatibleExtend your copper connectionsSFP+ 10G 0.5m DAC cableAWG 30 Twinax cable1.0625-10.52Gbps supported data rate
>
ár:
13 169 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
Synology
NAS
DS218
regisztrációs
Fujitsu
TERRAMASTER
ASUSTOR
Qnap
Optikai
251+
ZyXEL
6GB
külső
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom