Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

... SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Interface type: ... (max): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver ...
>
ár:
153 130 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

... QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4. ... nm, Cable type: Multi-mode. Certification: MSA HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver ...
>
ár:
376 263 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard Enterprise JD094B. Interface type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC  HP X130 SFP+ LC LR Transceiver  JD094B

Hewlett Packard Enterprise JD094B. Interface type: ...

... type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit/s, Fiber optic Hewlett Packard Enterprise JD094B. Interface type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit ...
>
ár:
157 505 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2,5 900GB 6G SAS 10000Rpm SC ENT

HP 2,5 900GB 6G SAS 10000Rpm SC ENT

... Server HP ProLiant ML kiszolgálók HP ProLiant ML310e Gen8 Server HP ProLiant ML350e Gen8 Server HP ProLiant ML350p Gen8 Server HP ProLiant Scalable Systems HP ProLiant ...
>
ár:
151 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A  HP

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A HP

... 125 µm, SFP+, 10 km, 200g, Silver HP J9151AHewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. ... 125 µm, SFP+, 10 km, 200g, Silver HP J9151A 10 GigE 10GBase-LR LC/UPC single-mode up ...
>
ár:
218 758 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Aruba 2620-48 - Switch - L4 - Managed  J9626A

HP Enterprise Aruba 2620-48 - Switch - L4 - ...

... warranty, and free software updates, the HP 2620 Switch Series is a cost-effective ... devices in the product FAQ at www.hp.com/networking/support Resiliency and high availability ...
>
ár:
245 577 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP StoreOnce 2700 8000GB Backup (4 x 2000GB)  BB877A

HP StoreOnce 2700 8000GB Backup (4 x 2000GB) ...

... cable - 3 m Software Hewlett Packard Enterprise StoreOnce StoreOnce 2700 8TB, ... Large Enterprise Business, Rack (1U) Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 2700 8TB, StoreOnce. ...
>
ár:
1 312 545 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
hp (23) ink crtg 23d large, color  dj710c

hp (23) ink crtg 23d large, color dj710c

hp No. 23 Color Ink Cartridge for hp DeskJet 700 series (370 pgs) / 815/880/895 (690 pgs), 30ml-Garancia: 1/2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
15 864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A)

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A)

... duplex)Készülékek melyekben fel van használvaProCurve kapcsolók: HP E2910 al, HP E3500, HP E5400 zl, HP E6600, HP E8200Szélesség1.38 cmMagasság1.19 cmHossz5.57 cmNettó ...
>
ár:
55 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 1405-8 Switch

HP 1405-8 Switch

HP 1405-8 Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
11 987 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
199 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
199 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
348 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
626 796 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
180 924 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
49 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X115 100M SFP LC FX Transceiver

HP X115 100M SFP LC FX Transceiver

HP X115 100M SFP LC FX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
115 909 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
417 798 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
557 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
557 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
2 187 346 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
189 282 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
61 164 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR

HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR

HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
984 426 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver

HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver

HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
821 868 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP LC LH Transceiver

HP X121 1G SFP LC LH Transceiver

HP X121 1G SFP LC LH Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
857 487 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
99 246 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
58 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
515 328 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
515 328 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
Synology
Thecus
RS3617XS+|72TB
ASUSTOR
QNAP
d-link
regisztrációs
BUFFALO
ASUS
UBiQUiTi
Tenda
DiskStation
HDD
Hálózati
Pro
Seagate
Western
Digital
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom