Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise JD094B. Interface type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC  HP X130 SFP+ LC LR Transceiver  JD094B

HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise JD094B. ...

... type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit/s, Fiber optic Hewlett Packard Enterprise JD094B. Interface type: SFP+, Transfer rate (Mbps): 10000 Mbit ...
>
ár:
1 301 454 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A  HP

HP Enterprise HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver ...

... 125 µm, SFP+, 10 km, 200g, Silver HP J9151AHewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. ... 125 µm, SFP+, 10 km, 200g, Silver HP J9151A 10 GigE 10GBase-LR LC/UPC single-mode up ...
>
ár:
142 475 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

... SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Interface type: ... (max): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver ...
>
ár:
87 037 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Aruba 2620-48 - Switch - L4 - Managed  J9626A

HP Enterprise Aruba 2620-48 - Switch - L4 - ...

... warranty, and free software updates, the HP 2620 Switch Series is a cost-effective ... devices in the product FAQ at www.hp.com/networking/support Resiliency and high availability ...
>
ár:
274 224 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ A - Network Card - PCI-Express 665249-B21

HP Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ A - Network ...

... - PCI-Express 10,000 Mbps - UDP - duplex - Full duplex - Ethernet Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+. Internal. Connectivity technology: Wired ...
>
ár:
155 423 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter - Internal - Wired - Fiber - 10000 Mbit/s 700751-B21

HP Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ ...

... choice for workload-intensive computing environments.FeaturesAccelerates Server Performance- The HP FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR SFP+ Adapter boosts network performance ...
>
ár:
138 016 Ft
szállítási díj:
2 512 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
hp (23) ink crtg 23d large, color  dj710c

hp (23) ink crtg 23d large, color dj710c

hp No. 23 Color Ink Cartridge for hp DeskJet 700 series (370 pgs) / 815/880/895 (690 pgs), 30ml-Garancia: 1/2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
15 864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 1405-8 Switch

HP 1405-8 Switch

HP 1405-8 Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
11 987 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
199 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
199 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
348 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver

HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
626 796 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
180 924 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
49 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X115 100M SFP LC FX Transceiver

HP X115 100M SFP LC FX Transceiver

HP X115 100M SFP LC FX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
115 909 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
417 798 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
557 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
557 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
2 187 346 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
189 282 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
61 164 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR

HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR

HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
984 426 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver

HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver

HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
821 868 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP LC LH Transceiver

HP X121 1G SFP LC LH Transceiver

HP X121 1G SFP LC LH Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
857 487 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
99 246 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
58 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
515 328 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver

HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
515 328 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR

HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR

HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
877 595 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X125 1G SFP LC LH70 Transceiver

HP X125 1G SFP LC LH70 Transceiver

HP X125 1G SFP LC LH70 Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
2 006 213 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
Synology
NAS
DS218
regisztrációs
Fujitsu
TERRAMASTER
ASUSTOR
Qnap
Optikai
251+
ZyXEL
6GB
külső
zöldségtartó
magyar
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom