Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP X125 1G SFP LC LH70 Transceiver HP JD063B

HP X125 1G SFP LC LH70 Transceiver HP JD063B

... SFP LC LH70 Transceiver HP JD063B Hewlett Packard Enterprise X125 1G SFP LC ... products: HP 6600 R HP MSR20 HP MSR20-1x HP MSR30 HP MSR50 HP 10500 HP 12500 HP 1910 HP 3100 EI HP X125 ...
>
ár:
1 022 955 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X132 10G SFP+ LC ER Transceiver HP J9153A

HP X132 10G SFP+ LC ER Transceiver HP J9153A

... SFP+ LC ER Transceiver HP J9153A Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER. ... LC. Compatible products: HP 3500 / 3500 yl HP 3800 HP 5400 zl HP 6600 HP 8200 zl HP X132 10G SFP+ ...
>
ár:
2 187 752 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G XFP LC LR Transceiver HP JD088A

HP X130 10G XFP LC LR Transceiver HP JD088A

... XFP LC LR Transceiver HP JD088A Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP ... optic connector: LC. Compatible products: HP 8802 HP 8805 HP 8808 HP 8812 HP X130 10G XFP LC LR Transceiver ...
>
ár:
909 267 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
115 382 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver HP JF832A

HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver HP JF832A

... /1G SFP LC LX Transceiver HP JF832A Hewlett Packard Enterprise X120 100M/1G SFP ... optic connector: LC. Compatible products: HP 12500 HP 9500 HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver ...
>
ár:
212 928 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver HP JF829A

HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver HP JF829A

... SFP LC LX 15km Transceiver HP JF829A Hewlett Packard Enterprise X120 622M SFP LC ... distance: 15000m, Compatible products: HP 6600 HP 8800 HP X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver ...
>
ár:
418 988 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 Transceiver HP JF830A

HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 Transceiver HP ...

... LC LH 40km 1310 Transceiver HP JF830A Hewlett Packard Enterprise X120 622M SFP LC ... , Wavelength: 1310 nm, Compatible products: HP 6600 HP 8800 HP X120 622M SFP LC LH 40km 1310 ...
>
ár:
501 885 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver HP JD090A

HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver HP JD090A

... SFP LC LH40 Transceiver HP JD090A Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40. Interface type: ... max): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver ...
>
ár:
189 992 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver HP JD091A

HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver HP JD091A

... SFP LC LH80 Transceiver HP JD091A Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80. Interface type: ... max): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver ...
>
ár:
319 511 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B

... SFP+ LC SR Transceiver HP JD092B Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Interface type: ... (max): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver ...
>
ár:
97 536 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD098B

HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD098B

... SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD098B Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U. ... /s, Fiber optic connector: LC. Duplex system: Full HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver ...
>
ár:
283 983 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD099B

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD099B

... SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD099B Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10- ... connector: LC. Duplex system: Full. Certification: REACH HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver ...
>
ár:
283 983 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X115 100M SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD100A

HP X115 100M SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD100A

... SFP LC BX 10-U Transceiver HP JD100A Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U. ... (max): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X115 100M SFP LC BX 10-U Transceiver ...
>
ár:
101 609 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X115 100M SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD101A

HP X115 100M SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD101A

... SFP LC BX 10-D Transceiver HP JD101A Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10 ... rate (max): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X115 100M SFP LC BX 10-D Transceiver ...
>
ár:
112 207 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver HP JD103A

HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver HP JD103A

... SFP LC LH100 Transceiver HP JD103A Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100. Interface type: ... max): 1000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver ...
>
ár:
1 115 326 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver HP JD109A

HP X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver HP JD109A

... SFP LC LH70 1550 Transceiver HP JD109A Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1550. ... Fiber optic connector: LC. Wavelength: 1550 nm HP X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver ...
>
ár:
1 141 380 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver HP JD110A

HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver HP JD110A

... SFP LC LH70 1570 Transceiver HP JD110A Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570. ... Fiber optic connector: LC. Wavelength: 1570 nm HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver ...
>
ár:
1 141 380 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X170 1G SFP LC LH70 1590 Transceiver HP JD111A

HP X170 1G SFP LC LH70 1590 Transceiver HP JD111A

... SFP LC LH70 1590 Transceiver HP JD111A Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590. ... Fiber optic connector: LC. Wavelength: 1590 nm HP X170 1G SFP LC LH70 1590 Transceiver ...
>
ár:
1 141 380 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X170 1G SFP LC LH70 1610 Transceiver HP JD112A

HP X170 1G SFP LC LH70 1610 Transceiver HP JD112A

... SFP LC LH70 1610 Transceiver HP JD112A Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610. ... Fiber optic connector: LC. Wavelength: 1610 nm HP X170 1G SFP LC LH70 1610 Transceiver ...
>
ár:
1 141 380 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X170 1G SFP LC LH70 1510 Transceiver HP JD115A

HP X170 1G SFP LC LH70 1510 Transceiver HP JD115A

... SFP LC LH70 1510 Transceiver HP JD115A Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510. ... Fiber optic connector: LC. Wavelength: 1510 nm HP X170 1G SFP LC LH70 1510 Transceiver ...
>
ár:
1 141 380 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X110 100M SFP LC LX Transceiver HP JD120B

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver HP JD120B

... SFP LC LX Transceiver HP JD120B Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX. Interface ... rate (max): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC HP X110 100M SFP LC LX Transceiver ...
>
ár:
92 135 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X140 40G CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP JC857A

HP X140 40G CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP ...

... CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP JC857A Hewlett Packard Enterprise JC857A. Interface type: CFP. Maximum ... 32 cm, Height: 12.09 cm HP X140 40G CFP LC LR4 10km SM Transceiver ...
>
ár:
3 142 762 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X135 10G XFP LC ER Transceiver HP JD121A

HP X135 10G XFP LC ER Transceiver HP JD121A

... XFP LC ER Transceiver HP JD121A Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER. Interface type ... : LC. Cable type: Single-mode. Certification: REACH HP X135 10G XFP LC ER Transceiver ...
>
ár:
2 616 955 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

... QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4. ... nm, Cable type: Multi-mode. Certification: MSA HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver ...
>
ár:
837 184 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver HP JG661A

HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm ...

... + LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver HP JG661A Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 ... of products included: 1 pc(s) HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm ...
>
ár:
2 076 937 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X140 40G QSFP+ CSR4 300m XCVR JG709A X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver HP JG709A

HP X140 40G QSFP+ CSR4 300m XCVR JG709A X140 40G ...

... MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver HP JG709A Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO ... Cable type: Multi-mode. Certification: MSA HP X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 ...
>
ár:
561 137 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X150 100G CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP JG829A

HP X150 100G CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP ...

... CFP LC LR4 10km SM Transceiver HP JG829A Hewlett Packard Enterprise JG829A. Interface type: CFP, Data ... of products included: 1 pc(s) HP X150 100G CFP LC LR4 10km SM Transceiver ...
>
ár:
12 389 382 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver J8177C  HP

HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver J8177C HP

... SFP RJ45 T Transceiver HP J8177CHewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver. ... x 68.8 mm, Compliance industry standards: IEEE 802.3ab HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver ...
>
ár:
54 864 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A  HP

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A HP

... SFP+ LC SR Transceiver HP J9150AHewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Interface type: ... .38 cm, Depth: 5.57 cm, Height: 1.19 cm HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver ...
>
ár:
52 832 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
Synology
D-Link
ASUSTOR
AS3102T
2-Bay
POE
ReadyNAS
EX4100
unit
Cisco
INJECTOR
ASUS
DS416PLAY
patch
LAN
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom