Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intel 4 port External SAS I/O Expansion Module for Intel Server Board S5000PAL (Alcolu)

Intel 4 port External SAS I/O Expansion Module for ...

Parent Products(1)Intel Server Board S5000PAL (Alcolu)Warranty Products returnableYesWarranty Term (month)36 ...
>
ár:
26 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 620 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel Integrated RAID Module RMS3CC040, Single (RMS3CC040)

Intel Integrated RAID Module RMS3CC040, Single ...

Intel Integrated RAID Module RMS3CC040, Single
>
ár:
141 351 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel AXXSASIOMOD 4 port External SAS I/O Expansion Module

Intel AXXSASIOMOD 4 port External SAS I/O ...

AXXSASIOMOD 4 port External SAS I/O Expansion Module
>
ár:
27 509 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL szerver rail kit cable mgm

INTEL szerver rail kit cable mgm

Accessory Name1U/2U Cable Management Arm AXX1U2UCMA, SinglePackage TypeRetailWarranty Products returnableYesWarranty Term (month)36 monthWarranty validation CriteriaSerial ...
>
ár:
12 630 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel RMS3CC040

Intel RMS3CC040

RMS3CC040
>
ár:
138 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL szerver rail kit

INTEL szerver rail kit

Accessory Name1U/2U Premium Rail AXXPRAIL, SingleParent Products(1)R1000/R2000 product familiesPackage TypeRetailWarranty Products returnableYesWarranty Term (month)36 ...
>
ár:
34 400 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel CONTROLLER RMS3CC080 SINGLE (RMS3CC080)

Intel CONTROLLER RMS3CC080 SINGLE (RMS3CC080)

A 12-Gb eight internal port SAS 3.0 mezzanine card with dual core RAID-On-Chip (ROC), RAID levels 0,1,5,6, PCIe Generation 3, and an optional Maintenance Free Backup Unit.
>
ár:
179 502 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL szerver tartalék tápegység

INTEL szerver tartalék tápegység

Accessory Name750W Common Redundant Power Supply (Platium-Efficiency)Package TypeRetailWarranty Products returnableYesWarranty Term (month)36 monthWarranty validation ...
>
ár:
79 280 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
162 429 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 697 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
191 952 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
INTEL Ethernet SFP+ SR Optics

INTEL Ethernet SFP+ SR Optics

Termék színe : Zöld Belsõ : Y Maximális adatátviteli sebessé : 10300 Mbit/s Hullámhossz : 850 nm Maximális átviteli távolság : 300 m Kapcsolódási technológia : Wired Üzemi ...
>
ár:
50 162 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
INTEL Ethernet SFP+ SR Optics (Dual Rate 10GBASE-SR/1000BASE-SX), Retail

INTEL Ethernet SFP+ SR Optics (Dual Rate ...

LAN hálózati architektúra10GigabitEthernetKülső csatlakozó1 XFP (SR vagy LR)Busz csatlakozó típusaN/AHálózati ébresztés funkcióNemOperációs rendszern/aTovábbi információkSR optikai ...
>
ár:
37 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 915 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module - E10GSFPSR

Intel Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module - E10GSFPSR

Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module - E10GSFPSR
>
ár:
39 906 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
159 090 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 754 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
151 152 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 129 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
33 802 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
90 400 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
asus
RACK
RACKM
BUFFALO
akkucella
1.5V
Digital
Western
AMD
ddr3
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom