Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Level One POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER

Level One POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER

POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER
>
ár:
40 557 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
242 384 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Switch - FSW-2450 (10/100Mbit/s, 24 port, fém ház, rackbe szerelhető)

LevelOne Switch - FSW-2450 (10/100Mbit/s, 24 port, ...

FSW-2450 Switch - 24 port - 10/100Mbit/s - Wire-speed és non-blocking továbbítás - Automata-egyeztetés az összes porton - Tárolás és továbbítás - Teljes duplex IEEE
>
ár:
17 574 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 (10/100/1000Mbit/s, 8 port, szürke)

LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 ...

FSW-0808TX Switch - 8 Gigabit Ethernet Port -10/100/1000Mbit/s - 9K jumbo frames to increase data transfer rates - Supports 8K MAC address auto-learning and auto-aging - Provides ...
>
ár:
7 642 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, fehér)

LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, ...

WBR-6013 N300 Wireless Router - Share your wireless network up to 300Mbps - Compatible with IEEE 802.11b/g/n wireless stan
>
ár:
5 169 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2001 Média Konverter

LevelOne GVT-2001 Média Konverter

GVT-2001 Média Konverter- Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces- 1000Base-SX Multi-mode fiber for the link up to 550m- 9K jumbo frames to increase data ...
>
ár:
22 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2000 Média Konverter

LevelOne GVT-2000 Média Konverter

GVT-2000 Média Konverter- Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces- SFP slot supports pluggable Gigabit optic modules that enabling you to choose from a variety ...
>
ár:
13 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
32 159 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 (10/100/1000Mbit/s, 8 port, szürke) (GEU-0822)

LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 ...

- 8 darab Gigabites LAN port- Méret: 137 x 75 x 25 mm- Tömeg: 300gHálózati eszkö
>
ár:
6 915 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, fehér) (WBR-6013)

LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, ...

- Ossza meg a vezeték nélküli hálózatot 300 Mbps sebességgel- Kompatibilis az IEEE 802.11
>
ár:
4 868 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2001 Média Konverter Fekete

LevelOne GVT-2001 Média Konverter Fekete

- A 10/100/1000Base-T rézről átvitt adatokat a Fiber interfészekre továbbítja- 1000Base-SX Többmódú szál 550m-ig- 9K jumbo kereteket az adatátviteli sebesség növelése érdekében- ...
>
ár:
22 460 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2000 Média Konverter Fekete

LevelOne GVT-2000 Média Konverter Fekete

- A Gigabites rézről átvitt adatokat a Fiber interfészekre továbbítja- Az SFP foglalat támogatja a dugasztható Gigabit optikai modulokat, amelyek lehetővé teszik, hogy különböző ...
>
ár:
13 940 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne FVT-2001 Média Konverter Fekete

LevelOne FVT-2001 Média Konverter Fekete

- A 10/100Base-TX rézről a Fiber interfészekre továbbítja az adatokat- Többmagos szál SC csatlakozóval 2 km-ig terjedő sebességgel- Beépített LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / ...
>
ár:
13 200 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 055 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom