Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Level One POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER

Level One POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER

POI-4000 - POE INJECTOR 56W HIGH POWER
>
ár:
35 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Level One FPS-1032 - USB

Level One FPS-1032 - USB

FPS-1032 - USB
>
ár:
18 722 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Level One FSW-2450 - 24 portos

Level One FSW-2450 - 24 portos

FSW-2450 - 24 portos
>
ár:
17 189 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne FPS-1032 USB Printszerver

LevelOne FPS-1032 USB Printszerver

Kapcsolat:VezetékesLAN:1x 10/100USB 2.0:1
>
ár:
18 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LEVELONE PLI-4052 - Fehér

LEVELONE PLI-4052 - Fehér

- Kiterjeszti az otthoni hálózatot meglévő elektromos vezetékeken keresztül akár 500 Mbps adatátviteli sebességgel - QoS vezérlés a forgalom prioritásainak és sávszélességének ...
>
ár:
7 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 540 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Switch - FSW-2450 (10/100Mbit/s, 24 port, fém ház, rackbe szerelhető)

LevelOne Switch - FSW-2450 (10/100Mbit/s, 24 port, ...

FSW-2450 Switch - 24 port - 10/100Mbit/s - Wire-speed és non-blocking továbbítás - Automata-egyeztetés az összes porton - Tárolás és továbbítás - Teljes duplex IEEE
>
ár:
17 574 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 (10/100/1000Mbit/s, 8 port, szürke)

LevelOne Gigabit Switch - GEU-0822 ...

FSW-0808TX Switch - 8 Gigabit Ethernet Port -10/100/1000Mbit/s - 9K jumbo frames to increase data transfer rates - Supports 8K MAC address auto-learning and auto-aging - Provides ...
>
ár:
7 642 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, fehér)

LevelOne Router - WBR-6013 (Max.:300Mbit/s, ...

WBR-6013 N300 Wireless Router - Share your wireless network up to 300Mbps - Compatible with IEEE 802.11b/g/n wireless stan
>
ár:
5 169 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne FSW-2450 switch (10/100Mbit/s, 24 port, rackbe szerelhető) ( )

LevelOne FSW-2450 switch (10/100Mbit/s, 24 port, ...

FSW-2450 Switch - 24 port - 10/100Mbit/s - Wire-speed és non-blocking továbbít
>
ár:
17 272 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2010 Média Konverter

LevelOne GVT-2010 Média Konverter

GVT-2010 Média Konverter- Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces- SFP slot supports pluggable Gigabit optic modules that enabling you to choose from a variety ...
>
ár:
37 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2001 Média Konverter

LevelOne GVT-2001 Média Konverter

GVT-2001 Média Konverter- Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces- 1000Base-SX Multi-mode fiber for the link up to 550m- 9K jumbo frames to increase data ...
>
ár:
25 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne GVT-2000 Média Konverter

LevelOne GVT-2000 Média Konverter

GVT-2000 Média Konverter- Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces- SFP slot supports pluggable Gigabit optic modules that enabling you to choose from a variety ...
>
ár:
16 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne FSW-2450 Switch

LevelOne FSW-2450 Switch

LAN24Max. LAN sebesség100 MbpsRackbe szerelhetőIgenFSW-2450 Switch- 24 port- 10/100Mbit/s- Wire-speed és non-blocking továbbítás - Automata-egyeztetés az összes porton- Tárolás és ...
>
ár:
17 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
32 159 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 089 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom