Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

MikroTik SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

MikroTik SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
>
ár:
10 057 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 659 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m ...

TípusKábelKészülékek melyekben fel van használvaThis is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances ...
>
ár:
10 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m ...

Gyártó szimbólumaMT S+DA0001Terméknév
>
ár:
10 643 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260$1, $2B2011$1, $2CRx
>
ár:
9 322 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik mAP2n Router

MikroTik mAP2n Router

Tulajdonságok:Portok: 2 x 10/100 Mbit/s Ethernet with Auto-MDI/XCPU: Qualcomm Atheros AR9331 400 MHzRAM: 64MB DDR2Beépített antenna: 1.3dBiMéret: 68 x 68 x 19 mm
>
ár:
16 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D Transceiver

MikroTik S-31DLC20D Transceiver

Tulajdonságok:Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) Adatátviteli sebesség: 1.25GHullámhossz: 1310 nmÜzemmód: SMHatótávolság: 20 km
>
ár:
8 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MIKROTIK RBwAP2nD wAP RBWAP2ND

Access Point, kültéri, 1x 10/100, wireless-b/g/n, PoE
>
ár:
15 117 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
Synology
D-Link
ASUS
EX4100
DiskStation
PCIe
Dual
253
qnap
2-Bay
ASUSTOR
ReadyNAS
nas542
DS916
DS1815
AS3102T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom