Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ ADAPTER

Netgear 10GE SFP+ ADAPTER

Netgear 10GE SFP+ ADAPTER-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
96 586 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
30 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
48 798 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (1m)
>
ár:
32 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS RN212 NAS

Netgear ReadyNAS RN212 NAS

Netgear ReadyNAS RN212 NAS adattároló rendszeriTunes Server, Plex Server, DLNA Media ...
>
ár:
113 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ ADAPTER

Netgear 10GE SFP+ ADAPTER

Netgear 10GE SFP+ ADAPTER
>
ár:
98 130 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)

Netgear 10GE SFP+ Direct Attach Cable (3m)
>
ár:
50 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE (BULK) (AXM761P10-10000S)

NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE ...

Netgear ProSafe AXM761 SFP+ - 1 x 10GBase-SR
>
ár:
670 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 212 NAS

Netgear ReadyNAS 212 NAS

Model DescriptionReadyNAS 212Number of Bays2 BaysMaximum CapacityUp to 12 TB of storage*ProcessorQuad core 1.4GHz High Performance ARM Cortex A15Memory2GB RAMDrive Types ...
>
ár:
109 690 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 3138 (4 HDD hely) - RN3138-100NES

Netgear ReadyNAS 3138 (4 HDD hely) - RN3138-100NES

ReadyNAS 3138 (4 HDD hely) - RN3138-100NES
>
ár:
331 291 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 214 4 lemezes hálózati adattároló, NAS (RN21400)

Netgear ReadyNAS 214 4 lemezes hálózati ...

4-férőhelyes (24TB max. kapacitás) NAS 1,4 GHZ-ES QUAD CORE CPU Memória: 2 GB
>
ár:
159 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear AXM762-10000S Transceiver

Netgear AXM762-10000S Transceiver

AXM762-10000S Transceiver
>
ár:
325 853 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear S3300-28X-POE+ SMART SWITCH W/10G W 4X10G PORTS

Netgear S3300-28X-POE+ SMART SWITCH W/10G W 4X10G ...

AN hálózati architektúraGigabit EthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45) POE portok száma24 db10GBaseT (RJ45) portok száma2 dbSFP+ slotok száma2 dbÖsszes POE ...
>
ár:
386 810 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear RN3130-100NES

Netgear RN3130-100NES

Processszorcsalád:Intel AtomEthernet LAN adatátviteli sebességek:10, 100, 1000 Mbit/sEthernet LAN (RJ-45) portok mennyisége:4USB 3.0 portok száma:2Hűtés típusa:AktívSúly:5,21 kgUSB ...
>
ár:
323 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear S3300-28X-POE+ SMART SWITCH W/10G W 4X10G PORTS (GS728TXP-100NES) - Fekete

Netgear S3300-28X-POE+ SMART SWITCH W/10G W 4X10G ...

24 gigabites és 4 darab 10Gb portos PoE switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 28 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
385 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 212 (DISKLESS)

Netgear ReadyNAS 212 (DISKLESS)

Hálózati eszköz típus: HáttértárVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll : NincsFiókok száma: 2 dbUSB portok száma: 3 dbPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe ...
>
ár:
108 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR AXM762

NETGEAR AXM762

- 10 Gigabit Ethernet “long range” fiber connectivity - LC duplex connector - Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches - Fits into SFP+ ...
>
ár:
297 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 6x2TB ReadyNAS 426 (6HDD hely) - RN426D2-100NES

Netgear 6x2TB ReadyNAS 426 (6HDD hely) - ...

6x2TB ReadyNAS 426 (6HDD hely) - RN426D2-100NES
>
ár:
475 658 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR 8GB DDR4 ECC RMEM04-10000S

NETGEAR 8GB DDR4 ECC RMEM04-10000S

8GB DDR4 ECC U-DIMM Memory Expansion for Select ReadyNAS Models RR3312 and RR4312X.
>
ár:
51 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 2x4TB ReadyNAS 422 (2HDD hely) - RN422D4-100NES

Netgear 2x4TB ReadyNAS 422 (2HDD hely) - ...

2x4TB ReadyNAS 422 (2HDD hely) - RN422D4-100NES
>
ár:
361 178 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear RN21400-100NES ReadyNas 214 hálózati adattároló

Netgear RN21400-100NES ReadyNas 214 hálózati ...

Tulajdonságok: Két soros LCD kijelző Hűtés: 1 db 92 mm-es ventilátor Hálózati protokollok: TCP/IP, IPv4, Next-generation Internet Protocol (IPv6), Static IP Address, Dynamic IP ...
>
ár:
149 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear RN3138 ReadyNas 3138 hálózati adattároló

Netgear RN3138 ReadyNas 3138 hálózati ...

Tulajdonságok: Felhasználók száma: 1 - 150 Hot Swap támogatás Belső tápegység: 180W, 100-240V AC, 50/60Hz Hűtés: 3 db 40 mm-es ventilátor Valós idejű vírusvédelem
>
ár:
344 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear REPL.POWER SUPPLY M4300-SERIES F/GSM4328S GSM4352S

Netgear REPL.POWER SUPPLY M4300-SERIES F/GSM4328S ...

Energia menedzsmentNévleges teljesítmény150  WAC input voltage100 - 240  VAC input frequency50 - 60  HzCoolingVentilátorok száma1  Fan locationSide  CélNetwork switch   ...
>
ár:
70 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNas 3312 2U (12 HDD hely) - RR331200-10000S

Netgear ReadyNas 3312 2U (12 HDD hely) - ...

ReadyNas 3312 2U (12 HDD hely) - RR331200-10000S
>
ár:
1 081 413 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR ReadyNAS 3312 diskless

NETGEAR ReadyNAS 3312 diskless

Rack-be építhető ReadyNAS 3312 NAS szerver. - Processzor: Intel Xeon E3-1225v5 3.3GHz Quad Core - RAM: 8GB DDR4 ECC - Fiók: 12 db (SATA/SSD 2.5" vagy 3.5") - Csatlakozás: 4db ...
>
ár:
1 057 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNas 4U (60HDD hely) - RR4360X0-10000S

Netgear ReadyNas 4U (60HDD hely) - RR4360X0-10000S

ReadyNas 4U (60HDD hely) - RR4360X0-10000S
>
ár:
3 546 329 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 202 2-BAY DISKLESS

Netgear ReadyNAS 202 2-BAY DISKLESS

10 TB max. kapacitás, HDD nélküli 1,4 GHz-es CPU Memória: 2 GB
>
ár:
83 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 204 (4 BAY DISKLESS)

Netgear ReadyNAS 204 (4 BAY DISKLESS)

10 TB max. kapacitás, HDD nélküli 1,4 GHz-es CPU Memória: 2 GB
>
ár:
104 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear ReadyNAS 104, Diskless

Netgear ReadyNAS 104, Diskless

16 TB max. kapacitás, HDD nélküli CPU: 1,2 GHz-es Memória: 512 MB
>
ár:
81 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 151 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Legnépszerűbb keresések
NAS
ZyXEL
D-Link
HDD)
(DS218p)
DS218+
DS216se
Qnap
Reely
2GB
DS418play
(DS718+6GB)
6GB
DS718+
vezeték
Router
ASUSTOR
hálózati
Intel
TS-431P
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom