Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-70565

Assmann DIGITUS DN-70565

433Mbps sebességű vezeték nélküli 11ac dual band USB stick.
>
ár:
5 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-91400 Professional Modular Patch Panel

Assmann DIGITUS DN-91400 Professional Modular ...

DIGITUS Modular Patch Panel, unshielded 16-port, blank, 1U, rack mount, color black RAL 9005.
>
ár:
1 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 467 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 678 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 088 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann 19 outlet strip, 9 outlets (A-19-STRIP-3-IMP)

Assmann 19 outlet strip, 9 outlets ...

Gyártó: AssmannTermékosztály: 19" rackszekrényhez elosztók (PDU)Bemeneti csatlakozó
>
ár:
7 442 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIN-RAIL ADAPTER FOR KEYSTONE MODULES IP20

Assmann DIN-RAIL ADAPTER FOR KEYSTONE MODULES IP20

DIN-Rail Adapter Keystone Modules.
>
ár:
3 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann 24PORT GIGABIT HUB IEEE 802.3AF POWER OVER ETHERNET INJECTOR (POE-2400G)

Assmann 24PORT GIGABIT HUB IEEE 802.3AF POWER OVER ...

Megfelel az IEEE 802.3, IEEE 802.3u és IEEE 802.3ab Ethernet szabványnak48 RJ45 port- 24
>
ár:
182 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-96018-1 Rózsaszín

Assmann DIGITUS DN-96018-1 Rózsaszín

SC / SC Duplex Multimode Phosphor Bronze Ferrule Polymer housing
>
ár:
850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET MGB-L30 SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module

Assmann PLANET MGB-L30 SFP-Port 1000BASE-LX ...

1000Base-LX SFP mini-GBIC module 30km UL.
>
ár:
13 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann CABLE TIE kábelkötöző (AK-770904-150-M)

Assmann CABLE TIE kábelkötöző ...

Anyag: szövetMéretek (HxTxD): 150,13,1 mmSzakítószilárdság: 8 kg (80 N)Üzemi h
>
ár:
10 135 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module (1310nm, LC, Singlemode)

Assmann PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC ...

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 10km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX
>
ár:
10 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DVI-Audio-USB-KVM Switch, 2-Port

Assmann DIGITUS DVI-Audio-USB-KVM Switch, 2-Port

2 portos DVI-Audio-USB-KVM Switch.
>
ár:
57 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit High Power over Ethernet Splitter

Assmann PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit ...

PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit, High Power over Ethernet Splitter, 12V & 24V (-40 to 75 C).
>
ár:
33 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP)

Assmann PLANET 1000Base-SX / LX to ...

Ipari média konverter PoE támogatással.
>
ár:
59 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann 24PORT GIGABIT HUB IEEE 802.3AF POWER OVER ETHERNET INJECTOR - POE-2400G

Assmann 24PORT GIGABIT HUB IEEE 802.3AF POWER OVER ...

24PORT GIGABIT HUB IEEE 802.3AF POWER OVER ETHERNET INJECTOR - POE-2400G
>
ár:
174 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter

Assmann PLANET Industrial 10/100/1000BASE-T to ...

100/1000BASE-X SFP- 10/100/1000BASE-T média átalakító.
>
ár:
39 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

USB és PS2 kiterjesztés hálózaton keresztül 200 méterig.
>
ár:
97 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann CABLE TIE kábelkötöző (AK-770902-200-S)

Assmann CABLE TIE kábelkötöző ...

Anyag: szövetMéretek (HxTxD): 150,13,1 mmSzakítószilárdság: 8 kg (80 N)Üzemi h
>
ár:
12 573 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann WIRELESS 150N USB (DN-70440-1) - Fekete

Assmann WIRELESS 150N USB (DN-70440-1) - Fekete

Vezeték nélküli 150N antenna adapter. Hálózati eszköz típus: AntennaVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : 802.11nWi-Fi max. sebesség: 150 MbpsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
3 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann CAT6A MODULAR COUPLER.SHIELDED

Assmann CAT6A MODULAR COUPLER.SHIELDED

CAT6A moduláris csatlakozó.
>
ár:
1 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 5E U-UTP PATCH kábel 10m (DK-1512-100/R)

Digitus CAT 5E U-UTP PATCH kábel 10m ...

Az Assmann kábelei stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között és garantálják az adatves
>
ár:
1 212 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 5E U-UTP PATCH kábel 10m (DK-1512-100/WH)

Digitus CAT 5E U-UTP PATCH kábel 10m ...

Az Assmann kábelei stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között és garantálják az adatves
>
ár:
1 265 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 214 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Legnépszerűbb keresések
full
BlackBerry
hűtő
jelerősítő
Power
Adapter
DIGITUS
koax
teszter
digitális
asus
system
Mini
wireless
TL-PA4010
TP-Link
CABLE
WORK_IN_PROGRESS
quiet
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom