Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
899 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Ednet 87240 - Fekete-fehér

Assmann Ednet 87240 - Fekete-fehér

VGA (640 x 480) felbontás, 10/100 Mbps LAN + WiFI (802.11n), éjjel látó funkció a beépített infra LED-nek köszönhetõen. Max. 30fps. Mobil eszközrõl is könnyen elérhetõ, vezérelhetõ ...
>
ár:
19 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann WIRELESS 150N USB (DN-70440-1) - Fekete

Assmann WIRELESS 150N USB (DN-70440-1) - Fekete

Vezeték nélküli 150N antenna adapter. Hálózati eszköz típus: AntennaVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : 802.11nWi-Fi max. sebesség: 150 MbpsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
3 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-70565

Assmann DIGITUS DN-70565

433Mbps sebességű vezeték nélküli 11ac dual band USB stick.
>
ár:
5 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS RJ-11 Csatlakozó Átlátszó 3cm A-MO 6/4 SF

Assmann DIGITUS RJ-11 Csatlakozó Átlátszó 3cm ...

RJ-11 6P4C telefon csatlakozó vékony kábelre.
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter

Assmann PLANET Industrial 10/100/1000BASE-T to ...

100/1000BASE-X SFP- 10/100/1000BASE-T média átalakító.
>
ár:
39 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET MGB-L30 SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module

Assmann PLANET MGB-L30 SFP-Port 1000BASE-LX ...

1000Base-LX SFP mini-GBIC module 30km UL.
>
ár:
13 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail Distribution Box

Assmann DIGITUS DN-96890 Professional Din Rail ...

DIN Rail Splicing Box for 6x SC/SX Couplers or 8x LC/DX Couplers.
>
ár:
3 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module (1310nm, LC, Singlemode)

Assmann PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC ...

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 10km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX
>
ár:
10 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 099 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit High Power over Ethernet Splitter

Assmann PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit ...

PLANET Industrial IEEE 802.3at Gigabit, High Power over Ethernet Splitter, 12V & 24V (-40 to 75 C).
>
ár:
33 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-19 KEY-9473 Professional Key Nr. 9473

Assmann DIGITUS DN-19 KEY-9473 Professional Key ...

Key for lock Network-, Server- and wall mounting cabinets Key Nr. 9473.
>
ár:
1 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional CAT 3 ISDN Patch Panel, unshielded

Assmann DIGITUS Professional CAT 3 ISDN Patch ...

DIGITUS Professional CAT 3 ISDN Patch Panel
>
ár:
14 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS AT-ALSA6-M

Assmann DIGITUS AT-ALSA6-M

CAT6 Connection module for Twisted Pair Cables.
>
ár:
1 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS AK-770915-050-S Fekete

Assmann DIGITUS AK-770915-050-S Fekete

10 darab 5 méteres kábel rendező.
>
ár:
8 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS ALU OUTLET STRIP ALU PROFILE 3 OUTLETS

Assmann DIGITUS ALU OUTLET STRIP ALU PROFILE 3 ...

The DIGITUS® power distribution units are the perfect solution for you 10” network- or server cabinet.Optimized for rack installation with 220-240V 50-60 Hz the DIGITUS® PDU offer ...
>
ár:
7 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP)

Assmann PLANET 1000Base-SX / LX to ...

Ipari média konverter PoE támogatással.
>
ár:
58 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 569 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
kit
fali
full
switch
eloszto
érvéghüvelyekhez
home
SFP
Nike
CAT
RJ12
AMP
dts
RJ45|RJ12
jelerősítő
1000Mbps
ZYXEL
mini
Delock
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom