Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Zyxel PoE12-HP 802.3at PoE Injector

Zyxel PoE12-HP 802.3at PoE Injector

... technológia előnyeit - Kiváló biztonság túlterhelés és rövidzárlat elleni védelemmel A ZyXEL PoE12-HP egy PoE injektor, amelyet úgy terveztek, hogy támogassa ...
>
ár:
15 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PLA5256 Powerline Ethernet Adapter KIT

ZyXEL PLA5256 Powerline Ethernet Adapter KIT

... szolgáltatás minőségéteA rendelkezésre álló átviteli tartomány teljes kihasználása érdekében a ZyXEL PLA5256 automatikusan osztja ki a frekvenciasávokat. A páratlan hálózati élmény ...
>
ár:
24 260 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL NWD6605 AC1200 USB ADAPTER (NWD6605-EU0101F)

ZYXEL NWD6605 AC1200 USB ADAPTER (NWD6605-EU0101F)

... 802.11ac USB - Wi-Fi Adapter - 54 Mbps - External The ZyXEL NWD Series of dual-band wireless USB adapters can connect ...
>
ár:
11 405 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE Injector 10/100/1000 /POE12-HP-EU0102F/

ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE Injector 10/100/1000 ...

ZyXEL PoE12-HP 1 Port 802.3at PoE Injector
>
ár:
14 655 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 110Mbps PoE AccessPoint

ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 110Mbps PoE ...

... AP configurationBatch AP firmware upgradeBatch AP profile backupZON UtilityDiscover ZyXEL switches, APs and gateways**Centralized and batch configurationIP configurationIP ...
>
ár:
27 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 300Mbps PoE Access Point

ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 300Mbps PoE ...

... 28 dBm kimenő teljesítménnyel és az 5 dBi antennákkal a ZyXEL NWA1100-NH könnyedén erősíti fel a kisteljesítményű mobileszközöktől érkező jeleket ...
>
ár:
30 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul, Gigabit, LC csatlakozó felület

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul, Gigabit, LC ...

Gyári cikkszám: 91-010-204001B • Garancia (hó): 60Gyártói link: http://www.zyxel.com/FémházNem
>
ár:
24 250 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB adapter

ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB ...

Tulajdonságokfő tulajdonságWi-Fi adapterátviteli sebesség433MbpscsatlakozásUSB2.0WIFI titkosításWPA (TKIP/AES)WIFI jeltípusIEEE 802.11 b/g/nantennák száma1dbantennabelső ...
>
ár:
9 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXel NWD6605 Vezeték nélküli AC 1200Mbps USB adapter

ZyXel NWD6605 Vezeték nélküli AC 1200Mbps USB ...

Tulajdonságokfő tulajdonságWi-Fi adapterátviteli sebesség867MbpscsatlakozásUSB3.0WIFI titkosításWPA2WIFI jeltípusIEEE 802.11 a/b/g/nantennabelső antennaFizikai ...
>
ár:
11 460 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus:10/100Mbps és Gigabit Modulok - LC csatlakozó felület - 850nm hullámhossz - 550 méteres hatótávolság     SFP-SX-D:
>
ár:
22 610 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel PLA5205-EU0101F Powerline Network Adapter

Zyxel PLA5205-EU0101F Powerline Network Adapter

PLA5205-EU0101F Powerline Network Adapter
>
ár:
11 024 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE+ tápegység (Injector) (10/100/1000)

ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE+ tápegység (Injector) ...

Ethernet: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T PoE: IEEE 802.3at Power over Ethernet 30Watt PoE energia ellátás
>
ár:
14 080 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel POE12-HP-EU0102F PoE Injector

Zyxel POE12-HP-EU0102F PoE Injector

POE12-HP-EU0102F PoE Injector
>
ár:
14 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL PoE12-HP 1 Port 802.3at PoE Plus Power over Ethernet tápegység (Injector) (POE12-HP-EU01F)

ZYXEL PoE12-HP 1 Port 802.3at PoE Plus Power over ...

Ethernet:IEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-Tx EthernetIEEE 802.3ab 1000
>
ár:
14 582 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle Unified Access Gateway (UAG2100-EU0102F)

ZYXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle Unified ...

Vendéglátóipari vezeték nélküli átjáró A nagyteljesítményre tervezett hardver alapá
>
ár:
228 194 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 037 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus:10/100Mbps és Gigabit Modulok - LC csatlakozó felület - 1310nm hullámhossz - 10km-es hatótávolság   SFP-LX-10D:
>
ár:
30 810 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
303 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel SFP 1000LX (LC) - SFP-LX-10-D

Zyxel SFP 1000LX (LC) - SFP-LX-10-D

SFP 1000LX (LC) - SFP-LX-10-D
>
ár:
31 924 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel PLA5206V2-EU0101F Powerline Ethernet Adapter

Zyxel PLA5206V2-EU0101F Powerline Ethernet Adapter

PLA5206V2-EU0101F Powerline Ethernet Adapter
>
ár:
13 034 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB adapter

ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB ...

AlapadatokVezeték nélküliIgen802.11ACIgenSzabvány802.11a/b/g/nWMMIgenCsatlakozó(k)USBIgenTitkosításWEPIgenWPAIgenWPA2Igen
>
ár:
9 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel NWD6605 AC1200 Dual-Band wireless USB adapter

Zyxel NWD6605 AC1200 Dual-Band wireless USB ...

867Mbps átviteli sebesség IEEE802.11b/g/n szabvány USB 3.0 kapcsolat
>
ár:
10 090 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PoE12-HP

ZyXEL PoE12-HP

Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután megrendelt termék 48 órán belül kiszállításra kerül./ ...
>
ár:
13 598 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
29 357 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle

ZyXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one-click printer SP350E, 100 clients (option 200 clients), bandwidth ...
>
ár:
223 093 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle

ZyXEL UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one-click printer, 200 clients (option 300 clients), bandwidth management per ...
>
ár:
328 522 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
full
érvéghüvelyekhez
teszter
panel
ddr3
hűtő
asus
Rt.
Kit
Starter
Powerline
Passthrough
Gigabit
AV1200
TL-PA8010PKIT
ZYXEL
SMA
belső
Antenna
8dBi
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom