Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Zyxel NWD6605 AC1200 USB adapter

Zyxel NWD6605 AC1200 USB adapter

867Mbps átviteli sebesség IEEE802.11b/g/n szabvány USB 3.0 kapcsolat
>
ár:
10 490 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NWD6605 AC1200 Dual Band Vezeték nélküli 867Mbps+300Mbps USB adapter

ZyXEL NWD6605 AC1200 Dual Band Vezeték nélküli ...

Kétsávos vezeték nélküli AC1200 USB adapter
>
ár:
9 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel NWD-6505 Wireless USB Adapter

Zyxel NWD-6505 Wireless USB Adapter

... hálózat a HD adatátvitelhez A ZyXEL NWD6605 kétsávos vezeték nélküli AC1200 ... nagy méretű fájl megosztásához egyidejűleg. ZyXEL NWD6605 kétsávos hálózata által egyedülálló vizuális ...
>
ár:
10 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL NWD6605 AC1200 USB ADAPTER (NWD6605-EU0101F)

ZYXEL NWD6605 AC1200 USB ADAPTER (NWD6605-EU0101F)

... 802.11ac USB - Wi-Fi Adapter - 54 Mbps - External The ZyXEL NWD Series of dual-band wireless USB adapters can connect ...
>
ár:
11 032 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 300Mbps PoE Access Point

ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 300Mbps PoE ...

... 28 dBm kimenő teljesítménnyel és az 5 dBi antennákkal a ZyXEL NWA1100-NH könnyedén erősíti fel a kisteljesítményű mobileszközöktől érkező jeleket ...
>
ár:
31 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 110Mbps PoE AccessPoint

ZyXEL NWA1100-NH Vezeték nélküli 110Mbps PoE ...

... AP configurationBatch AP firmware upgradeBatch AP profile backupZON UtilityDiscover ZyXEL switches, APs and gateways**Centralized and batch configurationIP configurationIP ...
>
ár:
25 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL SFP-LX10-D Module

ZYXEL SFP-LX10-D Module

ZyXEL SFP-LX10-D mini-GBIC Module 1 x 1000Base-BX.
>
ár:
35 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel PoE12-HP 802.3at PoE Injector

Zyxel PoE12-HP 802.3at PoE Injector

... technológia előnyeit - Kiváló biztonság túlterhelés és rövidzárlat elleni védelemmel A ZyXEL PoE12-HP egy PoE injektor, amelyet úgy terveztek, hogy támogassa ...
>
ár:
16 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL Outdoor AP Enclosure

ZYXEL Outdoor AP Enclosure

Gyártó: ZYXEL
>
ár:
15 919 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB adapter

ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB ...

AlapadatokVezeték nélküliIgen802.11ACIgenSzabvány802.11a/b/g/nWMMIgenCsatlakozó(k)USBIgenTitkosításWEPIgenWPAIgenWPA2Igen
>
ár:
7 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB adapter

ZyXel NWD6505 Vezeték nélküli AC 600Mbps USB ...

Tulajdonságokfő tulajdonságWi-Fi adapterátviteli sebesség433MbpscsatlakozásUSB2.0WIFI titkosításWPA (TKIP/AES)WIFI jeltípusIEEE 802.11 b/g/nantennák száma1dbantennabelső ...
>
ár:
7 530 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PoE12-HP

ZyXEL PoE12-HP

Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután megrendelt termék 48 órán belül kiszállításra kerül./ ...
>
ár:
13 598 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
29 357 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle

ZyXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one-click printer SP350E, 100 clients (option 200 clients), bandwidth ...
>
ár:
223 093 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle

ZyXEL UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one-click printer, 200 clients (option 300 clients), bandwidth management per ...
>
ár:
328 522 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus:10/100Mbps és Gigabit Modulok - LC csatlakozó felület - 850nm hullámhossz - 550 méteres hatótávolság     SFP-SX-D:
>
ár:
24 710 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus10/100Mbps és Gigabit Modulok
>
ár:
26 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
28 611 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE+ tápegység (Injector) (10/100/1000)

ZyXEL PoE12-HP 802.3at PoE+ tápegység (Injector) ...

Ethernet: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T PoE: IEEE 802.3at Power over Ethernet 30Watt PoE energia ellátás
>
ár:
14 760 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
Rj45
system
krimpelő
érvéghüvelyekhez
full
Komar
RA-FO-08SC
toldó
65494
Delock
tömlő
TP-Link
fali
DIGITUS
jelerősítő
ASUS
UBiQUiTi
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom