Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x1 10/100/1000Mbps Dual port hálózati kártya low profile

Delock PCI-E x1 10/100/1000Mbps Dual port ...

Description The Delock PCI Express card offers you two network ports ... Wake On LAN (WOL)&bull, Supports IEEE 802.3x full duplex flow control&bull, Supports IEEE 802.1Q Virtual LAN ...
>
ár:
16 581 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2x Gigabit LAN PCI-Express PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Delock 2x Gigabit LAN PCI-Express PCI-E x1 ...

Description The Delock PCI Express card offers you two network ports ... Wake On LAN (WOL)&bull, Supports IEEE 802.3x full duplex flow control&bull, Supports IEEE 802.1Q Virtual LAN ...
>
ár:
23 185 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2x Gigabit LAN PCI-Express PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Delock 2x Gigabit LAN PCI-Express PCI-E x1 ...

Description The Delock PCI Express card offers you two network ports ... Supports Wake On LAN (WOL)• Supports IEEE 802.3x full duplex flow control• Supports IEEE 802.1Q Virtual LAN ( ...
>
ár:
20 930 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x1 10/100/1000Mbps Dual port hálózati kártya low profile

Delock PCI-E x1 10/100/1000Mbps Dual port ...

Description The Delock PCI Express card offers you two network ports ... Supports Wake On LAN (WOL)• Supports IEEE 802.3x full duplex flow control• Supports IEEE 802.1Q Virtual LAN ( ...
>
ár:
13 907 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m Média Átalakító

Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m Média ...

Leírás This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to ... configuration of LFP (Link Fault Pass Through), Half- or Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode • Power supply with ...
>
ár:
35 190 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2 portos USB2.0 KVM switch

Delock 2 portos USB2.0 KVM switch

Description This Delock Displayport KVM switch is a convenient ... control• Displayport 1.1a standard• Resolution up to Full-HD 1080p• Configuration and controlling the device via ...
>
ár:
31 547 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media konverter

Delock 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media ...

Description This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to ... of LFP (Link Fault Pass Through), Half- or Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode• Power supply with ...
>
ár:
25 009 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Delock mini PCI-E x1 10/100/1000Mbps hálózati ...

Description This miniPCIe adapter by Delock expands your system by ... Specification • Chipset: Realtek RTL8111E• Form factor: miniPCIe full size• Interface: PCI Express Revision 1.1• ...
>
ár:
25 451 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media konverter

Delock 1000Base-SX ST MM 850nm 550m media ...

Description This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to ... of LFP (Link Fault Pass Through), , Half- or Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode&bull, Power supply ...
>
ár:
29 637 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2 portos USB2.0 KVM switch

Delock 2 portos USB2.0 KVM switch

Description This Delock Displayport KVM switch is a convenient ... Displayport 1.1a standard&bull, Resolution up to Full-HD 1080p&bull, Configuration and controlling the device ...
>
ár:
33 167 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

Delock HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

Ez a Delock gyártmányú HDMI-kapcsoló egy manuális kétirányú ... -A 19 érintkezős hüvely • High Speed HDMI • Akár Full-HD 1080p felbontás • HDMI-port kiválasztása egyetlen gombbal • ...
>
ár:
8 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Cardbus 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Delock Cardbus 10/100/1000Mbps hálózati kártya

... Lan (WOL) and remote wake-up módokat - Támogatja IEEE802.3x full duplex flow control - Kompatibilis: IEEE 802.3, IEEE 802.3u ...
>
ár:
7 798 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Cardbus 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Delock Cardbus 10/100/1000Mbps hálózati kártya

... Lan (WOL) and remote wake-up módokat- Támogatja IEEE802.3x full duplex flow control - Kompatibilis: IEEE 802.3, IEEE 802.3u ...
>
ár:
10 828 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

... : 3 x 19 pin HDMI-A anya csatlakozóHigh Speed HDMIFelbontás: Full-HD 1080p-igLED jelzők az aktív HDMI port számáraTámogatja a ...
>
ár:
7 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom