Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Sony Alpha 6000 fényképezőgép kit (16-50mm objektívvel), grafitszürke (ILCE6000)

Sony Alpha 6000 fényképezőgép kit (16-50mm ...

APS-C méretű érzékelő Full HD videofelvétel Fém váz, Panoráma funkció
>
ár:
169 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Johansson HDMI modulátor (DVB-T)

Johansson HDMI modulátor (DVB-T)

... kivetítése számítógépről egyszerre az összes TV-re FullHD-ban Kórházak, rendelők - reklám filmek, ... TV-re egyszerre HD minőségben - FullHD-s tartalom megjelenítése a kiállított TV- ...
>
ár:
235 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Panasonic DMC-G7 váz fekete

Panasonic DMC-G7 váz fekete

... Hz) képkocka sebesség mellett a hagyományos Full-HD; azaz az 1920x1080 felbontás is ... youtube.com/embed/6gn8mVHWUJM frameborder=0 allowfullscreen/iframe iframe width=519 height=292 ...
>
ár:
169 901 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast ...

... port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat ... 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 20 km, kapcsoló tápegység, ...
>
ár:
9 581 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zebra LS2208-7AZR0100ER

Zebra LS2208-7AZR0100ER

... /EAN 128- Code 39- Code 39 Full ASCII- Code 39 TriOptic- Code 128- Code 128 Full ASCII- Codabar- Interleaved 2 of 5 ...
>
ár:
22 135 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 541 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
309 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC200CM 1000Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC200CM 1000Mbps optikai (UTP-SC) média ...

... : minimalizálják a kapcsolati hibákból eredő veszteségeket konfigurálható switch half-duplex / full duplex módban az FX porton kibővíti az optikai átvitelt akár ...
>
ár:
12 850 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Dreambox DM-520 HD DVB-S2 műholdvevő

Dreambox DM-520 HD DVB-S2 műholdvevő

... 1.4a MPEG-2 / H.264 decoder H.265 decoder (Full-HD) Smartcard reader 512 MByte Flash 512 MByte RAM 10/100 ...
>
ár:
45 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx ...
>
ár:
9 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LG 24' 24M38A-B LED

LG 24' 24M38A-B LED

... ÉrintõképernyõNem EgyébD-Sub Kijelzõ24 ' 3DNem Display PortNem 3D-s szemüveggelNem Full HDIgen 16:9Igen 4K kijelzőNem
>
ár:
38 632 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DEM-310GT Modul

D-Link DEM-310GT Modul

... # LC 1000 Mbit üvegszálas LX port (IEEE 802.3z standard) # Full-Duplex üzemmódban 2000Mbit # 802.3x Flow-Control támogatás. # Hot-Swappable ...
>
ár:
24 082 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LG 24" 24M38A-B LED

LG 24" 24M38A-B LED

24", 16:9, 1920x1080, 1000:1, 200cd/m2, 5ms, Black, LED, Full HD, D-Sub
>
ár:
36 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter (MC110CS)

TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx ...
>
ár:
9 050 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear PROSAFE UNMANAGED PLUS SWITCH 16-PORT GIGABIT PLUS ETHERNET

Netgear PROSAFE UNMANAGED PLUS SWITCH 16-PORT ...

... .3ab 1000BASE-TX Gigabit Ethernet802.3az Energy Efficient Ethernet802.3x Full-duplex Flow Control802.3ad Link Aggregation - statikus LAG802.1Q VLAN802 ...
>
ár:
65 180 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m Média Átalakító

Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m Média ...

... for configuration of LFP (Link Fault Pass Through), Half- or Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode • Power supply with 3.3 ...
>
ár:
37 360 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Média konverter - 1000Base-SX SC MM 850 NM 550 M, kompakt - 86442

Delock Média konverter - 1000Base-SX SC MM 850 NM ...

... for configuration of LFP (Link Fault Pass Through), Half- or Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode• Power supply with 3.3 ...
>
ár:
36 830 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear PROSAFE UNMANAGED PLUS SWITCH 8-PORT GIGABIT PL ETHERNET CLICK IN

Netgear PROSAFE UNMANAGED PLUS SWITCH 8-PORT ...

... .3ab 1000BASE-TX Gigabit Ethernet802.3az Energy Efficient Ethernet802.3x Full-duplex Flow Control802.1Q VLAN802.1p QoSSwitch típusaAsztali/FaliMax. fogyasztás20 ...
>
ár:
28 590 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
LG 24" 24M38A-B LED

LG 24" 24M38A-B LED

24", 16:9, 1920x1080, 1000:1, 200cd/m2, 5ms, Black, LED, Full HD, D-Sub
>
ár:
37 288 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm objektívvel), fekete

Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm ...

APS-C méretű Exmor HD CMOS érzékelő Full HD videofelvétel Panoráma funkció
>
ár:
129 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm objektívvel), barna

Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm ...

APS-C méretű Exmor HD CMOS érzékelő Full HD videofelvétel Panoráma funkció
>
ár:
129 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CL1308N-AT-AG ATEN LCD KVM Switches CL1308N

CL1308N-AT-AG ATEN LCD KVM Switches CL1308N

... approach to KVM switching technology by integrating an LCD panel, full keyboard, and touchpad into a 1U rack-mountable sliding housing ...
>
ár:
346 512 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch kétirányú

... : 3 x 19 pin HDMI-A anya csatlakozóHigh Speed HDMIFelbontás: Full-HD 1080p-igLED jelzők az aktív HDMI port számáraTámogatja a ...
>
ár:
10 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm + 55-210mm objektívvel), fekete

Sony Alpha 5100 fényképezőgép kit (16-50mm + ...

APS-C méretű Exmor HD CMOS érzékelő Full HD videofelvétel Panoráma funkció
>
ár:
219 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Sony Alpha 6300 fényképezőgép kit (16-50mm objektívvel), ezüst

Sony Alpha 6300 fényképezőgép kit (16-50mm ...

APS-C méretű érzékelő Full HD videofelvétel Fém váz, Panoráma funkció
>
ár:
263 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
RBD52G-5HacD2HnD-TC
jelerősítő
BlackBerry
USB
full
Panasonic
Hálózati
teszter
adatkábel
lengő
Startech
Globiz
Digitus
Rainbow
SBS
Cable
Dual
1200Mbps
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<