Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network interface via USB 3.0. Specification &bull, Chipset: Asix&bull, Connector:&nbsp,&nbsp,&nbsp, 1 x USB 3 ...
>
ár:
10 565 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB C 10/100/1000Mbps adapter

StarTech USB C 10/100/1000Mbps adapter

... easier to use than previous USB&nbsp,connectors.&nbsp,It&rsqu$1, $2 a reversible plug ... trade,. The network adapter&nbsp,is&nbsp,bus-powered which&nbsp,makes&nbsp,it easy to connect ...
>
ár:
17 931 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... devices to a Gigabit fiber network.&nbsp,&nbsp,It provides versatile connectivity to your ... networks and devices, allowing you to&nbsp,maximize the usage and performance of legacy ...
>
ár:
45 139 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2 USB 3.0 A -> M/F előlapi kivezetés 3,5 és 5,25' fekete

Delock 2 USB 3.0 A -> M/F előlapi kivezetés 3,5 ...

Description&nbsp,This USB 3.0 Front Panel by Delock is made ... use of the USB 3.0 ports on the backside.&nbsp,Specification&nbsp,&bull,&nbsp,Front Panel: 2 x USB 3.0 with connecting ...
>
ár:
6 790 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Universal VESA Monitor 19' rack keret fekete

StarTech Universal VESA Monitor 19' rack keret ...

... in Package 2 - mounting brackets &nbsp, 1 - LCD bracket &nbsp, 8 - M5 cage nuts &nbsp, 8 - M5 screws &nbsp, 4 - M4 x 10mm LCD ...
>
ár:
18 756 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter fekete

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter ...

... limited by USB bus). The adapter&nbsp,supports features such as IPv4/IPv6 packet ... LED Indicators 1 - 10/100 Link/Activity (Green) &nbsp, 1 - Gigabit Link/Activity (Amber) Power ...
>
ár:
15 175 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network ... Full Duplex)&bull, Compatible with:&nbsp, IEEE 802.3: 10BASE-T&nbsp, IEEE 802.3u: 100BASE-TX&nbsp, IEEE 802.3ab: 1000BASE ...
>
ár:
10 565 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by two network ... full duplex operation with IEEE 802.3x flow control and&nbsp, half duplex operation with back-pressure flow control&bull, ...
>
ár:
15 886 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2U fali  rack keret fekete

StarTech 2U fali rack keret fekete

... access installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... also offers a ERROR and a ERROR. &nbsp, Hardware Fan(s) No Frame Type Open ...
>
ár:
22 934 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB C 10/100/1000Mbps hálózati adapter

StarTech USB C 10/100/1000Mbps hálózati adapter

... your network. The network adapter chipset&nbsp,provides native driver support in Chrome OS ... this USB Gigabit network adapter is the&nbsp,ideal desktop network adapter or laptop ...
>
ár:
12 660 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 3U fali rack keret fekete

StarTech 3U fali rack keret fekete

... access installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... a ERROR, a ERROR and a ERROR. &nbsp, &nbsp, Hardware Fan(s) No Frame Type Open ...
>
ár:
26 782 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

Delock USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network interface ... /s (Half/Full Duplex)&bull, Compatible with:&nbsp, IEEE 802.3: 10BASE-T&nbsp, IEEE 802.3u: 100BASE-TX&bull, Support ...
>
ár:
6 063 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

The USB31000S USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter adds a single RJ45 Ethernet port to a USB-enabled computer system; with support for Gigabit network connections at full bandwidth; ...
>
ár:
11 555 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

The ET91000LC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (LC; 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber; at distances up to 550m (1804 ft). A ...
>
ár:
72 707 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1U fali rack keret fekete

StarTech 1U fali rack keret fekete

... installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... Vertical Wall Mount Bracket &nbsp, 4 - Cage nuts and screws (4 Each) &nbsp, 6 - Self ...
>
ár:
19 543 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Conteg RS-36 36U 19' rack keret fekete

Conteg RS-36 36U 19' rack keret fekete

... k&aacut$1, $2elrendezőkkel a legoptim&aacut$1, $2isabb &nbsp, Ez a rendszer t&oum$1, $2b alkatr& ... (talpak, keretek, &oum$1, $2szek&oum$1, $2ők). &nbsp, A k&eacut$1, $2en l&aacut$1, $2ható, teljes ...
>
ár:
37 900 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Conteg RS-42 42U 19' rack keret fekete

Conteg RS-42 42U 19' rack keret fekete

... k&aacut$1, $2elrendezőkkel a legoptim&aacut$1, $2isabb &nbsp, Ez a rendszer t&oum$1, $2b alkatr& ... (talpak, keretek, &oum$1, $2szek&oum$1, $2ők). &nbsp, A k&eacut$1, $2en l&aacut$1, $2ható, teljes ...
>
ár:
38 827 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Conteg RS-27 27U 19' rack keret fekete

Conteg RS-27 27U 19' rack keret fekete

... k&aacut$1, $2elrendezőkkel a legoptim&aacut$1, $2isabb &nbsp, Ez a rendszer t&oum$1, $2b alkatr& ... (talpak, keretek, &oum$1, $2szek&oum$1, $2ők). &nbsp, A k&eacut$1, $2en l&aacut$1, $2ható, teljes ...
>
ár:
34 953 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Multi Mode ST 2km media konverter

StarTech Multi Mode ST 2km media konverter

... in the Box Included in Package 1 - Fiber Media Converter &nbsp, 1 - Universal Power Adapter (NA/UK/EU ...
>
ár:
30 351 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
10G
500Mbit
intel
Realtek
10GB
sfp
PCI-E
PCI
USB
Gigabit
Dual
64-bit
300Mbit
10|100|1000
Linux
Ethernet
150Mbit
FIBER
BlackBerry
portos
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom