Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10/100 Ethernet Network Interface Adapter Card (PEX100S)

Startech 1 Port PCI Express 10/100 Ethernet ...

... to connect a PCIe enabled server or workstation to a 10/100 Ethernet network and offers a broad range of features and ...
>
ár:
5 997 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kyocera 10/100 hálózati kártya

Kyocera 10/100 hálózati kártya

Kyocera 10/100 hálózati kártya-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
33 597 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km (MCM110SC2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media ...

OverviewThe MCM110SC2EU 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter (SC, 2 km) creates ...
>
ár:
24 389 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

OverviewThe MCM110ST2EU 10/100 Multi Mode ST Fiber Ethernet Media Converter (2 km) creates ...
>
ár:
22 176 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter Multi Mode SC 2 km (MCM110SC2)

Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter ...

OverviewThe MCM110SC2 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km creates ...
>
ár:
25 266 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

OverviewThe MCM110ST2 10/100 Multi Mode ST Fiber Ethernet Media Converter (2 km) creates ...
>
ár:
25 266 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter SC 2km with PoE (MCM110SC2P)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media ...

OverviewThe MCM110SC2P 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter supports a maximum ...
>
ár:
56 943 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 877 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM (MCM110ST2EU)

StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER ...

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair,
>
ár:
26 234 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
28 512 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 883 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Manhattan USB 2.0 Ethernet adapter átalakító /506731 /

Manhattan USB 2.0 Ethernet adapter átalakító ...

... RJ45 csatlakozó Tanusítvány: FCC Class B, CE, RoHSLED visszajelzők: Link 10/100 MbpsTápellátás: USB bus-ról Működési áramfelvétel: 185 mA Készenléti áramfelvétel ...
>
ár:
5 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SPA-4X1FE-TX-V2 Cisco 4-Port 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet Shared Port Adapter, Version 2

SPA-4X1FE-TX-V2 Cisco 4-Port 10BASE-T/100BASE-TX ...

... -TX Fast Ethernet Shared Port Adapter, Version 2 - Expansion module - 10/100 Ethernet x 4 - for Cisco 12XXX, 7603, 7604, 7606, 7609 ...
>
ár:
910 188 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter fehér

APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter ...

Technical Specifications RTL5183 Chipset USB 3.0 to RJ45 Adapter Half / Full duplex function 10/100 / 1000Mbps Automatic 10Mbps / 100Mbps / 1000Mbps Supports Full Duplex Flow ...
>
ár:
5 546 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

Technical Specifications RTL5183 Chipset USB 3.0 to RJ45 Adapter Half / Full duplex function 10/100 / 1000Mbps Automatic 10Mbps / 100Mbps / 1000Mbps Supports Full Duplex Flow ...
>
ár:
6 307 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Supermicro AOC-SGP-I2 Hálózati Kártya (AOC-SGP-I2)

Supermicro AOC-SGP-I2 Hálózati Kártya ...

Típus: BelsőInterfész: PCI-EVezeték nélkül: NemLANLAN sebesség: 10/100/10
>
ár:
35 814 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel PRO/1000 GT OEM

Intel PRO/1000 GT OEM

Az Intel ólommentes technológiára épülő Pro/1000 hálózati adapter környezetbarát módja annak, hogy Gigabit teljesítménnyel újítsa meg asztali gépét további költségek nélkül. - ...
>
ár:
11 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel PRO/1000 GT OEM

Intel PRO/1000 GT OEM

Az Intel ólommentes technológiára épülő Pro/1000 hálózati adapter környezetbarát módja annak, hogy Gigabit teljesítménnyel újítsa meg asztali gépét további költségek nélkül. - ...
>
ár:
11 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-WPA4220KIT AV500 WiFi Powerline Extender Starter Kit

TP-Link TL-WPA4220KIT AV500 WiFi Powerline ...

... .3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/nEthernet port: 2 db 10/100 MbpsTitkosítás: 128-bites AESWifi titkosítás: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK ...
>
ár:
19 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
devolo dLAN 550 duo+ Powerline kezdőcsomag (D 9303)

devolo dLAN 550 duo+ Powerline kezdőcsomag (D ...

Tulajdonságok: Átviteli sebesség: Ethernet 10/100 (mbps), Powerline 200/500 (mbps)Méret: 110 x 55 x 40 mm
>
ár:
32 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X710T4BLK Hálózati Kártya (X710T4BLK)

Intel X710T4BLK Hálózati Kártya (X710T4BLK)

Típus: BelsőInterfész: PCI-EVezeték nélküli: NemLANLAN sebesség: 10/100/1
>
ár:
240 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lenovo USB 3.0 Ethernet Adapter (4X90S91830)

Lenovo USB 3.0 Ethernet Adapter (4X90S91830)

... : 1 dbSebesség: USB 3.0 csatlakozás esetén 10/100/1000 Mbps, USB 2.0 csatlakozás esetén 10/100 MbpsPoE nem támogatottÁllapotjelző LED fényekTámogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE ...
>
ár:
9 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DUB-E100 Ethernet Adapter (DUB-E100)

D-Link DUB-E100 Ethernet Adapter (DUB-E100)

Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter - 5 Metre USB Type-A receptacle to Type-B receptacle cable - High-speed USB 2.0 Certified - Backward compatible with USB 1.1 devices
>
ár:
10 980 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Devolo dLAN 500 Powerline csomag (D 9121)

Devolo dLAN 500 Powerline csomag (D 9121)

Tulajdonságok: Átviteli sebesség: Ethernet 10/100 (mbps), Powerline 200/500 (mbps)2db LAN csatlakozó3 darabos szettMéret: 65 x 81 x 29 mm
>
ár:
40 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda P200 200Mbps Mini Powerline Adapter, Twin Pack (P200 KIT)

Tenda P200 200Mbps Mini Powerline Adapter, Twin ...

Gyártó: Tenda; Termékosztály: HomePlug adapter; Kommunikációs port: 10/100 BaseTX (RJ45); Tám
>
ár:
14 018 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

APPROX APPC07G USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

Csatlakozó(k) Csatlakozó 1USB 3.0Csatlakozó 2ethernetTechnical Specifications RTL5183 Chipset USB 3.0 to RJ45 Adapter Half / Full duplex function 10/100 / 1000Mbps Automatic 10Mbps ...
>
ár:
5 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

IC INTRACOM INTELLINET 522328 Intellinet PCI ...

INTELLINET 522328 Intellinet PCI 10/100/
>
ár:
4 573 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
10G
10GB
Ethernet
PCI-E
USB
Realtek
sfp
300Mbit
500Mbit
64-bit
Linux
RJ45
PCI
Gigabit
adapter
led
RGB
WiFi
intel
300Mb
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom