Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Az ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljesítményű; 10 Gb/ ...
>
ár:
81 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

... /O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km-ig (LR ...
>
ár:
71 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G18-T2 PCI-E
>
ár:
111 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T

ASUS PEB-10G/57840-2T

... hosszabb vezetékezési távolsággal. ..10GBase-T hálózati adapter .PCI-E 3.0 csatoló; ... egyszerűen és rugalmasan beépíthető. A PEB-10G/57840-2T tökéletesen; rugalmasan illeszkedik ...
>
ár:
95 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

OverviewGet fast, high-bandwidth connectivity with this cost-effective fiber network card. It adds two open SFP+ slots to your server or high-powered workstation, giving you an ...
>
ár:
124 332 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati ...

10GbE SFP+ hálózati adapterAz ASUS PEB-10G ... ASUS PEB-10G/57840-2S adapterben PCI-E 3. ... modul; valamint közvetlenül csatlakozó rézkábelPCI-E Gen3 x8 csatlakoztatásMéret: 4 ...
>
ár:
77 090 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T PCI-E hálózati kártya (PEB-10G/57840-2T)

ASUS PEB-10G/57840-2T PCI-E hálózati kártya ...

10GBase-T hálózati adapterAz ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljes
>
ár:
80 035 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos Gigabit PCIe Hálózati kártya /ST10GPEXNDPI/

Startech.com 2 portos Gigabit PCIe Hálózati ...

... 2-port 10GBase-T/NBASE-T network card supporting five network speeds: 10G, 5G, ... 2.5G 1G and 100MbpsIntel X550 chipsetIEEE 802.3az compliant energy-efficient chipset1 - PCI ...
>
ár:
134 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 X540T2

Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter ...

... Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI-E, Interface: Ethernet. Data transfer ... Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI-E, Interface: Ethernet. Data transfer ...
>
ár:
213 238 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
90 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
72 647 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X520-DA2 Gigabit PCI-E SFP+ hálózati kártya Bulk

Intel X520-DA2 Gigabit PCI-E SFP+ hálózati ...

... X520-DA2 lehetővé teszi az adatközpontok átalakítását egy megbízható, egységes 10GbE hálózati kapcsolat biztosításával. A fejlett platformszintű skálázhatósági funkciók közé ...
>
ár:
115 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Edimax PCI-E - 10 Gigabit Ethernet Server Adapter - EN-9320SFP+

Edimax PCI-E - 10 Gigabit Ethernet Server Adapter ...

Edimax 10 Gigabit Ethernet PCI Express Server Adapter
>
ár:
46 004 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX10GSFP4I/

Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok:Ez az SFP+ szerver hálózati kártya megbízható, nagy teljesítményű hálózati kapcsolatot biztosít, négy nyitott SFP+ bővítőhely hozzáadásával a kiszolgálóhoz vagy a ...
>
ár:
170 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

OverviewThe ST10000SPEX PCI Express 10 Gbps Network Card lets you add a ... port to your server or high-powered workstation through a PCI Express x4 (or higher) slot.With rising demand
>
ár:
107 193 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - PEXUSB312A2

Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - ...

... : 1 Product Name: Dual-Port USB 3.1 Card - 10Gbps Per Port - 2x USB-A - PCIe Product Type: USB Adapter Interfaces/PortsNumber of USB 3.1 ...
>
ár:
14 167 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SuperMicro AOC-STG-I2T 2 portos PCIe hálózati kártya

SuperMicro AOC-STG-I2T 2 portos PCIe hálózati ...

Tulajdonságok: Supermicro LAN kártya IntelÂŽ X540 10GbE chippelLow-Profile, Rövid hosszúság Standard Form FactorIntelÂŽ QuickData TechnologyJumbo Frames ...
>
ár:
105 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
180 195 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel ETHERNET X540-T2 SERVER ADAPTER RJ45 PCI-E (X540T2)

Intel ETHERNET X540-T2 SERVER ADAPTER RJ45 PCI-E ...

Intel X540-T2 10Gigabit Ethernet Card - PCI Express x8 - 2 x Network (RJ-45) - Low-profile, Full-hei
>
ár:
217 754 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

OverviewThe PEX10000SFP 10 Gigabit Fiber Network Card is a cost-effective solution that delivers fast and reliable 10 Gbps network access at longer distances than copper-based ...
>
ár:
82 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G BASE-SR LC FIBER PCIE (E10G42BFSR)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G ...

Intel X520-SR2 Fiber Optic Card - PCI Express x8 - 2 Port - 10GBase-SR - Internal - Low-profile
>
ár:
196 266 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S

ASUS PEB-10G/57840-2S

10G/SFP+ port LAN Card, dual port , All PCI-Ex8 interfaceNetwork Interface Card - Networking SpecificationsNetworking Type Network AdapterWi-Fi ...
>
ár:
80 396 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet Network Card (ST10GSPEXNB)

Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet ...

OverviewThis 5-speed network adapter card offers versatile and cost-efficient network connectivity. It lets you add an Ethernet port to your server or desktop computer and access ...
>
ár:
113 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G18-T2 PCI-E
>
ár:
102 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
178 940 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULKIN (E10G42BFSRBLK)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

Intels new family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters are the most flexible and scalable Ethern
>
ár:
178 769 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
82 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 Server Adapter - E10G42BTDA

Intel X520 Server Adapter - E10G42BTDA

X520 SERVER ADAPTER- DA2 DUAL PORT 10G SFP+ CU DA PCIE
>
ár:
124 918 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X520  Server Adapter - E10G42BTDABLK

Intel X520 Server Adapter - E10G42BTDABLK

X520 SERVER ADAPTER- DA2 DUAL PORT 10G SFP+ CU DA PCIE BULK
>
ár:
124 023 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X710T4BLK PCI-E szerver hálózati kártya bulk

Intel X710T4BLK PCI-E szerver hálózati kártya ...

Tulajdonságok:4 portPCI Express 3.0 x810 Gigabit Ethernet16.7 cm x 6.87 cm4 x 10GBase-T - RJ-45TCP/IP, UDP/IP, iSCSI, SMB, NFS
>
ár:
195 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<