Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 500 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet kiegészítő modul (MGBLX1)

Cisco Gigabit Ethernet kiegészítő modul ...

Gigabites optikai csatlakozó kiegészítő Cisco hálózati eszközökhöz.TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)További információkCsatlakozó típus: ...
>
ár:
83 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Violet Cisco CWDM-SFP-1490

Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and ...

... and 2 Gb Fibre Channel, Violet Cisco CWDM-SFP-1490 Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet ... of product: Violet. I/O ports: SFP Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 ...
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel, Green Cisco CWDM-SFP-1530

Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and ...

... and 2-Gb Fibre Channel, Green Cisco CWDM-SFP-1530 Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet ... Colour of product: Green. I/O ports: SFP Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 ...
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel Cisco CWDM-SFP-1570

Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and ...

... and 1 and 2 Gb Fibre Channel Cisco CWDM-SFP-1570 Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet ... Colour of product: Orange. I/O ports: SFP Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 ...
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Red Cisco CWDM-SFP-1590

Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and ...

... 1 and 2 Gb Fibre Channel, Red Cisco CWDM-SFP-1590 Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet ... Colour of product: Red. I/O ports: SFP Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and ...
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFEBX1 Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFEBX1 Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

MFEBX1 Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
62 354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MFELX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFELX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

MFELX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
39 083 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP ...

MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
39 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco WAP371 Vezeték nélküli AC AccessPoint

Cisco WAP371 Vezeték nélküli AC AccessPoint

AlapadatokIrodaiIgenSzabvány802.11a/b/g/n802.11ACIgenQoSIgenWMMIgenGigabit Mbps LANIgenIPv6IgenPOE támogatásIgenTitkosításWPAIgenWPA2IgenÜzemmódBridgeIgenWDSIgen
>
ár:
74 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO SG112 24 portos switch

CISCO SG112 24 portos switch

IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit EthernetIEEE 802.3x Flow Control 802.1p ...
>
ár:
63 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco DPW632 OEM hálózai csatoló

Cisco DPW632 OEM hálózai csatoló

10/100 Mbps LAN: Nincs, Csatolófelület: USB 2.0, Cserélhető antenna: Nincs, Elhelyezés: Külső, Extender: Nincs, Frekvencia: 2,4 GHz, Kapcsolat: Vezeték nélküli, Nyereség (dbi): ...
>
ár:
2 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP adapter

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Eszköz típus: SFP (mini-GBIC); Csatlakozó 1: SFP (mini-GBIC); Csatlakozó 2: Ethernet 1000 BaseLX; Csatlakozás: vezetékes; Sebesség (Gbps): 1; Hatótávolság (km): 10; Optikai ...
>
ár:
85 576 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1470

CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco ...

... 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1470 Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC ... ) CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1470
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1510

CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco ...

... 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1510 Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC ... ) CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1510
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1550

CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC ...

... NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1550 Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G ... ) CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1550
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Brown Cisco CWDM-SFP-1610

CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb ...

... and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Brown Cisco CWDM-SFP-1610 Cisco CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 ... Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Brown Cisco CWDM-SFP-1610
>
ár:
938 036 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
GLC-BX-U, Mini-GBIC, 1000BASE-BX10-U, SFP Cisco GLC-BX-U

GLC-BX-U, Mini-GBIC, 1000BASE-BX10-U, SFP Cisco ...

GLC-BX-U, Mini-GBIC, 1000BASE-BX10-U, SFP Cisco GLC-BX-U Cisco GLC-BX-U. Data transfer rate (max): 1000 Mbit ... : SFP GLC-BX-U, Mini-GBIC, 1000BASE-BX10-U, SFP Cisco GLC-BX-U
>
ár:
236 258 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

A hálózat funkcionalitásának bővítéséhez nem kell új hardvert beszereznie. A Cisco kisvállalati hálózati kiegészítőivel gyorsan feljavítható az éppen használatban lévő eszközök ...
>
ár:
36 471 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 48x Fast Ethernet, 2x mini-GBIC GE, 13.6 Gbps, Black

Cisco 48x Fast Ethernet, 2x mini-GBIC GE, 13.6 ...

Cisco SF200-48. Networking standards: IEEE 802.1x, IEEE 802.3, ...
>
ár:
93 696 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver (MGBSX1)

Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver (MGBSX1)

Cisco MGBSX1 SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX LANThis easy- ...
>
ár:
36 678 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1
>
ár:
89 816 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco DPW632 USB 300 Wifi adapter

Cisco DPW632 USB 300 Wifi adapter

DPW632 USB 300 Wifi adapter
>
ár:
2 258 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
89 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
35 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
68 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
52 583 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
120 717 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
105 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután megrendelt termék 48 órán belül kiszállításra kerül./csak előre ...
>
ár:
81 351 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
usb
RJ45
intel
10GB
sfp
WIKI
TP-Link
ZTE
PlayStation
SFF
Haffner
Villanyóra
töltő
szivargyújtó
Apple
hálózatra
Pro
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom