Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Gabo Kiadó Secondo Carpanetto - Svájc

Gabo Kiadó Secondo Carpanetto - Svájc

Gabo Kiadó, 2003 , 128 oldal Kötés: cérnafűzött, keménytáblás ISBN: 9789639421127
>
ár:
3 890 Ft
szállítási díj:
690 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel X520-DA2 Gigabit PCI-E SFP+ hálózati kártya

Intel X520-DA2 Gigabit PCI-E SFP+ hálózati ...

Tulajdonságok:Az Intel 10 gigabites konverziós hálózati adapter X520-DA2 lehetővé teszi az adatközpontok átalakítását ...
>
ár:
112 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

 USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter LAN csatlakozóval nem rendelkező laptopok, netbook-ok, tabletek, ...
>
ár:
3 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter, low profile /ST1000SPEX2L/

Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter, ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCI Express x1Csatlakozók: 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet) Lapkakészlet: Realtek RTL8111E
>
ár:
10 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-Cab 2 portos Gigabit PCIe Hálózati kártya /7070023/

M-Cab 2 portos Gigabit PCIe Hálózati kártya ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCIe x1Csatlakozók: 2 x 10/100/1000Base-T RJ45 Szabványok: 802.3, 802.3u, 802.3ab Tanusítványok: FCC, CE
>
ár:
16 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 550m (MCMGBSC055EU)

Startech 1000 Mbps Gigabit Multi Mode Fiber ...

Startech Wireless Presentation System - 1080p (WIFI2HDVGAGE)
>
ár:
74 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1xSC portos Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX1000MMSC2/

Startech.com 1xSC portos Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE802.3z 1000BASE-SX, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control, RFC 1157 SNMP ...
>
ár:
61 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 515 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet kiegészítő modul (MGBLX1)

Cisco Gigabit Ethernet kiegészítő modul ...

Gigabites optikai csatlakozó kiegészítő Cisco hálózati eszközökhöz.TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX ( ...
>
ár:
46 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Gigabites hálózati kártya PCI-E - 89357

Delock Gigabites hálózati kártya PCI-E - 89357

Gigabites hálózati kártya PCI-E - 89357
>
ár:
4 224 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
52 583 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
120 717 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
105 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítás: ...
>
ár:
81 351 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
31 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBLX1)

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
46 430 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1
>
ár:
47 653 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit USB 3.0 - UTP átalakító, fekete - USB31000SPTB

Startech Gigabit USB 3.0 - UTP átalakító, ...

Gigabit USB 3.0 - UTP átalakító, fekete - USB31000SPTB
>
ár:
12 734 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Gigabit CT Desktop Adapter - EXPI9301CT

Intel Gigabit CT Desktop Adapter - EXPI9301CT

Gigabit CT Desktop Adapter - EXPI9301CT
>
ár:
13 222 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Gigabit CT Desktop Adapter

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

... /1000 Mbps auto-negotiation:Automatikusan kompatibilis Ethernet, Fast Ethernet, és Gigabit Ethernet hálózatokkal A legtöbb hálózati operációs rendszert támogatja:Lehetővé teszi ...
>
ár:
13 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... a copper RJ45 Ethernet connection to Gigabit fiber to extend your network over ... -effective extension and dependable performance The Gigabit Fiber Media Converter provides a cost- ...
>
ár:
45 532 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... A cost-effective solution for connecting a Gigabit Ethernet (1000Base-T) network to ... to MM fiber converter supports full Gigabit speeds for ideal network performance and ...
>
ár:
73 342 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DELOCK PCI-e Vezetékes hálózati Adapter, 1x Gigabit LAN

DELOCK PCI-e Vezetékes hálózati Adapter, 1x ...

... o Chipset: Realtek o Csatlakozó: külső: 1 x Gigabit LAN RJ45 anya belső: 1 x PCI Express ... Ethernet 100 Mb/s-ig (Fél/Teljes Duplex) Gigabit Ethernet 1000 Mb/s-ig (Fél/Teljes Duplex) ...
>
ár:
6 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel GIGABIT CT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 PCIE BULK (EXPI9301CTBLK)

Intel GIGABIT CT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 ...

... Express 1 Port - 10/100/1000Base-T - Internal - Full-heightThe Intel Gigabit CT Desktop Adapter uses auto-negotiation to ensure the adapter ...
>
ár:
10 749 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit RJ45 SFP copper module Cisco compatible /GLCTST/

Startech Gigabit RJ45 SFP copper module Cisco ...

... SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk.Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel.Hatótávolság: 100 mCsatlakozó ...
>
ár:
27 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK PCI-e Vezetékes hálózati Adapter, 1x Gigabit LAN

DELOCK PCI-e Vezetékes hálózati Adapter, 1x ...

... eGyártó DELOCKPortok száma Gigabit LANSebesség 1000 MbpsTermékleírás ... akár1000Mbps adatátviteli sebességgel. Műszaki leírás • 1x Gigabit Lan port • Kompatibilis a következőkkel: IEEE ...
>
ár:
8 433 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter Bulk

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter Bulk

... , 10/100/1000 Ethernet kapcsolat • Az Intel Corporation megbízható és bizonyított Gigabit Ethernet technológiája • A skálázható PCI Express * interfész I / O sávszélességet ...
>
ár:
58 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel PLA5256 1000Mbps Powerline Gigabit adapter (2db) /PLA5256-EU0201F/

Zyxel PLA5256 1000Mbps Powerline Gigabit adapter ...

... ZyXEL PLA5256, 1000 Mbps-os, két portos, Powerline Pass-Thru gigabites Ethernet adaptert! A PLA5256 a legújabb ...
>
ár:
23 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kyocera Gigabit hálózati kártya

Kyocera Gigabit hálózati kártya

KYOCERA Gigabit hálózati kártya-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
59 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL PLA5206 1000Mbps Powerline Gigabit Ethernet Adaptor Twin Pack

ZyXEL PLA5206 1000Mbps Powerline Gigabit Ethernet ...

2x 1000Mbps Powerline Gigabit Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS ...
>
ár:
16 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
500Mbit
intel
Realtek
10GB
sfp
PCI-E
PCI
USB
64-bit
Gigabit
Dual
300Mbit
10|100|1000
BlackBerry
Linux
Ethernet
150Mbit
FIBER
portos
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom