Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45 (522533)

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kártyaLAN hálózati ar
>
ár:
4 166 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX ...

... kábelSodrott érpárú kábelMagasság25 mmSzélesség69 mmHossz105 mmTovábbi információkKizárólag WDM Intellinet ( P/N: 545068) média konverterrel használhatóHullámhosszak: RX - 1310 ...
>
ár:
26 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45 (522328)

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kártyaLAN hálózati ar
>
ár:
3 785 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

Gyártó szimbóluma522533TerméknévIntel
>
ár:
4 318 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX ...

Gyártó szimbóluma545075TerméknévIntel
>
ár:
29 653 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 ...

Gyártó szimbóluma510493TerméknévIntel
>
ár:
19 431 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (SM SC) 40km 1310nm

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Gyártó szimbóluma506526TerméknévIntel
>
ár:
17 812 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T ...

Gyártó szimbóluma507349TerméknévIntel
>
ár:
28 616 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

Gyártó szimbóluma522328TerméknévIntel
>
ár:
3 832 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 112 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Gyártó szimbóluma506502TerméknévIntel
>
ár:
17 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Gyártó szimbóluma506519TerméknévIntel
>
ár:
17 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióIgenOperációs rendszerMicrosoft ...
>
ár:
5 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1Ethernet 10BaseT - RJ45FastEthernet 100BaseTX - RJ45GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2SFP GBIC ...
>
ár:
16 880 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1Ethernet 10BaseT - RJ45FastEthernet 100BaseTX - RJ45GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2SFP GBIC ...
>
ár:
18 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port - Fehér

Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port - ...

Komplett aljzat típusaDobozPortok száma2További információkTökéletes ott, ahol a kábelek szegély mentén futnakVonzó kinezetnek köszönhetően az aljzat tökéletesen beilleszkedik a ...
>
ár:
1 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusaPCIBusz sebesség /MHz/66Hálózati ébresztés funkcióIgenOperációs ...
>
ár:
3 520 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusaPCIBusz sebesség /MHz/66Hálózati ébresztés funkcióIgenOperációs ...
>
ár:
5 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseLX - SCHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Kábelezés típusaEgymódusú ...
>
ár:
25 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet fali aljzat Keystone modul 1 port - Fehér

Intellinet fali aljzat Keystone modul 1 port - ...

Komplett aljzat típusaDobozPortok száma1További információkTökéletes ott, ahol a kábelek szegély mentén futnakVonzó kinezetnek köszönhetően az aljzat tökéletesen beilleszkedik a ...
>
ár:
1 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm (506519)

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati proto
>
ár:
17 323 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - STKábelezés típusa62.5/125 multimódusú ...
>
ár:
15 010 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseFX - SCHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45Kábelezés típusa62.5/125 multimódusú ...
>
ár:
15 010 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseFX - SCHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45Kábelezés típusa62.5/125 multimódusú ...
>
ár:
16 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - STKábelezés típusa62.5/125 multimódusú ...
>
ár:
16 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
PCI-E
10GB
WiFi
intel
RJ45
500Mbit
USB
10|100|1000
adapter
Asus
sfp
PCI
300Mbit
500Mbps
BlackBerry
Pro
Gigabit
Card
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom