Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Trendnet 4-PORT USB3.0 HUB (TU3-H4)

Trendnet 4-PORT USB3.0 HUB (TU3-H4)

TRENDnet TU3-H4 USB Hub - 4 x USB 3.0 USB - External
>
ár:
8 567 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Trendnet N1300 DUAL BAND WIRELESS AC ROUTER (TEW-812DRU)

Trendnet N1300 DUAL BAND WIRELESS AC ROUTER ...

TRENDnet TEW-812DRU Wireless Router - IEEE 802.11ac - ISM Band - UNII ...
>
ár:
37 410 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Trendnet USB 2.0 TO 10/100 MBPS ETHERNET ADAPTER (TU2-ET100)

Trendnet USB 2.0 TO 10/100 MBPS ETHERNET ADAPTER ...

TRENDnet Fast Ethernet Card for PC - USB - 1 x Network (RJ-45)The TU2-ET100 is a high speed USB
>
ár:
4 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Trendnet 100BASE-FX MULTI-MODE SC-TYPE PCI EXPRESS ADAPTER (TE100-ECFX)

Trendnet 100BASE-FX MULTI-MODE SC-TYPE PCI EXPRESS ...

TRENDnet TE100-ECFX Fast Ethernet Card for PC - PCI Express - 1 x SC Port(s) - Optical Fiber
>
ár:
28 044 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 946 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Trendnet 10 Gigabit PCIe Network adapter (TEG-10GECTX)

Trendnet 10 Gigabit PCIe Network adapter ...

csatlakozás PCI-E x4RJ45 1dbátviteli sebesség 1/2,5/5/10 Gb/slow profile igen
>
ár:
42 771 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TRENDnet Multi-mode SC - PCI-E adapter (TE100-ECFX)

TRENDnet Multi-mode SC - PCI-E adapter ...

AlapadatokMax. fogyasztás2 WÁtviteli sebesség100 Mbps (half-duplex)200 Mbps (full-duplex)Termék dimenziói117 x 107 x 57 mmÜzemi hőmérséklet0-50°C
>
ár:
26 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 659 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 418 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TRENDnet Powerline adapter /TPL-4052E/

TRENDnet Powerline adapter /TPL-4052E/

Tulajdonságok: Szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 1901/HomePlug AV Portok: 4 x 10/100 Mbps Ethernet Méretek: 105 x 75 x 73 mm
>
ár:
5 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Trendnet TFC-1000MSC média konverter SC

Trendnet TFC-1000MSC média konverter SC

Tulajdonságok:Portok: 1 x 1000Base-T, 1 x 1000Base-SX (SC-type)Hullámhosszúság: 850nmMaximális adatátvitel: 2000 Mbps Szabványok: IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base- ...
>
ár:
21 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
10GB
USB
PCI-E
sfp
Realtek
Ethernet
RJ45
intel
10|100
wifi
PCI
500Mbit
300Mbit
USB3
10|100|1000
150Mbit
D-Link
TENDA
64-bit
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom