Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Gigabit Ethernet to SFP Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Gigabit Ethernet to SFP Ethernet ...

... devices to a Gigabit fiber network.&nbsp,It provides versatile connectivity to your ... networks and devices, allowing you to&nbsp,maximize the usage and performance of legacy ...
>
ár:
31 006 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... devices to a Gigabit fiber network.&nbsp,&nbsp,It provides versatile connectivity to your ... networks and devices, allowing you to&nbsp,maximize the usage and performance of legacy ...
>
ár:
46 497 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver SM/MM LC - 10 km

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

... Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM/MM&nbsp,LC is built to comply with MSA ( ... distance of 1.5 km (.9 mi.).&nbsp,Delivering both convenience and scalability, this fiber ...
>
ár:
28 055 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to SC Single Mode Fiber Ethernet media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to SC Single Mode Fiber ...

... - FX Link: On - Valid Fiber Link &nbsp, 1 - Power Indicator &nbsp, 1 - TP Link: On - Valid Ethernet Link &nbsp, 1 - TP RX: On - Receiving ...
>
ár:
50 006 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

The ET91000SC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (SC; 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber; at distances up to 550m (1804 ft). A ...
>
ár:
62 389 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

The ET91000LC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (LC; 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber; at distances up to 550m (1804 ft). A ...
>
ár:
74 711 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Single Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Single Mode Fiber ...

The ET1000S40LC2 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Media Converter (LC; 40 km) enables you to extend a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber; at distances up to 40km ( ...
>
ár:
154 369 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver MM LC w/ DDM – 550m

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

... Included in Package 1 - 1.25 Gbps Multimode LC SFP &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
23 712 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber Transceiver 2km SFP modul

StarTech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber ...

... -FE-100FX transceiver. Backed by a StarTech.com lifetime&nbsp,warranty and free lifetime technical support. The StarTech.com ... in Package 1 - 155 Mbps Multi Mode LC SFP &nbsp, &nbsp,
>
ár:
22 019 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... Box Included in Package 1 - 10Gbps Multimode LC SFP+ Module &nbsp, &nbsp,
>
ár:
124 126 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin F/M adapter 90° fekete

Delock Sub-D 9pin F/M adapter 90° fekete

Description This serial adapter by Delock enables you to angle the ... , Adapter Sub-D 9 pin Package &bull, Delock poly bag &nbsp,
>
ár:
2 483 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
modem
GSM
adsl
Invitel
ZXV10
ZTE
riasztó
RJ11
soros
Analóg
usb
Annex
érpáros
Modul
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom