Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode ... LC/PC The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options ...
>
ár:
106 570 Ft
szállítási díj:
2 434 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
PATCHBOX PLUS+ - LC,SC - Purple,Stainless steel - Polyoxymethylene (POM),Steel - 1U - 10 - 45 °C - 10 - 95% P60MMAOM41233E

PATCHBOX PLUS+ - LC,SC - Purple,Stainless steel - ...

... + - L$1, $2C - Purpl$1, $2tainless steel - Polyoxymethylene (POM),Steel - 1U - 10 - 45 °C - 10 - 95% Fiber Optic - OM4 - LC-SC PATCHBOX PLUS+. Fiber ...
>
ár:
241 434 Ft
szállítási díj:
2 434 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack - Copper - 1000 Mbit/s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C10PKST

StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

... HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack - Copper - 1000 Mbit/s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab RJ45 Copper Transceiver ...
>
ár:
180 980 Ft
szállítási díj:
2 434 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm Cisco SFP+ 10km LC. Data transfer rate (max): 10000 ... The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on ...
>
ár:
375 335 Ft
szállítási díj:
2 434 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable F/M (SCNM9FM)

Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable ...

OverviewThe SCNM9FM 10 ft Cross Wired Serial/Null Modem Cable features one DB9 ...
>
ár:
1 248 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Fejpajzs FIXED DIN 4/10, Hegesztőpajzs

Egyéb Fejpajzs FIXED DIN 4/10, Hegesztőpajzs

Fejpajzs FIXED DIN 4/10, Hegesztőpajzs
>
ár:
12 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 16in (40cm) 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header Slot Plate (PLATE9M16)

Startech 16in (40cm) 9 Pin Serial Male to 10 Pin ...

OverviewThis 9-pin Serial to 10-pin Header Slot Plate adapter features one DB9 male connector ...
>
ár:
868 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 16in 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header Panel Mount Cable (PNL9M16)

Startech 16in 9 Pin Serial Male to 10 Pin ...

... -inch IDC Serial to Panel Mount Serial Cable, features a 10-pin (IDC) motherboard header connection on one end and a ...
>
ár:
1 425 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G17-F2, 2×10 Gbites hálózati kártya

Synology E10G17-F2, 2×10 Gbites hálózati ...

Nagy sebességű, kétportos 10 GbE SFP+ bővítőkártya Synology NAS szerverekhez-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
120 876 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech SERIELL STECKER AUF 10-POL. MAINBOARD-HEADER LP SLOTBLECH (PLATE9MLP)

StarTech SERIELL STECKER AUF 10-POL. ...

StarTech.com Serial Data Transfer Cable - 22.86 cm - 1 x DB-9 Male Serial - 1 x IDC Female - Grey
>
ár:
1 436 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy RJ-10 cable connector/connector 10m (34210)

Lindy RJ-10 cable connector/connector 10m (34210)

Description.csF4D1D4EC{text-align:left;margin:0pt 0pt 8pt 0pt;line- ...
>
ár:
1 762 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
85 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable F/F (SCNM9FF)

Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable ...

OverviewThe SCNM9FF 10ft Cross Wired Serial/Null Modem Cable features two DB9 female ...
>
ár:
1 558 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header LP Slot Plate (PLATE9MLP)

Startech 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard ...

OverviewThe PLATE9MLP 9pin Serial Male to 10pin Motherboard Header LP Slot Plate adds a DB9 serial port ...
>
ár:
728 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 ft Cross Wired DB9 to DB25 Serial Null Modem Cable - F/M (SCNM925FM)

Startech 10 ft Cross Wired DB9 to DB25 Serial Null ...

OverviewThe SCNM925FM 10ft Cross Wired Serial/Null Modem Cable features one DB9 female ...
>
ár:
1 292 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX/LH - 10 Pack (GLCLHSM10PST)

Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP ...

OverviewThe GLCLHSM10PST is a Cisco GLC-LH-SM compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with Cisco® brand switches and routers. It ...
>
ár:
209 086 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack (J8177C10PKST)

Startech HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe J8177C10PKST is a ten-pack of our HP J8177C compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
189 189 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-T Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack (GLCT10PKST)

Startech Cisco GLC-T Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe GLCT10PKST is a ten-pack of our Cisco GLC-T compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with Cisco® brand switches and ...
>
ár:
229 991 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
85 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
85 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
135 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
GSM
Cisco
modul
Annex
fiber
Motor
sfp
Ethernet
adsl
adapter
GPON
Korax
tartó
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom