Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver modul (EXSFP1GELXST)

StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver ...

Ezzel az SFP modullal megbízható és költséghatékony Gigabit Ethernet kapcsolatokat építhet fel egy egymódusú szálon.
>
ár:
20 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Linksys LINKSYS LACGLX 1000BASE-LX SFP Transceiver for Business (LACGLX)

Linksys LINKSYS LACGLX 1000BASE-LX SFP Transceiver ...

Features UNIVERSAL PLUG-AND-PLAY COMPATIBILITYSimple, universal, plug-and-play Gigabit SFP transceiver support for Linksys LGS300 and LGS500 Series Switches and other 3rd par
>
ár:
43 794 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTELLINET Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) WDM 1310/1550nm

INTELLINET Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) WDM ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm.
>
ár:
10 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM /507486/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX ...

Tulajdonságok:Az Intellinet Small Form Factor Pluggable (SFP) adó-vevő új vonala biztosítja az ügyfelek számára a teljesítmény ...
>
ár:
10 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM /545013/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX ...

Tulajdonságok:Az Intellinet Small Form Factor Pluggable (SFP) adó-vevő új vonala biztosítja az ügyfelek számára a teljesítmény ...
>
ár:
8 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm (507486)

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: MiniGBIC (SF
>
ár:
12 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm switch

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) ...

Gyártó szimbóluma507486Terméknév
>
ár:
12 209 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) ...

Gyártó szimbóluma507486TerméknévIntel
>
ár:
11 778 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (EXSFP1GELXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GELXST is a Juniper EX-SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
17 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (SFP1GELXST)

Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe SFP1GELXST is a Juniper SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
24 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (MASFP1GBLX10)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible ...

OverviewThe MASFP1GBLX10 is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
24 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX/LH (SFPGLCLHSMST)

Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP ...

OverviewThe SFPGLCLHSMST is a Cisco GLC-LH-SM compatible fiber transceiver module ...
>
ár:
24 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD119B Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (JD119BST)

Startech HP JD119B Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe JD119BST is an HP JD119B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
19 781 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX/LH - 10 Pack (GLCLHSM10PST)

Startech Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP ...

OverviewThe GLCLHSM10PST is a Cisco GLC-LH-SM compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with Cisco® brand switches and routers. It ...
>
ár:
190 767 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module 10km

INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)Gigabites Fiber SFP optikai Transceiver modul 10 km-es hatótávolságig.
>
ár:
8 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<