Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
169 029 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm Cisco SFP ... applications. The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length ...
>
ár:
588 917 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GLRST)

Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRST is a Cisco SFP-10G-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
154 961 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (EXSFP10GELRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GELRS is a Juniper EX-SFP-10GE-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
190 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (MASFP10GBLR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBLR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
198 779 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GLRSST)

Startech Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRSST is a Cisco SFP-10G-LR-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed ...
>
ár:
153 234 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GBLRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBLRST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-LR compatible MSA switches and routers ...
>
ár:
59 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (JD094BST)

Startech HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe JD094BST is an HP JD094B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
159 372 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J9151A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (J9151AST)

Startech HP J9151A Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe J9151AST is an HP J9151A compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
137 271 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9151A Compatible

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... Mini-GBIC module. - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-LR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9151A - Backed by ...
>
ár:
139 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<