Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR - singlemode fiber (ex.6198)

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR ...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További informáci
>
ár:
8 661 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR - singlemode fiber

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR ...

TípusSFP modulTovábbi információkWDM1310/1550NMsingle mode3KMLC Connector
>
ár:
7 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR - singlemode fiber

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR ...

Gyártó szimbólumaex.6198TerméknévEXTR
>
ár:
7 807 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR - singlemode fiber

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR ...

Gyártó szimbólumaex.6204TerméknévEXTR
>
ár:
8 149 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR - singlemode fiber

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR ...

Gyártó szimbólumaex.6198Terméknév
>
ár:
7 120 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR SFP modul

ExtraLink 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR SFP ...

TípusSFP modulTovábbi információkWDM1310/1550NMsingle mode3KMLC Connector
>
ár:
7 120 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G 1550NM 80KM SM DDM

ExtraLink SFP 1.25G 1550NM 80KM SM DDM

Gyártó szimbólumaEX.8024TerméknévExtr
>
ár:
12 424 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink SFP 1.25G 1550NM 80KM SM DDM

ExtraLink SFP 1.25G 1550NM 80KM SM DDM

Gyártó szimbólumaEX.8024TerméknévExtr
>
ár:
13 622 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 395 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<