Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your network, ...
>
ár:
86 362 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km (ET91000SM20)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your network, ...
>
ár:
94 486 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

OverviewThe ET91000LCOAM Managed Fiber Media Converter lets you extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber, with the added benefit of ...
>
ár:
79 663 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

OverviewThe ET91000SC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (SC, 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances ...
>
ár:
53 938 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps (ET91000SM402)

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media ...

... 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter SC (40 km) lets you extend a Gigabit Ethernet network over single mode fiber ...
>
ár:
168 452 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m (MCMGBSCMM055)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on ...
>
ár:
38 787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km (MCMGBSCSM10)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single- ...
>
ár:
95 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - Open SFP+ - Managed (ET10GSFP)

Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis 10GbE fiber media converter lets you scale your network using the 10Gb SFP+ ...
>
ár:
733 862 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km

STARTECH Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

Hálózati eszköz típus: MédiaVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
95 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SM402 - Gigabit Ethernet Single Mode Fiber média konverter SC 40 km - 1000 Mbps

Startech ET91000SM402 - Gigabit Ethernet Single ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) 1 - Fiber Optic SC Duplex F 1 - RJ- ...
>
ár:
169 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber média konverter SC 550m - 1000 Mbps

Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
54 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 170 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 658 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 807 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 378 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 378 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
25 961 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
25 961 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Dahua OTE103R Ethernet/optika média konverrter (OTE103R)

Dahua OTE103R Ethernet/optika média konverrter ...

1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, vevőegység
>
ár:
30 691 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dahua OTE103T Ethernet/optika média konverrter (OTE103T)

Dahua OTE103T Ethernet/optika média konverrter ...

1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, adóegység
>
ár:
30 691 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter (PFS3102-1T)

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter ...

1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC
>
ár:
18 343 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 602 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 602 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 875 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média ...

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC
>
ár:
17 438 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

Dahua OTE103R Ethernet/optika média konverrter,1x ...

Dahua OTE103R Ethernet/optika média konverrter,1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, vevőegység
>
ár:
26 945 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

Dahua OTE103T Ethernet/optika média konverrter,1x ...

Dahua OTE103T Ethernet/optika média konverrter,1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, adóegység
>
ár:
26 945 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 688 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<