Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km (ex.2237)

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module LR (LC); Tov
>
ár:
14 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC Multi-Mode 850nm 300m SFP modul

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC Multi-Mode ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információk10G 850NM 300 Meter
>
ár:
6 240 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode 1310nm 10km SFP modul

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információk10G 1310NM 10KM
>
ár:
12 480 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információk10G 1310NM 10KM
>
ár:
12 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó szimbólumaex.2237Terméknév
>
ár:
12 975 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 546 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó szimbólumaex.2237TerméknévExtr
>
ár:
14 149 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<