Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A  HP

HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A HP

... -port 10GBASE-T Module HP J9732A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 ...
>
ár:
147 880 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
264 515 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

HP 5500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
445 649 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

HP 7500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 843 393 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD118B Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (JD118BST)

Startech HP JD118B Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe JD118BST is an HP JD118B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
18 603 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD092B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (JD092BST)

Startech HP JD092B Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe JD092BST is an HP JD092B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
82 352 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (JD094BST)

Startech HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe JD094BST is an HP JD094B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
159 372 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J9152A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LRM (J9152AST)

Startech HP J9152A Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe J9152AST is an HP J9152A compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
106 689 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD119B Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (JD119BST)

Startech HP JD119B Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe JD119BST is an HP JD119B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
19 778 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 455883-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR (455883B21ST)

Startech HP 455883-B21 Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe 455883B21ST is a TAA compliant HP 455883-B21 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
53 431 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (J4858CST)

Startech HP J4858C Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe J4858CST is an HP J4858C compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
15 758 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (J9150AST)

Startech HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe J9150AST is an HP J9150A compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
88 233 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (J4858C10PKST)

Startech HP J4858C Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe J4858C10PKST is a ten-pack of our HP J4858C compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
141 213 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 453154-B21 Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T (453154B21ST)

Startech HP 453154-B21 Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe 453154B21ST is a TAA compliant HP 453154-B21 compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
19 805 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 3CSFP91 Compatible SFP Tansceiver Module - 1000BASE-SX (3CSFP91ST)

Startech HP 3CSFP91 Compatible SFP Tansceiver ...

OverviewThe 3CSFP91ST is an HP 3CSFP91 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
18 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack (J8177C10PKST)

Startech HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe J8177C10PKST is a ten-pack of our HP J8177C compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
172 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP AJ716B Compatible SFP Transceiver Module - 8GFC (AJ716BST)

Startech HP AJ716B Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe AJ716BST is an HP AJ716B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
19 076 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J9151A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (J9151AST)

Startech HP J9151A Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe J9151AST is an HP J9151A compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
137 271 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T (813874B21ST)

Startech HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe 813874B21ST is an HP 813874-B21 compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches ...
>
ár:
275 802 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... over multimode fiber with this Mini-GBIC module. - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet ... for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9150A - Backed by ...
>
ár:
90 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9151A Compatible

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... savings with this single-mode Mini-GBIC module. - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet ... for 10GBase-LR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9151A - Backed by ...
>
ár:
139 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<