Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A  HP

    HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A HP

    ... -port 10GBASE-T Module HP J9732A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. ... rates: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s. Compatibility: HP 2920. Dimensions (WxDxH): 101.6 x 106.2 x ...
    >
    ár:
    146 515 Ft
    szállítási díj:
    1 130 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

    HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

    HP 5500 1-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    264 515 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

    HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

    HP 5500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    445 649 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

    HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

    HP 7500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    1 843 393 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

    HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

    HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    8 494 525 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    8 494 538 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    8 494 538 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr

    HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
    >
    ár:
    8 494 538 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A

    HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - ...

    Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A
    >
    ár:
    20 559 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    HP ProCurve Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver Module - J9150A

    HP ProCurve Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver ...

    ProCurve Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver Module - J9150A
    >
    ár:
    110 862 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    334 475 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
    Kiemelt Ajánlat
    HP X121 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) LC SX Bővítőmodul (J4858C)

    HP X121 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) LC SX ...

    Tulajdonságok:Típus MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) IEEE 802.3z 1000Base-SX típusú (csak teljes duplex)Aljzat: LC (duplex)Tömeg: 20 gMéretek:1,37 cm x 1,23 cm x 5,69 cm
    >
    ár:
    69 490 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    39 227 756 Ft

    Ingyenes kiszállítás!

    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    39 227 756 Ft

    Ingyenes kiszállítás!

    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    3 938 Ft
    szállítási díj:
    495 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    39 227 756 Ft

    Ingyenes kiszállítás!

    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    39 227 756 Ft

    Ingyenes kiszállítás!

    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150

    STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

    ... 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9150A - Backed by lifetime warranty and free ...
    >
    ár:
    115 700 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)

    Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

    Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)
    >
    ár:
    23 899 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible

    STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

    ... 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to JD092B - Backed by lifetime warranty and free ...
    >
    ár:
    107 990 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - HP JD119B Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (JD119BST)

    Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver ...

    Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - HP JD119B Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (JD119BST)
    >
    ár:
    25 408 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft.) (455883B21ST)

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft.) (455883B21ST)
    >
    ár:
    112 464 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible - MM LC with DDM - 300m (984 ft) (JD092BST)

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible - MM LC with DDM - 300m (984 ft) (JD092BST)
    >
    ár:
    105 893 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (J9150AST)

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

    Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (J9150AST)
    >
    ár:
    121 396 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech SFP+ -HP 455883-B21 COMPATIBLE

    Startech SFP+ -HP 455883-B21 COMPATIBLE

    Startech10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft. ) (455883B21ST) (Startech_455883B21ST)
    >
    ár:
    114 690 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    12 299 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech HP JD096C Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1.2 m (3.9 ft.) (JD096CST)

    Startech HP JD096C Compatible - SFP+ Direct Attach ...

    Startech Wireless Presentation System - 1080p (WIFI2HDVGAGE)
    >
    ár:
    74 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech HP JD095C Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 0.65 m (2.1 ft.) (JD095CST)

    Startech HP JD095C Compatible - SFP+ Direct Attach ...

    Startech Wireless Presentation System - 1080p (WIFI2HDVGAGE)
    >
    ár:
    74 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Startech SFP+ -HP 455883-B21 Compatible

    Startech SFP+ -HP 455883-B21 Compatible

    StarTech.com 455883B21ST. csatolófelület típus: SFP+, Maximális adatátviteli sebesség: 11100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Termék színe: ezüst, Készülékház anyaga: Aluminium, ...
    >
    ár:
    114 360 Ft
    szállítási díj:
    1 390 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Legnépszerűbb keresések
    Cisco
    SFP
    1000BASE-SX
    lcd
    Korax
    CryptoWorks
    modem
    üvegszálas
    Intellinet
    Fiber
    Piri
    modul
    Xoro
    Honeywell
    Halmar
    Electrolux
    MC111CS
    LTE
    rj11
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom