Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A  HP

HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A HP

... -port 10GBASE-T Module HP J9732A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. ... rates: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s. Compatibility: HP 2920. Dimensions (WxDxH): 101.6 x 106.2 x ...
>
ár:
143 330 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 283 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
264 515 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

HP 5500 2-port 10GbE XFP Module

HP 5500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
445 649 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

HP 7500 2-port 10GbE XFP Module

HP 7500 2-port 10GbE XFP Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 843 393 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
8 494 525 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
8 494 538 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
8 494 538 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr

HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Xcvr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
8 494 538 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - ...

Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A
>
ár:
26 609 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
332 033 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft.) (455883B21ST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft.) (455883B21ST)
>
ár:
111 018 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible - MM LC with DDM - 300m (984 ft) (JD092BST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible - MM LC with DDM - 300m (984 ft) (JD092BST)
>
ár:
144 474 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (J9150AST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (J9150AST)
>
ár:
111 995 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatible - MM LC with DDM - 550 m (1804 ft.) - 10 Pack (J4858C10PKST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatible - MM LC with DDM - 550 m (1804 ft.) - 10 Pack (J4858C10PKST)
>
ár:
178 443 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM - 10km (6.2 mi.) / 550m (1804 ft.) - 10 Pack (J4859C10PKST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM - 10km (6.2 mi.) / 550m (1804 ft.) - 10 Pack (J4859C10PKST)
>
ár:
242 363 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9151A Compatible - SM LC with DDM - 10 km (6.2 mi) (J9151AST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9151A Compatible - SM LC with DDM - 10 km (6.2 mi) (J9151AST)
>
ár:
173 468 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP+ -HP 455883-B21 COMPATIBLE

Startech SFP+ -HP 455883-B21 COMPATIBLE

Startech10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 Compatible - MM LC with DDM - 300 m (984 ft. ) (455883B21ST) (Startech_455883B21ST)
>
ár:
112 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9150A - Backed by lifetime warranty and free ...
>
ár:
113 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to JD092B - Backed by lifetime warranty and free ...
>
ár:
146 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9151A Compatible

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-LR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9151A - Backed by lifetime warranty and free ...
>
ár:
176 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)
>
ár:
23 593 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM - 10km (6.2 mi.) / 550m (1804 ft.) (J4859CST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM - 10km (6.2 mi.) / 550m (1804 ft.) (J4859CST)
>
ár:
29 975 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 8 Gb Fiber Channel Short Wave B-series SFP+ - HP AJ716B Compatible - MM LC - 300m (AJ716BST)

Startech 8 Gb Fiber Channel Short Wave B-series ...

Startech 8 Gb Fiber Channel Short Wave B-series SFP+ - HP AJ716B Compatible - MM LC - 300m (AJ716BST)
>
ár:
39 401 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 8 Gb Fiber Channel Long Wave SFP+ - HP AJ717A Compatible - 10 km (6.2 mi.) - SM LC (AJ717AST)

Startech 8 Gb Fiber Channel Long Wave SFP+ - HP ...

Startech 8 Gb Fiber Channel Long Wave SFP+ - HP AJ717A Compatible - 10 km (6.2 mi.) - SM LC (AJ717AST)
>
ár:
250 857 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatible - MM LC with DDM - 550 m (1804 ft.) (J4858CST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatible - MM LC with DDM - 550 m (1804 ft.) (J4858CST)
>
ár:
20 003 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP+ -HP 455883-B21 Compatible

Startech SFP+ -HP 455883-B21 Compatible

StarTech.com 455883B21ST. csatolófelület típus: SFP+, Maximális adatátviteli sebesség: 11100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Termék színe: ezüst, Készülékház anyaga: Aluminium, ...
>
ár:
114 010 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
CryptoWorks
modem
Invitel
adsl
Lte
ADSL2+
Annex
Irdeto
riasztó
d-link
MC111CS
usb
Motor
GSM
adapter
ALPHACRYPT
Szim
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom