Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter (201124)

Intellinet ADSL modem splitter adapter (201124)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Egyéb vezérlők/adapterekBusz tí
>
ár:
1 397 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter

Intellinet ADSL modem splitter adapter

Busz típusn/aBelső csatlakozókn/aKülső portokn/aLow-profile kártyaNemSzélesség57 mmMagasság23 mmNettó tömeg31.2 gTovábbi információkA bejövő vonalat osztja szét a telefon készülék ...
>
ár:
2 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter

Intellinet ADSL modem splitter adapter

Gyártó szimbóluma201124TerméknévIntel
>
ár:
835 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 890 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 080 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 310 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1550nm, 80km

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), ...

Gyártó szimbóluma545044TerméknévIntel
>
ár:
26 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 10km

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), ...

Gyártó szimbóluma545013TerméknévIntel
>
ár:
9 192 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1550/1310nm

Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) ...

Gyártó szimbóluma507509TerméknévIntel
>
ár:
13 927 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
7 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
6 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, 300m

Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)
>
ár:
18 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, 300m

Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), ...

Gyártó szimbóluma507462TerméknévIntel
>
ár:
19 498 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) ...

Gyártó szimbóluma507486TerméknévIntel
>
ár:
11 698 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 950 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 000 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 390 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m ...

Hossz2 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m ...

Hossz2 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
GSM
adsl
Invitel
ZXV10
ZTE
riasztó
RJ11
soros
Analóg
usb
Annex
érpáros
Modul
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom