Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
22 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 643 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
KTI média konverter (KC-300DT)

KTI média konverter (KC-300DT)

Tulajdonságok: A médiakonverterek optikai (fiber) jelből csinálnak általános, réz (RJ-45) vezeték által ...
>
ár:
30 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 108 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech.com média konverter LC (ET91000LC2)

Startech.com média konverter LC (ET91000LC2)

Tulajdonságok:Hullámhosszúság: 850nmMaximális adatátvitel: 2000 Mbps (full duplex mode) Méretek: 20 x 160 x 95 mmTömeg: 620 g
>
ár:
77 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com média konverter SC (ET91000SM402)

Startech.com média konverter SC (ET91000SM402)

Tulajdonságok:Hullámhosszúság: 1310nm Maximális adatátvitel: 2000 MbpsMéretek: 20 x 160 x 95 mmTömeg: 600 g
>
ár:
197 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com média konverter SC (MCM110SC2EU)

Startech.com média konverter SC (MCM110SC2EU)

Tulajdonságok:Hullámhosszúság: 1310nm Maximális adatátvitel: 10/100 Mbps Szabványok: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-FX, IEEE 802.3u 100BASE-TX Méretek: 75 x 20 x 95 ...
>
ár:
25 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com média konverter SC (ET91000SC2)

Startech.com média konverter SC (ET91000SC2)

Tulajdonságok:Hullámhosszúság: 850nm Maximális adatátvitel: 2000 MbpsMéretek: 25 x 150 x 90 mmTömeg: 562 g
>
ár:
62 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!)

TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media ...

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base- ...
>
ár:
7 719 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP Link MC210CS Gigabites Single-módú média konverter (MC210CS)

TP Link MC210CS Gigabites Single-módú média ...

- 10/100/1000Mbps- 15km hatótávolság- 1 1000Mbps SC csatlakozó felület- 1 1000Mbps LAN port- Single-mode
>
ár:
13 335 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D

TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter ...

Terméktulajdonságok: Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel ...
>
ár:
9 052 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 301 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter

Sebesség 10/100 Mb/s 3 db port LED állapotjelzők
>
ár:
10 490 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
68 822 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

SC Optikai és RJ-45 csatlakozó 802.3 ab/z szabvány Max. távolság 15km/100m
>
ár:
13 390 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber konverter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber konverter

Sebesség 10/100 Mb/s 2 db port LED állapotjelzők
>
ár:
8 390 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
69 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
72 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFS3102-1T ethernet/optika média konverter (1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC)

Dahua PFS3102-1T ethernet/optika média konverter ...

IEEE 802.3ab/z/x szabvány Adatátvitel sebessége: 10/100/1000 Mb/s Csatlakozó típusa: SFP port
>
ár:
23 990 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

KTI Média Konverter KC-300DT (KC-300DT)

A médiakonverterek optikai (fiber) jelből csinálnak általános, ré
>
ár:
29 235 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFS3102-1T Gigabit/SFP optikai médiakonverter  (PFS3102-1T)

Dahua PFS3102-1T Gigabit/SFP optikai ...

Tulajdonságok:Portok: 1 db 100/1000 Base-X, 1 db 10/100/1000 Base-TMérete: 150 x 100 x 30 mmTömege: 420 gCsomagtovábbítási sebesség: 2.98 MppsBuffer: 1 MbMAC tábla mérete: 8 ...
>
ár:
22 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Converter USB 2.0 > Serial RS-232 5 kV Isol

Delock Converter USB 2.0 > Serial RS-232 5 kV Isol

... egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot a Host-PC és ... egy szabad USB porttal A csomag tartalma o Konverter o USB 2.0 kábel, hossza: kb. 1 m ...
>
ár:
24 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 560 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
GSM
Cisco
modul
Annex
fiber
Motor
sfp
Ethernet
adsl
adapter
GPON
Korax
tartó
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom