Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Lindy LC Gigabit Ethernet Fibre Optic Converter, 1000Base-T to 1000Base-SX/LX, Multi-mode (25116)

Lindy LC Gigabit Ethernet Fibre Optic Converter, ...

Description1000Base-T (copper) to 1000Base-SX/LX (fibre)Standards: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3xConnectors: LC (fibre), RJ-45 (copper)Fibre Type: Multi-modeMa
>
ár:
81 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy SFP/Mini GBIC Module 1000Base-SX Gigabit LC (25015)

Lindy SFP/Mini GBIC Module 1000Base-SX Gigabit LC ...

Description.cs95ACB7A4{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt ...
>
ár:
12 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<