Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A WDM modul

TP-Link TL-SM321A WDM modul

Gyári cikkszám: TL-SM321A • Garancia (hó): 24Gyártói link: http://www.tp-link.com/products/productDetails.asp?class==TL-SM321A
>
ár:
23 647 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

- 1000Mpbs optikai modul - WDM - 15Km - LC csatoló felület - Hullámhossz: TX: 1550nm / RX: 1310nm
>
ár:
12 116 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

... switch-ekkel használható: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and MC200L
>
ár:
11 520 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus10/100Mbps és Gigabit Modulok
>
ár:
12 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm ...

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
19 643 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM SFP modul

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP modul

- 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul - Egyetlen szálon továbbít - Költséghatékony - Akár 10 km-es távolság áthidalása
>
ár:
11 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 493 Ft
szállítási díj:
1 450 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A WDM modul

TP-Link TL-SM321A WDM modul

Egyetlen szálon továbbít TX 1550nm/RX 1310nm 1000Base-BX WDM
>
ár:
14 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 417 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TPLink TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

TPLink TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC ...

Gyártó szimbólumaTL-SM321ATerméknévTP
>
ár:
13 006 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TPLink TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

TPLink TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM ...

Gyártó szimbólumaTL-SM321ATerméknévTP
>
ár:
11 934 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<