Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 919 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 345 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul MM LC + DDM – 550m (Mini-GBIC)

Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC DuplexHatótáv: 550 mHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
20 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGLCSXMMST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul MM LC – 550m (Mini-GBIC)

Startech SFPGLCSXMMST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC DuplexHatótáv: 550 mHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
19 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb 100Wp Korax KS-100 Monokristályos Napelem Modul

Egyéb 100Wp Korax KS-100 Monokristályos Napelem ...

... információk: Modul típusa: Monokristályos napelem modulFrontfelület: 3,2mm vastag edzett üvegKitöltés: EVA fóliaCellák típusa: MonoCellák száma: 36Szélesség (mm): 545Hosszúság (mm)
>
ár:
47 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Wolf MM Keverőköri bővítő modul

Wolf MM Keverőköri bővítő modul

Keverőköri bővítő modul 1 kever kör időjárásfüggő szabályozására CGB, CGW, CGS, CSZ készülékekhez
>
ár:
77 216 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
22 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst (J4859C10PKST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
193 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) ...

... plugable)Cisco készülékekkel kompatibilisAlacsony teljesítményveszteség (1.05W)Szélesség14 mmMagasság12 mmHossz67 mm
>
ár:
12 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFT3900 optikai modul LC Duplex MM

Dahua PFT3900 optikai modul LC Duplex MM

... : IEEE 802.3u 100Base-FXInterfész: LCÁtviteli távolság max.: 2 kmÁtvitel módja: Multi-modeHullámhossz: 850nmÉrzékenység: ≤-25dBmMűködési feszültségszint: 3.3VOutput Power: -10dBm ...
>
ár:
14 980 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFT3950 optikai modul LC Duplex MM 1.25G

Dahua PFT3950 optikai modul LC Duplex MM 1.25G

... IEEE 802.3z 1000Base-FXInterfész: LCÁtviteli távolság max.: 550 mÁtvitel módja: Multi-modeHullámhossz: 850nmÉrzékenység: ≤-25dBmMűködési feszültségszint: 3.3VOutput Power: -9.5dBm ...
>
ár:
15 980 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (GLCSXMMRGDST)

Startech Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible SFP ...

OverviewThe GLCSXMMRGDST is a Cisco GLC-SX-MM-RGD compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
26 779 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 345 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a ... . 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base- ...
>
ár:
12 319 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a ... . 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base- ...
>
ár:
11 863 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a ... . 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base- ...
>
ár:
9 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

... : Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról ...
>
ár:
9 857 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

... : Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról ...
>
ár:
10 048 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 157 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 388 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a ... . 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base- ...
>
ár:
9 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... /s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a ... . 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base- ...
>
ár:
9 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<